فزاینده انگلستان دیجیتال, اخبار, خوانندگان dethrones گوگل می گوید PAMCo

انگلیسی آنلاین در حال تبدیل منابع خبری در شکستن رکورد شماره دیجیتال ماهانه خوانندگان در حال حاضر بیش از 40 میلیون نفر در سراسر انگلستان ملی, اخبار, برندها, ضربه زدن گوگل از آن قرار گرفتن برای اولین بار.

اطلاعات منتشر شده توسط PAMCo رشد یافت اشتها برای روزنامه نگاری با کیفیت فوق العاده 3.2 میلیون روزانه خوانندگان آنلاین اخبار ملی ثبت شده در سال 2019 در مقابل 2018 و ارقام هستند که تنها به افزایش در میان شیوع کروناویروس.

این گزارش همچنین اسناد ملی چگونه آنلاین خوانندگان می رسد در حال حاضر 20 میلیون نفر روزانه با نزدیک به 3 میلیون بیش از 12 ماه گذشته.

روزانه شماره مخاطبان در سراسر هر دو ملی و منطقه ای, اخبار برندها در حال حاضر در 34 میلیون نفر هر روز به نمایندگی در سال در سال رشد 10٪. در ضمن ترکیب چاپ دیجیتال و مخاطب برای اخبار ملی برندهای ایستاده در 46 میلیون در هر ماه و 27 میلیون روزانه.

تریسی د Groose اجرایی صندلی Newsworks گفت: “در برابر یک پس زمینه از Brexit تغییر آب و هوا و زمان بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال زندگی در بی سابقه و مضطرب بار و اخبار صنعت بازی نقش حیاتی در زندگی مردم با ارائه اطلاعات و مشاوره آنها می توانید بر روی تکیه. دلیل افزایش آگاهی از همه گیر از اخبار و اطلاعات غلط به ملت اشتها برای اخبار مورد اعتماد است و در تمام زمان بالا است.”

این گزارش شرح زیر است داغ بر روی پاشنه از یک جداگانه بررسی انجام شده توسط تبلیغات انجمن (AA) و Warc که نشان داد که درآمد حاصل از تبلیغات برای ملی, اخبار برندها افزایش 0.4% در سال در سال برای £234m در سه ماهه سوم سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de