خورشید اجرا با هدف به کانادا ‘سبزترین’ اجرای

Category: ونکورسان Comments: No comments

در 2019 خورشید اجرا از 5000 کیلوگرم از مواد قابل بازیافت بودند مرتب از زباله و در نتیجه انحراف نرخ 97.4 درصد است. رابرت شاعر / PNG

برای نزدیک به یک دهه صندلی سبز بازیافت ارائه شده است مدیریت پسماند خدمات برای ونکوور سان اجرا و در سال گذشته این شرکت تقریبا به هدف خود را انتقال تمام زباله از محل های دفن زباله.

این شرکت می گوید از 5000 کیلوگرم از مواد قابل بازیافت بودند مرتب از زباله و در نتیجه انحراف نرخ 97.4 درصد است.

کاتلین Belton, محیط زیست, مشاور سبز, صندلی گفت: یکی از اهداف اصلی این سال است که برای کاهش مواد.

او گفت که این شرکت با این نسخهها کار با خورشید اجرا و فروشندگان برای انتخاب مواد غذایی و آشامیدنی (persian) گزینه های که لازم نیست بسته بندی و یا برای اطمینان از مواد و نوشیدنی ظروف مورد استفاده در این رویداد را می توان بازیافت.

او اشاره می کند که هر گونه مواد غذایی که مصرف شده است اهدا و سبز صندلی کارکنان 10 بازیافت, ایستگاه های به اطمینان حاصل شود که همه چیز می رود به جعبه سمت راست. بلتون وجود دارد گفت: همیشه چالش ها و ضایعات صفر است بسیار دشوار است برای رسیدن به هدف.

“همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود,” او گفت:. “ما با قرار دهند فروشندگان کمک به آنها را مرتب کردن مواد. … خورشید اجرا همواره در خط با ما. آنها می خواهند را به تلاش برای پایدار شود.”

در یک گزارش در سال 2019 رویداد, سبز, صندلی اشاره می کند که یکی از چالش های اصلی بود که تعدادی از بالن استفاده می شود در طول این رویداد.

“ما نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مخرب و مرگبار بالن می تواند به حیات وحش به ویژه هنگامی که این مراسم در سایت قرار گرفته است تا به آب” این گزارش می گوید.

آفتاب اجرای مسابقه مدیر تیم هاپکینز گفت بالن در شروع مسابقه می یاد. موضوع محیط زیست با بالن است که آنها بادبان به جو و می تواند در نهایت آسیب رساندن به حیات وحش گفت اما افزود که این بالن استفاده می شود در خورشید در حال اجرا جمع آوری و دفع با خیال راحت.

او گفت: انحراف نرخ بیش از 97 درصد از دفن قابل توجه است.

“ما یک رهبر صنعت با تشکر سبز صندلی. آنها یک تامین کننده بزرگ به عنوان ما همچنان به جستجوی راه هایی برای به حداقل اثرات زیست محیطی به عنوان امکان پذیر است.”

هاپکینز گفت: آنها در حال تلاش برای کشف کردن که محصولات را نمی توان بازیافت مانند نوشابه, ظروف و یا مواد تبلیغاتی و سپس آن را تبدیل به محصولات است که در حال آلی یا بازیافت می تواند به درستی.

برای مثال او گفت: در این سال کیف تبلیغاتی است که شرکت کنندگان دریافت خواهد شد و پارچه به جای پلاستیک زیست تخریب پذیر, پس از آن می تواند مورد استفاده مجدد قرار ،

این سال را به ونکوور سان اجرا می گیرد در مارس 19.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>