شهردار ساری به بحث در مورد حرکت به منطقه ای نیروی انتظامی از صبح پنجشنبه

Category: ونکورسان Comments: No comments

یک جدول زمانی برای انتقال هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شده است اما انتظار می رود که مواضع با پلیس جدید هیئت مدیره خواهد شد ارسال شده به زودی.

B. C. s وکیل کلی به طور رسمی مجاز در شهرستان ساری برای ایجاد خود شهرداری نیروی پلیس که جایگزین سوری RCMP و شروع به استخدام پلیس در هیئت مدیره.

شهردار ساری داگ مک کالوم اعلام کرد این تصمیم در روز پنج شنبه گفت: آن روز 1 جدید اداره پلیس.

“زمان آن رسیده است و برخی می گویند این دیر برای سوری به یک پلیس خود را که در آن مسئولیت پذیری آغاز می شود و باقی می ماند در داخل شهر ما” مک کالوم گفت.

راه اندازی یک سوری نیروی انتظامی یکی از ارکان کلیدی از مک کالوم شهرداری کمپین پلت فرم و شورا رای در اولین جلسه خود در ماه نوامبر سال 2018 به ادامه انتقال.

در مارس 2019 در شهرستان ارائه یک پلیس انتقال گزارش به وزارت امنیت عمومی و وکیل کلی که آماده شد شهرهای ساری و ونکوور و ونکوور اداره پلیس و ارائه یک نمای کلی از آنچه سوری نیروی رود که به مانند از جمله تعداد نیروی انسانی و هزینه های.

سه ماه بعد وکیل ژنرال مایک فرنورته به شهر برای ادامه این روند و راه اندازی یک پروژه مشترک تیم به رهبری سابق B. C. دادستان کل خوب Oppal برای انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل برای پر کردن شکاف.

این تیم کار خود را آغاز کرد در ماه سپتامبر و ارائه آن 450 صفحه گزارش به دولت استانی در ماه ژانویه است. که گزارش هنوز منتشر نشده است ،

مناطق این کمیته مورد بررسی قرار گرفت شامل حقوق بازنشستگی و توافق جمعی, استخدام, آموزش, اطلاعات, مدیریت فناوری اطلاعات تحقیقی پرونده تداوم و تاثیرات کسب و کار.

همانطور که قبلا اعلام شده توسط شهر RCMP اعضا قادر به انتقال حقوق بازنشستگی خود را به شهرداری طرح بازنشستگی پس از آنها استخدام می شوند. حقوق و منافع خواهد بود در همراهی با دیگر بخش های شهری و جمعی موافقت نامه نیز مشابه است.

جزئیات استخدام طرح توسعه داده شده است و خواهد شد به پلیس مدیره پس از تشکیل آن را برای بررسی و مجوز. آن را تشریح فرایند جذب پاسبان ارشد و اجرایی تیم به علاوه یک انتقالی استخدام واحد.

این انتظار می رود تعدادی از افسران با تجربه استخدام خواهد شد همراه با نیروهای جدید. این شهر در حال کار با عدالت موسسه B. C. مطمئن شوید به اندازه کافی مردم می تواند آموزش دیده برای کار به اداره پلیس.

اگر چه کار گسترده انجام شده در فناوری اطلاعات وجود دارد بیشتر باید انجام شود و یک صلیب-آژانس تیم زده شده است برای تکمیل آن کار می کنند.

یک مسئله کلیدی است که حفظ تداوم تحقیقی فایل و آن را انتظار می رود تحقیقات و دادرسی کیفری را نمی خواهد تحت تاثیر قرار. ساری RCMP و بخش جدید را با هم کار کنند در آن منطقه است.

کار بیشتر را برای مقابله با اثرات گسترده تر مانند مذاکره جدید توافق سه جانبه با Semiahmoo اول کشور و پلیس Barnston جزیره است که یک unincorporated انتخاباتی منطقه است که در حال حاضر ای اداره توسط سوری RCMP از طریق توافق با استان است.

این انتظار می رود که در روزهای آینده و یا هفته موقعیت خواهد شد ارسال شده به پلیس اعضای هیئت مدیره. هیئت مدیره می باید حداکثر نه نفر از اعضای با شهردار به عنوان صندلی.

شورای شهر در حال حاضر منصوب یک عضو به هیئت مدیره و دولت استانی خواهد بود مسئول برای انتصاب پنج عضو دیگر. Ttwo بیشتر منصوب می شود در تاریخ بعد.

هیچ جدول زمانی برای زمانی که هیئت مدیره منصوب خواهد شد.

هیئت مدیره خواهد شد و سپس مسئول استخدام یک رئیس پلیس و کارمندان ارشد.

Oppal گفت: ساری هیئت بازرگانی رویداد روز چهارشنبه که این شهر زمانی از داشتن نیروی بالا و در حال اجرا در تاریخ 1 آوریل سال 2021 است بلند پروازانه اشاره است که آن را حداقل به مدت دو سال.

[email protected]

twitter.com/jensaltman

مرتبط

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>