مدارس در برخی از شیکاگو بزرگترین حومه در حال برنامه ریزی برای شروع پاییز با دانش آموزان در کلاس های درس حداقل پاره وقت.

اما با شروع مدرسه کمتر از یک ماه به دور از فشار و نصب از اضطراب والدین و معلمان در طول یک مواج همه گیر برخی از کسانی که در مناطق بسیار باید عقب نشینی خواهد شد و شروع سال به طور کامل از راه دور.

دیگران طرح به چوب با یک مدل ترکیبی به دانش آموزان در مدرسه حداقل گاهی اوقات و بیشتر مناطق این که آیا آنها در حال برنامه ریزی برای آوردن بچه ها به صورت محدود و یا نه در همه حال حمایت به بهبود آموزش آنلاین تجربه از پایان آخرین سال تحصیلی.

آموزش آنلاین شامل زندگی می کنند بیشتر به آموزش جلسات در الگین منطقه مدرسه منطقه U-46 مدارس, دومین منطقه در دولت پس از مدارس عمومی شیکاگو. که شامل معلمان و دانش آموزان با استفاده از یک پلت فرم دیجیتال و داشتن معلمان ارزیابی همه کار دانشجویی برای تعیین عملکرد. منطقه تصمیم به رفتن به طور کامل از راه دور آمد و پس از آن تا به حال شده است در ابتدا با تکیه به سوی یک مدل ترکیبی.

دیانا مارتینز, 43, از ستریموود خواهد شد که کودکان در مهد کودک و مدرسه در منطقه U-46 مدارس این سقوط. مارتینز یک مادر تنها که از دست دو شغل با توجه به همه گیر گفت که او منتظر بود برای پیدا کردن یک شغل جدید تا زمانی که او می دانست که بچه های خود را’ برنامه. او حتی شروع به آموزش او پسر جوان برای دریافت استفاده می شود برای پوشیدن ماسک در مورد خود کلاس مهد کودک تا به حال در فرد و جزء.

آموزش آنلاین در بهار بود و یک تجربه مثبت برای مارتینز افزایش دانشجوی سال دوم او گفت که مورد آزار واقع شدند خود را در سال اول. اما اگر مدرسه بودند که در شخص این سقوط مارتینز گفت: “او نمی توانست تردید” شده است و یا عصبی در مورد فرستادن بچه های خود را.

او گفت که او تا به حال برنامه ریزی برای پشتیبانی منطقه تصمیم هر چه در آن بود.

“من نمی خواهم به ایجاد که برای خودم چون من بچه ها را احساس می کنید که تنش” مارتینز گفت. “اگر من می خواهم که عصبی یا شکایت من فکر می کنم [بچه ها] خواهد تردید کرده اند.”

Students will not be returning for in-person learning at Evanston Township High School this fall.
دانش آموزان را نمی توان بازگشت برای فرد در یادگیری در اوانستون Township High School این سقوط.
خورشید بار فایل عکس

تصمیم معکوس پس از چهار روز

اوانستون Township High School District 202 در حال برنامه ریزی برای شروع از آموزش های پس از روز کارگر یک طرح مورد بحث در جولای 13 جلسه هیئت مدیره. کمتر از یک هفته بعد مدرسه اعلام کرد در جولای 17 ساله با کنترل از راه دور یادگیری “تا اطلاع ثانوی.” ابتدایی و, مدارس در اوانستون/اسکوکی مدرسه منطقه 65 برگزار خواهد شد از راه دور از طریق کلاس های سپتامبر و سپس انتقال به کلاس های حضوری چهار روز در هفته اگر منطقه بداند سلامت وضعیت امن است.

در جنوب حومه, South Holland منطقه مدرسه 150 شروع خواهد شد به طور کامل آنلاین ارزیابی پس از شش هفته برای دیدن اگر آن را امن برای حرکت به یک مدل ترکیبی. دانش آموزان دریافت خواهد شد و پنج ساعت آموزش در روز, با توجه به آن از راه دور برنامه یادگیری.

