با وجود افزایش تبلیغات آنلاین سوپر باول است که هنوز تبلیغات بزرگترین روز با برندهای عمده ای پرتاب تا آنجا که $5.6 متر برای 30 ثانیه نقطه. Fox Sports اعلام کرد که در آن به فروش می رسد از موجودی خود را در ماه نوامبر.

تبلیغ بدون شک خواهد بود به امید بازی بهتر از فصل گذشته snoozer با یک بازی نزدیک گسترش از طریق هر چهار محله به دریافت بیشتر از سرمایه گذاری های خود را. این سال را به صف برندها می بیند نام آشنا و چند امکانات جدید از جمله Facebook اولین بازی نقطه.

نگاهی از طریق شرکت کنندگان در این سال را نشان می دهد و بررسی بازگشت به این لینک اغلب به ببینید که چه کسی دیگری است و این بازی و که punting.

که خبر ؟

تذکر آب

از مصرف آب های طعم دار با نام تجاری خواهد شد در درجه اول خود را-همیشه سوپر باول تجاری در حاصل کار دو تیم در این سال است.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Walmart

برای اولین بار خارج خواهد شد پخش یک تبلیغ در سوپر باول. ‘معروف بازدیدکنندگان به ارمغان می آورد 12 “بازدید کنندگان” از محبوب نشان می دهد تلویزیون و فیلم و خلاق خود را در حمل و نقل مواد و روشها – با هم برای اولین بار به عنوان آنها را لمس بر روی زمین به راحتی انتخاب کنید تا همه چیز آنها نیاز به منظقه در خارج.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

پرزیدنت (Anheuser-Busch)

Anheuser-Busch به تازگی نام سابق بیس بال ستاره الکس رودریگز پیوستن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, آبجو از جمهوری دومینیکن. در حال حاضر با نام تجاری ساخته شده است که یک آگهی با یک میله است که در طول این بازی بزرگ است.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Quibi

Quibi سرگرمی پلت فرم ایجاد شده برای تلفن همراه خود را تجاری اولین بار در امریکا بزرگترین مرحله با زن 30 ثانیه تجاری درست پس از کیکآف از این بازی بزرگ است.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

پیدایش

برای اولین بار در تاریخ کوتاه خود, خودروساز پیدایش برنامه ای برای پرتاب کلاه خود را به سوپر باول حلقه. نقطه تنظیم هوا در طول سه ماهه دوم و ستاره نوازنده John Legend و مدل/اجتماعی phenom Chrissy Teigen به عنوان زن و شوهر معرفی به تازگی پرده برداری GV80 ورزشی-وسیله نقلیه سودمند.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

2/5
رای

Facebook

رسانه های اجتماعی غول پیکر است که ساخت آن سوپر باول اولین بازی با یک زن و شوهر از ستاره ها که به اشتراک گذاری ‘راک’ در نام خود را – سیلوستر ‘راکی’ استالونه و کریس راک.

یک سری از بازی فکری را نشان می دهد سنگ انجام pushups و شلیک کردن عظیم موشک در حالی که دیگر بازی فکری نشان می دهد مردم بازی سنگ کاغذ قیچی تاب در تاب و صندلی و بیشتر سنگ های مرتبط با shenanigans.

اضافه شده در 27 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

هرشی/ریس را

هرشی است که با استفاده از آن کمتر شناخته شده با نام تجاری ریس را 5 برای اولین بار در کاسه فوق العاده با پیام “این بهترین آب نبات نوار شما هرگز از شنیده می شود’.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Pop-Tarts

این kellogg’s نام تجاری تنظیم شده است به اولین بازی خود را برای اولین بار در 30 ثانیه سوپر باول نقطه در نزدیکی پایان نیمه اول شامل جاناتان ون نس داشتن سرگرم کننده صحبت کردن در مورد Pop-Tarts شور.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Dashlane

برجسته تنش از زمانی که روزمره مشکل می شود وجودی یک نقطه از سوپر باول تبلیغ Dashlane تضاد اسطوره ای تصاویر با یک دنیوی سوزش: فراموش کردن رمز عبور خود را در بدترین زمان ممکن.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

صبرا حموس نام تجاری صبرا پرده برداری بازی فکری برای آن اولین سوپر باول تجاری. این بازی فکری از ویژگی های غیر منتظره ترکیبی از ستاره ها از جمله رپ T-Pain, drag queens Miz ترقه و کیم چی و پیوست های روی صفحه نمایش برای اولین بار از زمان خود را بدنام fall-out, Caroline Manzo و Teresa Giudice از زنان خانه دار واقعی, New Jersey. بازی فکری مجموعه صحنه را برای 30 ثانیه تجاری توسط VaynerMedia که اولین در طول سوپر باول نمایشگاه تطبیق پذیری و تجدید نظر از صبرا حموس.

