ساحل آفتاب سوار-نقطه شرکت می شود چراغ سبز به ضربه جاده

Category: ونکورسان Comments: No comments

ساحلی سواری ششمین مجوز سوار-نقطه عملیات در استان

ساحلی سواری که کار در ساحل آفتاب ششم با مجوز سوار-نقطه عملیات در استان ChamilleWhite / گتی ایماژ/iStockphoto

مسافر حمل و نقل مدیره داده است تصویب به Sechelt بر اساس شرکت برای ارائه سوار-نقطه خدمات در ساحل آفتاب و مناطق دیگر.

ساحلی سواری است که ششمین مجوز سوار-نقطه عملیات در این استان مورد تایید جمعه به کار خود نرم افزار مبتنی بر سرویس در دو استان پنج سوار-نقطه منطقه عملیاتی: منطقه 3 (جزیره ونکوور به استثنای منطقه سرمایه, منطقه) و منطقه 4 (B. C., North Central) که شامل ساحل آفتاب.

“ماموریت ساحلی سواری است که به سفر در ساحل آفتاب بدون یک وسیله نقلیه خصوصی گزینه مورد نظر. با قیمت مناسب, سرویس مناسب بازدید کنندگان و ساکنان قادر خواهد بود به ترک خودرو خود را در” ساحلی سواری صاحب Jay Ryan Staley توضیح داده شده در Oct. 30, 2019 برنامه به PTB.

ساحلی سواری در نظر دارد برای خدمت به جوامع Sechelt Gibsons, Halfmoon Bay, Pender بندر و تمام نقاط بین Egmont و پورت خربزه.

این PTB نیز محروم پنج برنامه های کاربردی دیگر و در روز جمعه.


B. C. سوار نقطه مناطق

در اوایل این ماه, PTB, تایید ریچموند-بر اساس Kabu سوار شدن به کار در تمام مناطق استان و مستعد به کار در منطقه 1 (سرزمین اصلی پایین تر Whistler).

سوار-نقطه غول Uber و Lyft هر دو تایید شده برای کار در منطقه 1 در ماه ژانویه در حالی که Tofino مبتنی بر ساحل سبز سرمایه گذاری به عنوان عامل سوت و WhistleRide برای اولین بار بود تایید شده در B. C. پس از دریافت مجوز در ماه دسامبر به کار در هر دو منطقه 1 و 3.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>