J. Sterling Morton دبیرستان منطقه 201 که در خدمت 8,400 دانش آموزان دبیرستانی در غرب حومه سیسرو و Berwyn را حفظ خواهد کرد بچه ها در خانه برای شروع سال Aug. 19 اما باز کتابخانه برای دانش آموزانی که نیاز به یک محل برای مطالعه است. رهبران منطقه گفت: آنها نظارت بر سلامت هدایت هر دو هفته و می تواند به یک حرکت جزئی بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان Sept. 18.

راشل اسپوزیتو رئیس اتحادیه معلمان در کیکرو منطقه مدرسه 99, حومه ابتدایی و راهنمایی منطقه های اخیر در ایلینوی فدراسیون معلمان مجازی کنفرانس خبری که “هیچ چیز وجود دارد که ما می تواند انجام دهد که 100 درصد جلوگیری از این بیماری را بگیریم.” این IFT که نشان دهنده 100,000 مربیان در دولت از جمله کسانی که در شیکاگو معلمان اتحادیه تحت فشار قرار دادند تا برای همه مناطق به شروع سال تحصیلی از راه دور. مدیران در اسپوزیتو در منطقه در حال انتظار برای اعلام سقوط آنها طرح در روزهای آینده.

“ما می توانید انجام تمام اقدامات پیشگیرانه ما می خواهیم اما واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد برای رفتن به مثبت موارد” اسپوزیتو گفت. “و ما آن را در همه زمان ها به ویژه در یک شهر مانند سیسرو. این قشر زحمتکش جامعه ما بسیاری از کارگران ضروری است که کار در این جامعه است.”

غرب حومه اوک پارک مدرسه ابتدایی منطقه 97 تا به حال نیز برنامه ریزی شده در یک هیبرید آموزش مدل اما در جولای 22 ویژه جلسه هیئت مدیره منطقه اعلام کرد که در سه ماهه اول بارداری از کلاس خواهد بود از راه دور.

“ما شنیده نگرانی های جدی از ما کارکنان و خانواده ها در مورد بازگشت به فرد در یادگیری” گفت: منطقه Supt. کارول کلی در یک اطلاعیه.

منطقه 97 آنلاین — برنامه درسی “آموزش از راه دور 2.0” — خواهد بود دقیق تر و بیشتری را ارائه می دهد آموزش زنده تر از بهار با ساختار کلاس بار و انتظارات برای مشق شب.

دورتر غرب Naperville جامعه واحد مدرسه منطقه 203 طرح چوب با ترکیبی آموزش مدل با دانش آموزان تقسیم به دو گروه با نام به سعی کنید به نگه داشتن خواهر و برادر در منطقه در همان برنامه. پدر و مادر فرصتی برای انتخاب کردن به آنلاین آکادمی ارتکاب دانش آموزان خود را برای حداقل یک ترم یا سه ماهه آموزش آنلاین.

ماسک صورت مورد نیاز

مدارس برنامه ریزی برای ارائه هر فرد تجربه این سقوط باید نیاز به ماسک صورت نگه داشتن گروه 50 نفر یا کمتر و فاصله اجتماعی به عنوان آنجا که ممکن است با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط دولت آمریکا با هیئت مدیره آموزش و پرورش ژوئن 23.

Elmhurst جامعه واحد مدرسه منطقه 205 طرح بازگشایی تمام مدارس ابتدایی در کلاس های حضوری و اجرای یک مدل ترکیبی برای دانش آموزان متوسط و بالا. اما حداکثر شونبرگ, یک معلم ریاضی در نیویورک, جامعه, دبیرستان و رئیس جمهور از المهرست معلمان شورای اسلامی گفت: بسیاری از این منطقه معلمان از نگرانی هایی است که بازگشایی طرح نیست نشانی.