اضافه شده در 23 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

Saucony

در حال اجرا با نام تجاری Saucony خواهد شد اولین سوپر باول تجاری به بحث در مورد آن همیشه اول زیست تخریب پذیر ،

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

که به عقب ؟

آمازون الکسا

آمازون الکسا بازده با Ellen DeGeneres و Portia de Rossi تعمق در آنچه که مردم قبل از انجام الکسا اختراع شد.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

P&> (فضل آقای پاک, Febreze, Olay, Charmin سر و شانه و ادویه)

برای اولین بار در تاریخ خود از Super Bowl ads, P&> را با هم و هفت از مارک های خود را در یک تلویزیون تجاری شرکت-ایجاد شده توسط مردم در سراسر کشور از امروز شروع با مراجعه به سایت تعاملی WhenWeComeTogether.com.

بازدید کنندگان قادر خواهند بود به طور مستقیم اقدام به انتخاب کنید که چگونه آنها می خواهند برای دیدن سر و شانه’ سخنگوی Sofia Vergara و مهمانان او گرد هم می آیند برای مقابله با حماسه سوپر باول, پارتی, کثیف, تعجب. محبوب ترین حالات انتخاب در میان بینندگان خواهد شد و سپس برجسته در 60 ثانیه آگهی خواهد شد که به صورت پویا ایجاد شده فقط چند دقیقه قبل از این پخش در طول سه ماهه چهارم یکشنبه شب بازی.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

موشک وام مسکن

موشک وام مسکن است که پخش آن از سوم سوپر باول تجاری پس از سال 2016 در این زمان شامل Aquaman ستاره Jason Momoa, که خواهد ساخت تلویزیون تجاری اولین در دقیقه-طولانی نقطه. Periscope را به بینندگان طنز نگاه اجمالی به چگونه موشک وام مسکن کمک می کند تا Jason احساس راحت بودن خود واقعی خود را در خانه.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

1/5
رای

گوگل

گوگل برای اولین بار پخش یک سوپر باول یک دهه پیش در سال 2010 سوپر باول. در طول این سال فوق العاده کاسه غول جستجو را علامت که سالگرد با دست زدن به داستان ‘Loretta’ است که می گوید داستان از یک مرد مسن تر که با استفاده از گوگل دستیار به یاد داشته باشید و عشق است.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Verizon , Verizon با هدف نشان می دهد که چگونه Verizon 5G را تغییر فن NFL تجربه توانمندسازی کسانی که خدمت می کنند و آمریکایی ها به انجام بخشی خود را برای خدمت به جوامع خود. این پیام خواهد بود به زندگی به ارمغان آورد زمانی که مخابرات خود را راه اندازی سوپر باول کمپین با دو لکه به نام “چه 5G انجام خواهد شد’ که هوا در طول AFC/NFC قهرمانی. نقاط نشان می دهد این مهم با چالش های رو به اولین پاسخ دهندگان و Verizon 5G تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که غلبه بر آنها. این نقاط اوج خواهد در طول کاسه فوق العاده که در آن ما نیز باید در بازی ad.

اولین پاسخگوی جامعه شده است مهم Verizon شریک برای چندین دهه و با نام تجاری دوباره مشغول به کار با پیتر برگ و McCann دوباره در این سال به تکامل با نام تجاری روایت در اطراف شبکه و اولین پاسخ دهندگان.

Pringles سیب زمینی تراشه ساز است اما تا به تغییر تمرکز خود را از عمل زندگی می کنند به انیمیشن با بهره گرفتن فرقه های مورد علاقه sci-fi دو Rick and Morty به ترویج نام تجاری با یک “طنز ذهن خم نقطه متحرک”. Pringles در حال راه اندازی یک نسخه ویژه جمع آوری ترشی ریک عطر الهام گرفته شده از سری. “ما می خواهیم به چیزی کاملا جدید برای این برند برای سال 2020 بازی بزرگ و هیجان زده هستند و به همکاری با شنا بزرگسالان و Rick and Morty” گفت: Gareth مگوایر مدیر ارشد بازاریابی برای Pringles.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

