محتوای مقاله در ادامه

Q. آیا ‘قهرمان’ قطعه در مجموعه ؟ اگر چنین است و آنچه باعث می شود آن را بسیار محبوب است ؟

A. قطعا theAndie Bra. من شده است در ساخت آن به مدت سه سال در حال حاضر و آن را به دست آورد یک نوع فرقه در طول زمان است. این دو لایه فوق العاده راحت و برگشت bralette است که می تواند در زیر لباس به عنوان یک بند و یا در آن خود را به عنوان یک محصول بالا. آن را تعجب آور ارائه می دهد پشتیبانی و بالابر در حالی که احساس مانند شما نیست با پوشیدن سینه بند در همه. ما اغلب از فروش در عرض چند روز از راه اندازی آن است. شایع ترین از نظر من دریافت خواهید کرد هنگامی که کسی سفارشات خود را برای اولین بار جوراب ساق بلند, پستان بند است “من تنها به پرتاب کردن تمام underwire و دستور داد دو Andies.”

Q. چه محدوده قیمت از رایگان برچسب قطعات ؟

A. ما Supima پنبه تاپس شروع در $68 با کتانی سبک قیمت گذاری نزدیک به 100 دلار است. ما در بند هستند $89 و کف محدوده از $138-179. من سعی کنید به نگه داشتن همه من قیمت زیر 200 دلار است که فوق العاده به چالش کشیدن زمانی که همه در زنجیره تامین است که پرداخت دستمزد عادلانه.

پرسش: در نهایت جایی که می تواند مردم آنها را بررسی کنید ؟

A. شما می توانید فروشگاه رایگان برچسب از هر نقطه در جهان در freelabel.com. همه ما قیمت دلار کانادا و ما ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان در آمریکای شمالی در سفارشات بیش از $200.

Aharris@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de