دیوان عالی کشور نمی خواهد بشنود ترانس کوه خط لوله گسترش درخواست تجدید نظر در موارد

Category: ونکورسان Comments: No comments

دادگاه عالی کانادا تصمیم گرفته است برای شنیدن پنج چالش از محیط زیست و گروه های بومی از بریتیش کلمبیا.

دادگاه عالی کانادا است را رد کرد و پنج برگ به درخواست تجدید نظر نصب شده توسط محیط زیست و گروه های بومی که همه می خواستم دادگاه به شنیدن استدلال در مورد اینکه آیا کابینه تصمیم به تصویب خط لوله نقض گونه های در معرض خطر عمل به دلیل ترس این پروژه می زند به شدت در معرض خطر جنوبی ساکن نهنگ قاتل. JASON FRANSON / کانادا مطبوعات

اتاوا — ترانس کوه خط لوله پروژه توسعه پاک است یکی دیگر از حقوقی مانع.

دادگاه عالی کانادا تصمیم گرفته است برای شنیدن پنج چالش از محیط زیست و گروه های بومی از بریتیش کلمبیا.

برخی از آنان می خواست دادگاه بالا را در نظر بگیرید که آیا لیبرال کابینه نقض گونه های در معرض خطر عمل می کنند که این تصمیم به تصویب خط لوله گسترش بار دوم در ماه ژوئن 2019 با این استدلال این پروژه می زند به شدت در معرض خطر جنوبی ساکن نهنگ قاتل.

دادگاه فدرال درخواست کرده بود لغو کابینه اول تصویب خط لوله در سال 2018 به نقل از کافی و مشورت با مردم بومی و یک شکست به اثرات در حیوانات دریایی به حساب آورد.

پس از دور دیگری از بومی مشاوره و نگاه دوم دریایی اثرات کابینه به یک دوم چراغ سبز اما همان جوامع بومی و محیط زیست گروه که با موفقیت به چالش کشیده تصویب در سال 2018 در زمینه های جدید تجدید نظر از تصویب در سال 2019.

دادگاه فدرال تجدید نظر شنیده می شود — اخراج ماه گذشته — تجدید نظر از جوامع بومی در مورد اینکه آیا تا به حال شده است به اندازه کافی, مشاوره, اما تا به حال کاهش یافته است به شنیدن استدلال از محیط زیست شدند.

B. C. طبیعت Raincoast حفاظت بنیاد Tsleil-Waututh اول ملت, Squamish اول کشور و یک گروه از چهار نفر جوان پرسید: پس از آن دادگاه قانون اساسی برای انجام آن به جای. این موارد دادگاه عالی تصمیم به شنیدن.

طبق معمول دیوان عالی کشور انجام نمی دهد هر گونه دلایل تصمیم خود را پنجشنبه منتشر شد.

مبهم MacDuffee حفاظت از محیط زیست زیست شناس و مدیر برنامه با Raincoast حفاظت بنیاد گفت: این قانون با هدف حفاظت از خطر گونه نیاز به دولت برای اطمینان از جمعیت های در معرض خطر محافظت می شود.

وجود دارد کمتر از 75 جنوبی ساکن نهنگ قاتل چپ و MacDuffee گفت: آنها می تواند آسیب به سر و صدا از افزایش انتظار می رود در تانکر حمل قیر رقیق شده با توجه به گسترش خط لوله است.

MacDuffee گفت: در حال حاضر وجود ندارد فن آوری در وجود است که می تواند به کاهش اثرات است که سر و صدا از این قایق را در این نهنگ ها که به معنی جعل جلوتر با خط لوله در تعارض است با رعایت این قانون.

“اثرات باید برای کاهش این پروژه به ادامه و هیچ کدام از آن اتفاق افتاده در ترانس کوه” MacDuffee گفت: در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>