حداکثر شونبرگ تدریس ریاضی در نیویورک جامعه در المهرست جامعه واحد مدرسه منطقه 205. او همچنین رئیس المهرست معلمان شورای.
ارائه شده توسط Max شونبرگ

برای مثال شونبرگ گفت: این مدل تعیین که همه دانش آموزان در محوطه دانشگاه ملزم به خوردن ناهار در ساختمان اما از آنجا که دانش آموزان را مجبور به پاک کردن ماسک به غذا خوردن وجود دارد, روشن, راهنمایی در مورد چگونه دانش آموزان را محافظت خواهد شد. و در حالی که منطقه 205 پدر و مادر باید آزادی انتخاب کردن به صورت تمام وقت از راه دور کلاس, معلمان, لازم نیست که در انتخاب است. بیش از نیمی از معلمان در منطقه یا یک بیماری زمینهای و یا زندگی با کسی که, که باعث می شود آنها را در معرض خطر بالاتر برای این ویروس را گفت.

“ما گرفتار این معضل است. همه ما خواهد بود و نه در فرد” Shoenberg گفت. “اما ما می خواهیم که تجربه هنگامی که آن را امن است.”

هیئت مدیره مدرسه جمهور کارا Caforio گفت: در نامه ای به معلمان که شورای هیئت متعهد به ایمنی و نظارت بر تغییر وضعیت سلامت و آماده است تا بر این اساس تنظیم کنید.

اجتماعی فاصله ممکن است غیر ممکن است در مکان هایی مانند نیلز شمالی دبیرستان که در خدمت بیش از 2000 دانش آموزان در شمال حومه اسکوکی گفت: Pankaj شارما یک مطالعات اجتماعی معلم در مدرسه و معاون رئیس جمهور از اتحادیه معلمان.

Niles Township High School District 219 حال برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های از راه دور برای اولین بار سه هفته از مدرسه شروع Aug. 17 و پس از آن را مرحله دانش آموزان به یک مدل ترکیبی پس از روز کارگر.

“جامعه ما نیز چند نسل جامعه بنابراین ما باید تعداد زیادی از دانش آموزان که با پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر خود را در حال ضروری کارگران بیش از حد” شارما گفت: در اخیر IFT کنفرانس مطبوعاتی.

“ما می خواهیم به … مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز را که ما می توانیم به نگه داشتن ما جوامع امن” شارما گفت.

امیدوارم به صورت کامل در فرد آموزش

مناطق دیگر هنوز هم نگه داشتن امید برای بازگشت به کامل کلاس های حضوری در برخی از نقطه در این پاییز. باتاویا عمومی منطقه مدرسه 101 غرب شیکاگو در حال برنامه ریزی در شروع سال با ترکیبی آموزش و انتقال به تمام کلاس های حضوری پس از, روز کارگر, اگر شرایط محلی اجازه می دهد تا منطقه گفت: در جولای 21.

در یک پیام به خانواده و دانش آموزان و کارکنان جولای 8, منطقه گفت که “با خوشحالی به گزارش” که دولت “به شدت تشویق فرد برای آموزش دانش آموزان به بیشترین حد ممکن است در حالی که نگه داشتن ایمنی و سلامت به عنوان اولویت شماره یک.” حدود 20 درصد از این منطقه را به دانش آموزان تصمیم گرفتند از راه دور و یادگیری است.

اما در منطقه مواجه است واکنش به معلمان ادعای آنها نیست مشورت در مورد سقوط برنامه. اسکات بایر یک معلم تاریخ در بتیویا دبیرستان posted on Facebook که او و دیگر معلمان “شوکه” شده توسط منطقه در اطلاعیه ای که گفت این بود “اجباری.”

“معلمان آماده هستند که ما در حال رفتن به برای قطعیت این سال” بایر گفت. “اما هر برنامه رو که بچه های خود را’ معلمان ندارد و یک دست ایجاد نمی شود و اجرا با خیال راحت و به طور موثر است.”

کمک: نادر عیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de