ساری RCMP درخواست عمومی برای کمک به ردیابی فراری در سال 2019 ربایی

Meaz Nour-Eldin یکی از چهار نفر متهم در جولای سال 2019 ربایی در ساری.

ساری RCMP درخواست عمومی به در مواظب برای یک فراری می خواستم برای یک 2019 آدم ربایی است.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه RCMP Insp. صخره Chastellaine گفت: جستجو برای Meaz Nour-Eldin بود که با افزایش کمک بلو برنامه که با این نسخهها کار با نیروهای پلیس به اهرم رسانه های اجتماعی و تکنولوژی به شرکت های عمومی در ردیابی کردن مظنون در اجرا.

50.000 دلار پاداش نیز ارائه شده برای هر کسی که می تواند کمک به پلیس به Nour-Eldin.

Nour-Eldin یکی از چهار نفر متهم در جولای سال 2019 ربایی در ساری که دیدم یک مرد ناپدید می شوند برای 24 ساعت قبل از او پیدا شد و به بیمارستان منتقل درمان غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

سه نفر دیگر را بازداشت کرده و در حال مواجهه با اتهام آدم ربایی حبس غیر قانونی و تشدید حمله و سرقت و سلاح گرم داشت. ساری RCMP کار کرده اند از جولای سال 2019 برای پیدا کردن Nour-Eldin.

Nour-Eldin اما بزرگ باقی می ماند و این موضوع از سراسر کشور حکم بازداشت. او همچنین می خواستم در استانی حکم در B. C., آلبرتا و انتاریو مربوط به اتهام قاچاق مواد مخدر, قاچاق انسان و تجاوز جنسی.

“این یک پیام برای Meaz Nour-Eldin: وجود دارد هیچ جایی برای رفتن و ما را دستگیری شما دیر یا زود” گفت: Chastellaine. “پس فقط کار درست را انجام دهید: یک وکیل تماس بگیرید و به نوبه خود در. به بستگان و دوستان و همکاران Nour-Eldin من می خواهم به یادآوری است که شما ممکن است هزینه های جانبی پس از این واقعیت اگر شما کمک Nour-Eldin در طفره رفتن بازداشت.”

Chastellaine گفت: پلیس نیست به دنبال شهود و یا افراد به شهادت به عنوان مورد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای محاکمه, اما آنها به دنبال دستگیری Nour-Eldin بنابراین او می تواند چهره این اتهامات در دادگاه است.

کسانی که تشخیص و یا نقطه ای نور-Eldin خواسته به او نزدیک اما به 911 تماس بگیرید. هر کسی با اطلاعات در مورد Nour-Eldin محل خواسته است برای تماس با محققان در 604-599-0502.

[email protected]

twitter.com/stephanie_ip


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im