صدها نفر از تظاهرکنندگان قصد محاصره دولت استانی دفاتر جمعه.

بیش از 400 تظاهر کنندگان انتظار می رود به محاصره ساختمان های دولتی در ویکتوریا در روز جمعه در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها که در مخالفت با پیشنهاد مسیریابی از یک گاز خط لوله است.

مقامات گفتند که باید با برنامه در محل برای محافظت از مردم و کارکنان در طول به اصطلاح “B. C. خاموش کردن دولت” اما نمی خواهد با ارائه جزئیات و یا می گویند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از خاموش کردن.

برگزار شده بود گردش عمومی ثبت نام ورق که نشان داد که تظاهر کنندگان برنامه ریزی شده برای جلوگیری از کارکنان از ورود 33 ادارات دولتی در ویکتوریا.

این سند گفت: سازمان نیاز 474 picketers. نزدیک به این تعداد امضا کرده بود تا پنج شنبه بعد از ظهر.

استان شهرستان و پلیس نمی خواهد می گویند که چگونه دقیقا آنها برنامه ریزی شده به روش picketers که برنامه ریزی شده برای مونتاژ در خارج از درب بیش از 20 وزرا دفاتر B. C. خدمات عمومی آژانس B. C. بازنشستگی شرکت و ساختمان های دیگر است.

در ونکوور روز پنج شنبه ده ها تن از تظاهرکنندگان به طور خلاصه اشغال حوزه ارائه دادستان کل دیوید است. آنها به سمت چپ بعد از ظهر پنجشنبه پس از ترک توجه داشته باشید از مطالبات است میز.

معترضان’ سخنگوی گیاه Varley گفت: آنها می خواستند به برجسته است مشارکت در آنچه که او به نام “در حال انجام نسل کشی از مردم بومی است.”


حدود 100 معترض مرحله تحصن در B. C. وکیل-ژنرال دیوید است را مربوط به حوزه های اداری در غرب برادوی در Vancouver, B. C. پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020 است. این اقدام بخشی از جریان جنبش در حمایت از ارثی ستاد از مرطوب’suwet’en که در مخالفت با GasLink پروژه خط لوله.

Jason Payne / PNG

پشت در, Victoria, Morgan Mowatt یک دانشجوی دکترا در دانشگاه ویکتوریا و عضو Gitxsan اول ملت گفت: او را به شرکت در shutdown جمعه.

“من شرکت چون من یک احترام عمیق برای ارثی ستاد و من می دانم که قدرت خود را, و من هم شرکت از عشق برای نسل های آینده” او گفت:.

این طرح برای جلوگیری از کارمندان دولت از ورود دفاتر خود را از ساعت 8 صبح تا ظهر او گفت:. سازمان شده اند صحبت با نمایندگان اتحادیه ها و تلاش برای شفاف در مورد برنامه های خود را, او اضافه شده است.

“ما در اینجا خاص B. C. ساختمان های دولتی پس این به معنی این نیست که توان عظیم عمومی, ناراحتی,” او گفت:. “ما عامل از یک نقطه از عشق و مراقبت از خود برای نسل های آینده و بنابراین ما کاملا مسالمت آمیز است. وجود قصد در هر نقطه در آینده به تشدید این به چیزی بیش از مسالمت آمیز تظاهرات و پشتیبانی است.”

ساحلی GasLink پروژه خط لوله است که توسط پنج تن از شش انتخاب مرطوب’suwet’en گروه شوراها به نمایندگی از یک چهارم از میلاد برای اولین بار سازمان ملل گروههای که باید امضا نامه حمایت از این خط لوله در ازای مالی آموزش و اشتغال مزایای.

این شرکت وعده داده است $1 میلیارد دلار در منافع برای اولین بار سازمان ملل در طول 670 متر مسیر.

کار در سایت بر روی کنترل از راه دور Morice رودخانه و ورود به جاده غربی هوستون B. C. تبدیل به یک flashpoint کانادا-تظاهرات گسترده ای در طول دو ماه گذشته.

وزارت مالیه مسئول B. C. خدمات عمومی آژانس که استخدام 31,000 نفر در سراسر استان با ارسال بیانیه ای گفت این کار برای تضمین خواهد شد در خدمت و کارکنان خواهد بود در امان نگه داشته شود در ویکتوریا در روز جمعه.

“اهالی بریتیش کلمبیا باید حق آزادی بیان و تظاهرات مسالمت آمیز” وزارت گفت.

“همچنین مهم است که خدمات عمومی کارکنان — که هر روز به ارائه خدمات است که اهالی بریتیش کلمبیا بستگی دارد — به موضوع نیست کلامی و فیزیکی و یا عاطفی ، ما نمی خواهد درخواست بندگان خود را به هر موقعیتی که در آن آنها احساس نمی امن است. ایمنی اولویت ما است.”

وزارت گفت: دولت نمی خواهد به اطلاع عموم چه اقدامات آن را در محل امن ساختمان های دولتی است.

“افسران و منابع در حال مستقر در پیش بینی از این اقدامات” ویکتوریا پلیس در بیانیه ای گفت. “ما وظیفه اصلی این است که امنیت عمومی.”

این بخش تنها حدود 240 افسران.

پلیس گفت که آنها ارسال خواهد شد اطلاعات در مورد اختلال در ترافیک و تظاهرات در بخش حساب توییتر.

بیش از در B. C. مقننه بلندگو داریل Plecas درخواست و اعطا شد دستور برابر بیشتر راه بندان در مجلس در ویکتوریا. عدالت گوردون Weatherill از B. C. دیوان عالی کشور گفت: حکم اجازه پلیس برای دستگیری و حذف مردم مسدود کردن ورودی ها در قوه مقننه است.

صدها نفر از تظاهرکنندگان اقدام به جلوگیری از بندگان عمومی سیاستمداران و رسانه ها از ورود به مجلس در اوایل این هفته.

Weatherill ذکر شده در رسانه های اجتماعی پست های در مورد روز جمعه تعطیلی دولت در تصمیم خود برای اعطای حکم. عدالت گفت: دادگاه نگران است که تظاهرکنندگان در مجلس مسدود ورودی تحت پوشش دوربین های مدار بسته و به شدت مورد آزار و اذیت مردم در ساختمان است.


معترضان مرحله تحصن در B. C. وکیل-ژنرال دیوید است را مربوط به حوزه های اداری در غرب برادوی در ونکوور قبل از میلاد در روز پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

با فایل های از کانادا مطبوعات و دیوید Carrigg

neagland@postmedia.com

twitter.com/nickeagland

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de