TurboTax

TurboTax توسط Intuit پرده برداری “همه مردم مالیات مردم Remix,” موسیقی فیلم آهنگ فیلم است که در طول NFL Super Bowl LIV. سوپر باول است یک لحظه در فرهنگ آمریکایی است که به ارمغان می آورد مردم با هم به جشن می گیرند آنچه ما را متحد می سازد – فوتبال, خانواده, مواد غذایی و البته مالیات است.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

آمازون نخست تصویری

با الهام از حوادث واقعی, شکارچیان دنبال متنوع گروه از شکارچیان نازی در سال 1977 در شهر نیویورک به رهبری Al Pacino, که کشف کنند که صدها نفر از فرار نازی ها در حال زندگی در امریکا است.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

1/5
رای

کشف

کشف این تبلیغات خواهد شد در حال اجرا در سه ماهه چهارم. دو 15-دوم لکه های ایجاد شده توسط مارتین آژانس اجرا خواهد شد در همان شکست تجاری و بازیگوش “نه” و “بله” رویکرد تقویت دو از کشف اصلی کارت اعتباری مزایای محصول – بدون هزینه سالانه و گسترده تاجر پذیرش.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Olay

با الهام از اولین زن فضا پیاده روی در سال گذشته Olay Super Bowl ad stars لیلی سینگ و Busy Philipps, که نگاهی به سفر به فضا با retired astronaut نیکول Stott. خود را در ماموریت فضایی است که نظارت ماموریت کنترل, Taraji P. Henson و مشترک بیش از امواج رادیو و تلویزیون توسط کیتی کوریک.

آگهی از گورکن و زمستان قرار می دهد این گروه از زنان در تلاش برای #MakeSpaceForWomen اهدای به علت ارزش گرفتن دختران بیشتر به برنامه های بنیادی از طریق Girls Who Code. مردم می توانند اطلاعات بیشتر در Olay.com/SuperBowl.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

آوکادو از مکزیک, خامه, میوه می آید و برای ششمین سوپر باول نقطه در یک ردیف با یک جدید تجاری انجام می شود با انرژی BBDO. 80s, ستاره Molly Ringwald نقش خرید خانه میزبان برای همه چیز آووکادو, مهم نیست چقدر احمقانه است.

اضافه شده در 23 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

همچنین آوکادو از مکزیک اعلام کرد یک تجربه دیجیتال به نام #AvoNetwork را AFM مبارزه برای زندگی در دنیای دیجیتال. منجر به بازی با نام تجاری میزبان دیجیتال تعاملی و مبارزات اجتماعی است که هدیه و جایزه به مصرف کنندگان از طریق یک تجربه کاربر ریشه در AFM به کاسه فوق العاده با نام تجاری مبارزات انتخاباتی.

هیوندای هیوندای است که با یک در بازی نقطه برای 12 بار در 13 سال گذشته. آن امید به اتصال با 60-دوم آگهی که اجرا خواهد شد در سه ماهه دوم از این بازی است. تبلیغ طول می کشد قطعا بوستون استعداد با لهجه توسط کمدین Rachel Dratch, Chris Evans, John Krasinski and David بزرگ پاپی’ Ortiz.

اضافه شده در 27 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

AB InBev آشامیدنی biggie خواهد شد و درجه چهار در 60 ثانیه لکه های, یکی برای نور جوانه و غنچه نور Seltzer یکی برای Budweiser یکی برای Michelob طلای خالص و یکی برای Michelob فوق العاده.

Budweiser جوانه پرده برداری کرده است آن نقطه سوپر جام, ‘نمونه امریکایی’ با خلاق توسط دیوید میامی و کارگردان برنده اسکار کاترین بیگلو. آن را ویژگی های ویروسی عمل می کند بشریت از اینترنت در کنار برخی از رایج ترین برچسب های قرار داده شده در آمریکایی است. ستاره های درخشان این فیلم هستند که داستان واقعی زندگی از جامعه جاه طلبی و پیشرفت است که الهام بخش و مردم را با هم.

اضافه شده در 23 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

علاوه بر این Budweiser و اعلام کرد آن را BudX پلت فرم جهانی به آمریکا برای اولین بار در طول سوپر جام آخر هفته در میامی. در طول تعطیلات آخر هفته با نام تجاری خواهد شد و میزبان بیش از 200 تاثیرگذار “پادشاهان از فرهنگ’ از بیش از 20 کشور به آنها مرحله به نمایش گذاشتن استعداد خود را در کنار بالا جهانی نوازندگان Halsey, Black Eyed Peas, Diplo, De La روح و کانال تره.

