سوپر باول مجاور تبلیغات: چگونه مک دونالد, دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیشتر در حال گرفتن در عمل

Super Bowl ads در حال حاضر اجرا تا $5.6 متر برای 30 ثانیه نقطه. در حالی که برخی از برندها خیلی دوست دارم به بخشی از بازی آنها نمی خواهند به صرف پول است که در مجاورت قرار دادن در می آید.

مارک می تواند آسیب میرسانند به بازی بزرگ بدون در صرف انجام stunts به بازی اکشن, تبلیغات, قبل از کیکآف یا فعال سازی به بازی بدون ذکر کلمات سوپر باول (متعلق به NFL). و یا آنها فقط ممکن است انجام کاری ظالمانه در همان زمان.

در اینجا فقط چند نمونه از برندها هستند که نه کاملا در سوپر باول.

راز

راز دئودورانت های خود را نشان داد گفتگو-شروع تقریبا-Super Bowl ad در Ellen DeGeneres. ‘راز Kicker’ نقطه خواهد شد در طول official Super Bowl Pregame نشان می دهد و با هدف جرقه گفت و گو در مورد امکان حضور زنان در فوتبال را در بالاترین سطح – NFL. بازیگران ما بازیکنان فوتبال کارلی لوید و کریستال دان, این, آگهی, آخرین از راز برجسته برجسته زنان در مسائل اجتماعی.

اضافه شده در 27 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Stella Artois

آبجو با نام تجاری برجسته کری برادشاو و شخص در سال گذشته اما در این سال استلا تا کنون تنها متعهد به پورت ده استلا, که در آن “مقصد نهایی برای کلاس جهانی غذا, موسیقی, سبک.”

ظاهر در اطراف ما در طول سال 2020, Port de استلا خواهد شد که اولین آن در میامی در سوپر باول آخر هفته دعوت از مردم محلی و سوپر باول را برانگیخت این شانس را به طعم و مزه لمس و تجربه بهترین در اروپا و زندگی Artois جلوتر از امریکا بیشتر یاد ورزشی تعطیلات. بلیط رایگان در PortdeStella.com.

Freshii

این Freshii #SoupOrBowl اجتماعی فعال سازی حول دادن به جوامع محلی. Freshii است ربودن این بازی با درخواست مردمی در Twitter, Facebook و Instagram به جای خود #superbowl با برچسب #SoupOrBowl در روزهای منتهی به سوپر باول یکشنبه.

اضافه شده در 28 ژانویه سال 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings وعده داده رایگان بال برای امریکا اگر بازی به وقت اضافه.

اضافه کاری است دور از longshot با دو postseason بازی در حال حاضر رفته به OT این سال است. اگر این روند همچنان ادامه دارد 2 فوریه هر کس در ایالات متحده برنده خواهد شد رایگان wings on فوریه 17 از 4-7بعد از ظهر به وقت محلی.

دانشگاه علوم پزشکی تهران ،

این آنتی اسیدها با نام تجاری دعوت کاربران توییتر به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها پیدا کردن #TUMSworthy با استفاده از این نقطه آبی از emoji. دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد بود و همکاری با طرفداران و بازیگران و تاثیرگذاران به کاربران توییتر شانس برنده شدن $54,000 یا یکی از شش سفر. آن را اجرا خواهد کرد دو تبلیغات فقط قبل از کیکآف.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

مک دونالد

مک دونالد است که موارد فوق در این بازی خواهد بود اما در حال حاضر در طول pregame نشان می دهد با یک تبلیغ که برجسته واقعی از رفتن به سفارشات از: کیم و کانیه وست, Millie Bobby Brown گلدبرگ Whoopi خبرنگار ارین اندروز و دیگر نه چندان واقعی شخصیت دراکولا Hamburglar و گرگ بزرگ بد.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

4/5
رای

فوق العاده جغد

ایجاد شده توسط شرکای + Napier, این, اینترنت, الگوی رفتاری تبدیل شده فعال خواهد شد حمایت از حیوانات دیگر خود در سراسر دریا با اهدای وقت خود را به بررسی روز یکشنبه بهترین نقاط – و کمک به جمع آوری پول برای صندوق جهانی حیات وحش را Bushfire اضطراری است. دنبال همراه @SuperbOwl_Saves.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

نعناع موبایل

رایان رینولدز متعلق به سرویس های بی سیم ساخته شده عمومی توجه کنید که آن را نه صرف بیش از $5 متر برای تبلیغ. در یک صدای جیر جیر رینولدز نگه می دارد تا آگهی با متن: ‘هر کس خرید ads بنابراین من یکی بیش از حد. نه در تلویزیون. در

@nytimes. #classy http://mintmobile.com/free.’

این سرویس را به دور سه ماه از خدمات رایگان اگر مردم ثبت نام در طول بازی.

فرانک قرمز داغ

Frank’s RedHot فقط تبدیل 100 و شرکت در جشن با نهایی پارتی بازی از جوانان ما: چرخش بطری. طرفداران می توانند در این frank’s RedHot, توییتر, livestream, بازی نشان می دهد در طول بازی بزرگ است. وجود خواهد داشت حقایق وجود خواهد داشت جرات و وجود خواهد داشت بسیاری از شانس برای برنده شدن limited-edition پر رو جوایز. یکی از طرفداران خوش شانس خواهد شد و برنده نهایی جایزه 1 دلار برای هر روز فرانک بوده است زنده – که $36,500.

برای کمک به جشن فرانک رسیده به یکی از شناخته شده ترین دوست داشتنی طرفداران دانی والبرگ. دانی شده است “قرار دادن که S#!t بر روی همه چیز” برای سال – فقط چک توییتر خود را تغذیه.

Chipotle

این رستوران مواد غذایی سریع است اجتناب سنتی تبلیغات به نفع یک مخاطرات بالا و با همکاری برخی از Infinite بهترین و شناخته شده سازندگان برای رسیدن به طرفداران ورزش.

جفت را ببینید امثال دیوید Dobrik بریتنی Broski و Zach King صحبت می کنند به طرفداران به طور مستقیم در طول بازی به آنها اطلاع تحویل رایگان روزهای یکشنبه برای سفارشات بیشتر از 10 دلار با Infinite ایست.

محتوای خواهد شد در طول هر یک شکست تجاری اقدام یک فاصله با هر ستاره آوردن سبک خود را به لحن از جاستین بیبر ‘جالب’.

Peta

NFL مشکل با khezri تظاهرات گسترش یافته Peta جدید سوپر باول LIV تجاری می پردازد ادای احترام به کارفرمایی با نشان دادن انواع حیوانات — از یک زنبور به یک خرس به یک طاس عقاب “با در نظر گرفتن زانو” در حالی که سرود ملی پخش می کند.

زمانی که Peta سعی در دریافت فاکس به اجرای 60-second نقطه در طول سوپر جام pregame نشان می دهد این سازمان گفت: آن رد شد این شبکه به دلیل تلاش های NFL برای جلوگیری از آن.

اضافه شده در 31 ژانویه 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

دنبال درام و فوق العاده کاسه پوشش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر