STV رئیس: رسانه ها باید با هم کار برای حمایت از کسب و کارهای محلی

این بحران آوردن بهترین در کسب و کار. و در گردن من از جنگل اسکاتلند کسب و کار.

گلاسکو شرکت تاکسی و یک فروشگاه تراشه باید تیمی را برای تحویل ماهی suppers به گرسنه بیمه خدمات درمانی کارکنان; ماشین سازان در هریس Caithness و کیرکولل تعویض تولید ضد عفونی کننده دست و کوهستانی سازنده خانه است حمایت یک بانک مواد غذایی. یک شرکت مهندسی اهدا کرده است 500 ماسک محافظ به یک بیمارستان در اینورنس; یکی از گلاسکو دوست داشتنی بهترین رستوران های ایتالیایی منحرف شده است منابع آن برای پخت و پز و ارائه وعده های غذایی برای بی خانمان; و گربه و سگ خانه در آبردین ارائه رایگان مواد غذایی حیوان خانگی تحویل به کسانی که نیاز دارند.

این فقط نوک کوه یخ است. صدها نفر از کسب و کارهای کوچک در حال نوآوری و تطبیق با انجام کمی خود را به شناور باقی می ماند در بزرگترین بحران از عمر ما. و این که قبل از ما حتی به هزار نفر از جامعه خیریه کار خستگی ناپذیر برای کمک به کسانی که سخت ترین ضربه بسیاری از آنها در حال حاضر در آستانه رفتن زیر خود را.

رسانه ها درخشان در پله تا برای کمک به موسسات خیریه و افراد آسیب پذیر در زمان بحران. شاهد خبری که BBC طنز امداد رسانی و امداد خواهد شد پیوستن به نیروهای برای یک شب جمع آوری کمک های مردمی در اواخر این ماه و یا رادیو نقدی برای بچه ها, کمپین برای کمک به خانواده سخت ترین ضربه coronavirus یا ITV میلیون Claps به جمع آوری پول برای بیمه خدمات درمانی. در واقع در چند روز گذشته بسیار خود ما STV کودکان تجدید نظر است توزیع بیش از £1m در اورژانس coronavirus بودجه به صدها نفر از مبارزه سازمان های خیریه در سراسر اسکاتلند و این هفته ما راه اندازی خود ما جرم جمع آوری کمک در همکاری با دوک کمبریج ملی اضطراری اعتماد.

شایسته طرح همه آنها کمک خواهد کرد که بسیاری از هزاران نفر از مردم هر دو در حال حاضر و بیش تر در ماه های آینده. سازمان های رسانه های خود را با استفاده از بازاریابی قدرتمند فروشگاه ویندوز به عنوان یک نیروی خوب است.

اما آنچه در مورد کسب و کارهای محلی که نیروی حیاتی از جوامع ما و ستون فقرات ما اقتصاد محلی? که کمک به آنها را?

در حال حاضر برخی از خورده دیگران راست بر روی لبه. تیم فروش ما شنیدن ویرانگر داستان های دست اول. در عین حال بسیاری از این کسب و کار هنوز در حال کار خستگی ناپذیر برای کمک به دیگران. در حالت عادی زمان من صرف مقدار زیادی از کار من هفته گفتن هر کسی که می خواهید گوش دهید که تلویزیون هنوز هم بهترین راه برای مارک های معروف. آن زمان ما, قرار دادن پول ما که در آن ما است. این قهرمانان محلی باید در چراغ و این دقیقا کاری است که ما انجام می دهیم در STV.

هفته گذشته ما راه اندازی محلی راه نجات £1m گلدان از پول است که حمایت از کسب و کارهای کوچک و سازمان های خیریه با ارائه تبلیغات رایگان در سراسر STV در هوا آنلاین. این شرکت که هرگز به طور معمول دسترسی به تبلیغات تلویزیونی, اما آنها شایسته جشن و آنها نیاز به مشخصات بیشتر از همیشه. ما خواهید بود های بیش از 100 نفر از این داستان ها از انعطاف پذیری و نوآوری در جامعه محبت در STV بیش از چند هفته آینده. اول تا شد Tulloch خانه های جزیره هریس رسومات فوری همسایه بالش شرکای برنارد Corrigan fishmongers گلاسکو تاکسی و Coia را در کافه. و ما در حال حاضر صحبت کردن به بیش از 150 دیگران به انجام آنچه آنها می توانند برای حمایت از جوامع با وجود این اغلب ویرانگر تاثیر این بیماری همه گیر است که با داشتن بسیاری از کسب و کار خود را. من می خواهم دعوت از رسانه های دیگر شرکت ها برای پیوستن به ما در جشن خود کار شگفت انگیز است.

محلی تاسیسات فرمت های موفق ما رشد صندوق که راه اندازی 18 ماه پیش به شروطي هزینه تبلیغات تلویزیونی اسلات برای شرکتهای کوچک و متوسط و در حال حاضر پشتیبانی از بیش از 250 اسکاتلند کسب و کار. در ماه گذشته ما دو برابر این صندوق برای £20m به اطمینان حاصل شود که هنگامی که اقتصاد می شود روی پای خود پس از این بحران تبلیغات تلویزیون در دسترس خواهد بود به عنوان بسیاری از کسب و کار که ممکن است برای کمک به سوخت است که بازیابی.

زندگی تغییر کرده است به طور چشمگیری در ماه گذشته برای همه ما است. در سراسر صنعت رسانه ما همه در همان سنگی قایق اما در حالی که ما در حال فرسایش طوفان ما هرگز تا به حال بیشتر اسیر مخاطبان است.

که یک فرصت برای انجام برخی از خوب است. و اثبات پایدار قدرت رسانه های ما در همان زمان.

سیمون پیتز است که رئیس اجرایی در STV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im