نور جوانه / جوانه نور Seltzer

جوانه های نور است که ترکیب آن 60-دومین تلاش با امضای آبجو با نام تجاری جدید و غنچه نور Seltzer, پخش دو لکه در رسانه های اجتماعی با ارسال مالون. یکی با بسیاری از طرفداران نامزدی انتخاب خواهد شد به نمایندگی از این برند در سوپر باول.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Michelob فوق العاده

جیمی فالون و جان سینا ستاره این سال را تبلیغ Super Bowl برای کم کالری آبجو تقویت کننده که تناسب اندام لذت می برد می تواند با بازیگران ورزش و سرگرمی ستاره.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Michelob فوق العاده طلای خالص آلی آبجو تجاری خود را اعلام جدید ‘6 برای, 6-بسته برنامه که اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای پیوستن به Michelob فوق العاده ماموریت برای کمک به کشاورزان گذار به ارگانیک. بخشی از فروش از خرید هر یک از شش بسته از Michelob فوق خالص طلا خواهد شد به طور مستقیم به کشاورزان به دنبال انتقال به آلی است.

اضافه شده در 27 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Squarespace پلت فرم وب سایت Squarespace بازده برای ششمین کاسه فوق العاده با یک در-خانه-آگهی ایجاد هوایی بین اول و دوم و چهارم. ستاره آگهی وینونا رایدر که برمی گرداند به زادگاه او و اسم Winona, مینه سوتا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان وینونا و ریختن یک نور افکن در شهر کوچک ایالات متحده آمریکا.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

آئودی آئودی بازده برای آن 11th کاسه فوق العاده با یک آگهی 72andSunny شامل Maisie Williams آواز در بالای ریه ها او را.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

2/5
رای

کیا

خودروساز بازگشت به بازی برای 11 سال در یک ردیف و استفاده از زمان خود را به درخشش نور بر روی جوانان بی خانمانی. در آن ‘متری در برابر بی خانمانی’ کمپین برای هر حیاط به دست آورده در طول بازی کیا اهدا خواهد شد $1000 به سه موسسه خیریه همکاران اختصاص داده شده برای پایان دادن به این موضوع از جوانان بی خانمانی و تبدیل زندگی جوانان در نیاز: میثاق خانه, مثبت فرداها و امینی برای کودکان و نوجوانان. آگهی ستاره مهاجمان در حال اجرا به عقب جاش Jacobs صحبت کردن به خود.

اضافه شده در 29 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

کشاورزان

پس از پاره شدن در اطراف مهره های تلفن همراه در سال گذشته آقای بادام زمینی در حال بازگشت به سوپر باول. یا او ؟ در یک پیش نمایش نقطه. در یک کاسه فوق العاده قبل از بازی آگهی طلسم دیده می شود رانندگی در مهره-همراه با مت والش و وسلی اسنایپس, زمانی که آنها veer البته و بر روی یک صخره. که ظاهرا آقای بادام زمینی را در آخرین لحظه به او selflessly فرو به آنچه به نظر می رسد خود را در مرگ نابهنگام.

اضافه شده 22 ژانویه 2020

کلی امتیاز

2/5
رای

“آن را با قلب سنگین است که ما تایید آقای بادام زمینی گذشت, در 104 سال گفت:” سامانتا هس کشاورزان مدیریت نام تجاری در سس هاینز. “او به یاد می شود به عنوان حبوبات که همیشه مردم به ارمغان آورد با هم برای ماجراهای دیوانه و یک زمان خوب است. ما را تشویق طرفداران به اتصال به آقای بادام زمینی مراسم تشییع جنازه در طول سه ماهه سوم سوپر باول به جشن زندگی خود را.” در سقوط هلیکوپتر که در زندگی کوبه برایانت و هشت نفر دیگر از کشاورزان اعلام کرده است که آن را “متوقف شد تمام فعالیت های انتخاباتی از جمله پرداخت رسانه ها و ارزیابی خواهد شد گام های بعدی را از طریق یک لنز حساسیت به کسانی که تحت تاثیر این فاجعه است.”

