انجمن محل سکونت مدیر می داند که از 11 B. C. stratas در حال حاضر قادر به تامین امنیت ساختمان بیمه. در حالت عادی او گفت: وجود دارد خواهد بود هر stratas در این وضعیت است.

بروس کمپبل اقشار رئیس شورای در 1135 زمین اطراف بارانداز در New Westminster, on Feb. 10, سال 2020 است. مایک بل / PNG

بیشتر B. C. stratas گزارش شگفتی ناخوشایند زمانی که آنها سعی می کنید برای تجدید محل سکونت خود را بیمه, با برخی از روبرو تکان دهنده افزایش در حق بیمه خود را در حالی که دیگران قادر به تامین امنیت ساختمان بیمه در همه.

حداقل یکی فدرال تنظیم ارائه دهنده بیمه متوقف فروش سیاست های جدید در B. C. با استناد به “سرعت در حال چالش های نوظهور” در بیانیه ای به Postmedia.

تعداد فزاینده ای از stratas شوکه شده است به یاد بگیرند که آنها قادر به تمدید بیمه خود را توسعه است که کارشناسان می گویند می تواند پرتاب محلی محل سکونت بازار به حالت عدم اطمینان بر خلاف هر چیزی که آنها می توانید به یاد بیاورید.

کارگزاران گزارش محل سکونت بیمه حق تجدید افزايش بین 50 تا 400 درصد بیش از سال گذشته و دیداکتبل افزایش از $25,000 در هر ادعا به 500 ، 000 دلار یا بیشتر.

اما علت دقیق این وضعیت همچنان نامشخص است. زمانی که این موضوع مطرح شد پنج شنبه در B. C. قوه مقننه وزیر دارایی کارول جیمز اشاره به افزایش قیمت املاک و مستغلات و تغییر آب و هوا.

New Westminster محل سکونت مالک Trevor Morgan یاد گرفتم این هفته که ساختمان خود را بیمه خواهد اجرا در پایان این ماه پس از Hub بین المللی بیمه کارگزاران ارسال اقشار رسمی اطلاع رسانی است که آنها “در حال حاضر قادر به تامین بیمه برای ساختمان و پوشش را متوقف خواهد کرد Feb. 29, سال 2020 است.”

هنگامی که مورگان جزئیات این خبر گفت: “قلب من ضرب و شتم در قفسه سینه من من احساس مثل من آماده پرتاب بود.”

اقشار حال اکثریت رای به نفع فروش ساختمان به یک توسعه دهنده و آزمایشی فروش در محل مورگان گفت. در حال حاضر او با نگرانی این خبر را به خطر اندازد مقابله. بسیاری از ساختمان ساکنان سالمندان در ثابت درآمد و “آنها ناجور,” او گفت: در امکان بیمه مشکل scuttling برنامه ریزی شده فروش.

اگر ساختمان نرخ بیمه تا پایان دو برابر یا سه برابر — به عنوان آنها انجام داده اند در بسیاری از مترو ونکوور آپارتمانهای در هفته های اخیر بسیاری از این سالمندان قادر نخواهد بود به پرداخت هزینه برای حفظ خانه های خود مورگان گفت: “و آنها در حال رفتن به مجبور به راه رفتن به دور از خواص خود را.”

تونی Gioventu مدیر اجرایی مجتمع مسکونی صاحبان خانه Association of B. C. گفت مورگان اقشار باید یک سری از تماس های: خود را به دفتر انجمن به جدید کارگزار بیمه و به یک وکیل. امیدوارم Gioventu گفت: مشکلات بیمه نمی فرضا فروش ساختمان و اما اقشار اعضای “باید عمیقا نگران است.”

مورگان اقشار — و یا هر گونه دیگر در یک وضعیت مشابه — باید سعی کنید به وحشت Gioventu گفت. “اما آنها باید به اقامت در بالا هشدار و نگرانی در مورد چگونه آنها می رویم به دریافت بیمه.”

Gioventu گفت: او می داند که از حدود 11 stratas در B. C. در حال حاضر قادر به تامین امنیت ساختمان بیمه.

در یک سال نرمال وجود دارد خواهد بود هر گونه ساختمان ها در این وضعیت Gioventu گفت. “این است که قطعا غیر معمول است.”

وجود دارد به طور کلی دو نوع از بیمه در آپارتمانهای: ساختمان بیمه که stratas نیاز به تحت اقشار قانون مالکیت و سکونت واحد بیمه صاحب که صاحبان می توانید انتخاب کنید برای حمل به حمل خود را به مطالب خود را. ساختمان بیمه شده اند شاید در اولین هفته از سال 2020 و Gioventu انتظار دارد که محل سکونت صاحب خانه نرخ ممکن است افزایش بیش از حد.

چاک بایرن, مدیر اجرایی, بیمه کارگزاران Association of B. C. گفت: گروه او است شنوا و قول در مورد مطلب “non-تمدید” که در آن stratas نمی تواند امن ساختمان بیمه. او هنوز مطمئن شوید که دقیقا چگونه بسیاری از “عدم تمدید” در اطراف وجود دارد B. C. او گفت: اما او انتظار دارد که بیشتر به آمده است.

“ما را نمی شنوند و در مورد آنها معمولا قبلی به حال” بایرن گفت. “من هرگز دیده می شود هر چیزی بد از این برای مدت زمان طولانی است.”

غزل بیمه فدرال تنظیم گر تایید شنبه آنها “به طور موقت توقف فروش از سیاست های جدید در, B. C.,” با معاون ارشد رئیس جمهور راجر دانبار نوشتن یک ایمیل به در: “B. C. بیمه اموال در بازار مواجه شده به سرعت در حال ظهور چالش های است که ما نیاز به ایجاد تنظیمات به ما ارائه ملک در استان.”

موجود غزل اموال مشتریان “را نمی خواهد تحت تاثیر این تصمیم” دانبار گفت.

این موضوع مطرح شد پنج شنبه در B. C. قوه مقننه که در آن لیبرال مسکن منتقد تاد سنگ گفت: “بریتیش کلمبیا اقشار بازار در بحران است.”

جین Thornthwaite لیبرال MLA برای ونکوور شمالی-سیمور رز در قوه مقننه به نقل از ونکوور سان داستان از این هفته خبر داد و گفت: “این یک بحران است که نیازمند اقدام فوری.”

جیمز گفت دولت او بود “بسیار نگران” در مورد اثرات نه تنها برای سکونت صاحبان بلکه برای مستاجران اجاره اقشار واحد که می تواند هزینه را افزایش می دهد در طول گذشت.

این موضوع نیز تاثیر بر دیگر نقاط کشور James افزود: “به همین دلیل ما تا به حال یک تماس با ما فدرال همکاران استانی و همکاران.”

dfumano@postmedia.com

twitter.com/fumano

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su