یک رهبر دانشجویی با جوانان گروه فعال شده است که برجسته در فشار برای حذف پلیس از مدارس عمومی شیکاگو درگذشت صبح روز یکشنبه پس از او دو روز قبل از آن در غرب راجرز پارک محله.

کالیب نی a 17-year-old junior در مدر دبیرستان در سمت شمال فقط هفته قبل از آن سخن گفته بود در مورد تجربه آسیب زا با افسران در مدرسه خود را در یک کنفرانس خبری با مقامات جلوتر از هیئت مدیره آموزش و پرورش رای در 33 میلیون دلار قرارداد با اداره پلیس شیکاگو.

اواخر هفته گذشته ماموران در بر داشت نی دروغ گفتن در یک پیاده رو در مورد 1 بعد از ظهر جمعه در سال 1900 بلوک غرب Granville خیابان, مقامات گفت. او شده بود به ضرب گلوله در سر گرفته شده بود به بیمارستان سنت فرانسیس در اوانستون, به گفته پلیس شیکاگو.

نی درگذشت در بیمارستان حدود 6:40 صبح جمعه با توجه به Cook County, دفتر معاینات پزشکی است. منطقه سه کارآگاهان در حال تحقیق در مورد تیراندازی.

نی یک رهبر دانشجویی با صدای گروه از جوانان در شیکاگو آموزش و پرورش (VOYCE) است که یکی از چندین گروه های دانشجویی دفاع از حذف از افسران از CPS.

Ald. Andre Vasquez (40) به شرح نی به عنوان “نور در جامعه ما” retweeting پست از دانشجو-led ضد خشونت گروه GoodKids MadCity که برجسته نی را می برند.

“کالیب بود که یک پسر و یک برادر یک جامعه سازمان و یک همسایه. نور خود و بالقوه شده اند خاموش در دست از خشونت اسلحه مانند بسیاری دیگر در شیکاگو” Vasquez در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک شهرستان ما نیاز به مقابله با ریشه های این خشونت است که تبعیض نژادی و اتلاف سرمایه در جوامع است که باید آن را برای نسل حاضر است.”

“کالیب بود همچنین یک فعال سیاسی و مدافع – اخیرا برای حرکت به حذف دانشکده منابع افسران از مدارس عمومی شیکاگو. از من بپرسید که ما افتخار کار خود را با ادامه آن و دعا کردن برای او و خانواده” Vasquez ادامه داد.

نی صحبت می کرد در یک تجمع در ماه ژوئن در کنار دیگر فعالان و Ald. جانت تیلور (20) و Ald. میله سایر (6) در اعتراض به قرارداد بین CPS و CPD که هیئت مدیره مدرسه به زودی پس از دقت رای به دست نخورده نگه داشتن در حال حاضر.

“من سال دوم دبیرستان بودم بازداشت برای حضور در یک بازی بسکتبال به خاطر من نیست که من ID” نی گفت: در این تجمع در خارج از شهرستان سالن. “من نشسته در یک ایستگاه پلیس برای شش ساعت. من می دانستم که آن را درست نبود اما در داخل من شد قهر اشتباه گرفته شود.

“یکی از چیزهایی که من اینجا هستم تا بگویم من افتخار می کنم به یک مرد جوان” نی گفت. “این یک احساس خوب به عنوان خطرناک یا مجرمان است. چون ما نه. … هیچ فرد سیاه و سفید باید همیشه احساس می کنید مانند این است.”

کمک: نادر عیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de