Frito-Lay (Doritos, Cheetos) Frito-Lay را Cheetos زنده کرده است 90s انرژی MC Hammer برای سوپر باول نقطه تبلیغات جدید خود را پاپ کورن میان وعده. ساخت ظاهر در این بازی برای اولین بار در 10 سال نام تجاری است که با قرار دادن این است که جمع آوری گرد و غبار در انگشتان Cheetos خواران در مرکز صحنه.

هنگامی که نقطه شخصیت اصلی متوجه می شود او می تواند از یک کار برای رئیس خود را به دلیل رنگ نارنجی خود را رقم او تصمیم می گیرد برای رفتن را از طریق زندگی با دیدن چه چیز دیگری او می تواند از آن را دریافت کند. او موفق به گریز کمک به همسایگان خود برگزاری یک کودک و در نظر گرفتن بخشی در یک سقوط اعتماد و ورزش و همه به خاطر او “can’t touch this”.

هر بار که او با موفقیت اجتناب از کارهای عادی و روزمره MC Hammer فریاد یاد خط.

اضافه شده در 16 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Frito-Lay در حال حاضر راه اندازی یک مجموعه گسترده کمپین ‘آماده برای Crunchtime’ – به یاد مصرف کنندگان در مورد وعده ملزومات بازی-زمان دبستان از جمله تجاری بازیگران NFL افسانه مایکل Irvin, Deion Sanders, Terry Bradshaw و تونی گونزالس. همچنین Doritos اعلام کرد دو remix طعم: Flamin’ داغ Limon و سرد در مرتع پرورش احشام و داوطلب خدمت سربازی Sam Elliott and Lil Nas X در بازی فکری برای این بازی بزرگ است.

اضافه شده در 17 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

کوکا کولا

کوکا کولا در حال رفتن هالیوود خود را برای سوپر باول نقطه توقیف مشهور مارتین اسکورسیزی کارگردان و بازیگر/کارگردان Jonah Hill برای راه اندازی Coca-Cola انرژی در یک راه بزرگ است.

60-نقطه دوم, ‘نشان’ ویژگی های اسکورسیزی و تپه – با ظاهر cameo از جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند هیپ هاپ YBN Cordae – پیام کوتاه عقب و جلو به منظور دیدار با یکدیگر در یک مهمانی.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

پپسی

پپسی یک حضور بزرگ با آن پپسی حاصل کار دو تیم نشان می دهد در این سال با جنیفر لوپز و شکیرا. این برند همچنین نورد به تازگی طراحی شده می تواند برای پپسی صفر قند با مشکی مات پایان و متمایز سیاه و تب و به جشن می گیرند این کار در سوپر باول LIV پپسی را به هر کس در ایالات متحده رایگان پپسی صفر شکر اگر بازی به پایان می رسد در صفر است. علاوه بر این نام تجاری است که اعطای پپسی NFL Rookie از سال برنده و جایزه گرفتن سیاه و سفید مات قبل.

برای ترویج جدید سیاه و سفید مات نگاه با نام تجاری خواهد شد از ویژگی های یک 30 ثانیه تجاری بازیگران یاد Missy Elliott و دو بار برنده جایزه گرمی برک آوت هنرمند H. E. R. انجام نسخه خود را از رنگ آن سیاه است. آگهی تبلیغ پپسی صفر قند.

اضافه شده در 24 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

پپسی نیز اعلام کرد که Lizzo و هری سبک خواهد شد تیتر این پپسی صفر قند سوپر باول در جمعه 31 مارس در مریدین جزیره در میامی.

ایرانسل شبنم

ایرانسل شب درجه حرارت هوا قطره است در نظر گرفتن یک صفحه از درخشان برای آن تبلیغ Super Bowl. پس از یک ماشین تحریر تیزر که به طور واضح اشاره به فیلم کنونی نقطه می یابد Bryan Cranston بازآفرینی جک نیکلسون با تبر-دارای حق اعمال نقش در حالی که او تلاش می کند به وسوسه Tracee Ellis Ross با ایرانسل شبنم صفر قند.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

نیویورک زندگی

نیویورک زندگی مشترک زندگی بیمه نشان داد که 60 ثانیه تبلیغات خلاق به هوا در سوپر باول. این فیلم با عنوان Agápē راه اندازی نیویورک زندگی جدید “عشق طول می کشد عمل” کمپین یک جشن شرکت اول 175 سال است. خلاق اجرا خواهد شد بین بازی اول و دوم و چهارم.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

SodaStream

SodaStream است بازگشت به سوپر جام برای اولین بار در شش سال با یک آگهی 30 ثانیه ای پخش درست قبل از نیمی از زمان نمایش شامل علم بیل نای و سفر به مریخ برای بازیابی آب.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

3/5
رای

هاینز

مواد غذایی و ادویه با نام تجاری به نظر می رسد برای انجام مجموعه ای از ویژگی های این بازی است.

Oikos

Oikos سه گانه صفر ماست و رسمی ماست NFL است ستایش glutes از بازیکنان فوتبال در گذشته و حال با ” Oikos YoGlutes آن سوپر باول تجاری.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

Snickers

آب نبات نوار جشن سالگرد 10 خود هتاک ‘شما نیست شما زمانی که شما گرسنه’ کمپین.

این longform ایجاد شده توسط BBDO نیویورک و AMV BBDO, از ویژگی های مردم حذف یک غول Snickers به یک سوراخ بزرگ در زمین به رفع مشکلات جهان است.

اضافه شده در 21 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

WeatherTech

سازنده كفپوش و دیگر خودرو های داخلی محصولات برای هفتم سوپر باول در این زمان برجسته حیوانات به عنوان آن را نیز باعث می شود صفحه اصلی و محصولات مراقبت از حیوان خانگی.

برجسته در آگهی طلایه دار یک سگ خوش شانس ” که تحت درمان قرار گرفت در دانشگاه ویسکانسین مدیسون دانشکده دامپزشکی. نقطه ای مردم را تشویق به کمک به صرفه جویی در زندگی تلاش های این مدرسه است.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

پورشه

بازیگران جدید Taycan, ‘دزدی’ اولین پورشه سوپر باول تجاری از سال 1997. در آن طول می کشد بینندگان در قلب-تپش تعقیب و گریز با همه بازیگران از اتومبیل از موزه پورشه در اشتوتگارت, آلمان.

اضافه شده در 27 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

تویوتا

تویوتا هایلندر SUV خواهد بود برجسته در 60 نقطه دوم.

جنرال موتورز (GMC)

جنرال موتورز برای بازگرداندن نام هامر البته به GMC هامر EV برقی وانت. از آن خواهد شد ترویج شده توسط LeBron James و خواهد شد از ویژگی های یک تبلیغ در سوپر باول.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایکل بلومبرگ

دو نامزد ریاست جمهوری خواهد شد تبلیغات سیاسی در طول بازی. فاکس گفته است که جداسازی این دو آگهی به طوری که آنها به نظر نمی رسد با دیگر تبلیغات.

منطقه پوشش

سنت کماندار/MillerCoors

Molson Coors است که debuting آگهی خود را به صورت سنت کماندار طلا, حق بیمه جدید نور آبجو است که شرط بندی بزرگ در طعم و مزه. این بزرگترین سرمایه گذاری است که Molson Coors ساخته شده برای تبلیغ در طول بازی از سال 2009.

30 نقطه دوم, ‘صبر’ خواهد هوا در 70+ بازار در سراسر کشور است. نقطه ویژگی های Paul Rodriguez, حرفه ای, skateboarder و سنت کماندار Brewing Company co-founder, چاپ صفحه, طریق, سن دیگو, زادگاه سنت کماندار به یاد سوت لحن صبر توسط Guns and Roses.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Zenni Optical

Zenni برجسته آن “چشم انداز 20/20” برای سال آینده با آن برای اولین بار تا کنون در بازی ad. با San Francisco 49ers همه طرفدار تنگ پایان جورج بازیگوش بازیگران در بازی اول خود را تجاری برای برند, Zenni خواهد بود به انجام تبلیغات در سراسر کشور در “چشم انداز محور” رسانه های بازار.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

0/5
رای

ایندیانا مزرعه دفتر بیمه

شرکت های بیمه راه اندازی نهم سالانه سوپر باول کمپین در حال اجرا در بازارهای محلی.

اضافه شده در 30 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

عزت و سلامت

عزت بهداشت در حال راه اندازی یک جدید اظهار داشت: “فیلم” مبارزات انتخاباتی به عنوان بخشی از آن “سلام Humankindness’ پلت فرم است که راه اندازی خواهد شد در طول سوپر جام LIV در بسیاری از بازارها (به جز لا و قبل از بازی تنها در سان فرانسیسکو) و در سراسر کشور در طول توله سگ کاسه در حیوانات سیاره است.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

به دنبال درام و فوق العاده کاسه پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im