ساری RCMP می گویند برش Mountie کمک اسلش سرعت

استقرار cut-outs منجر به 12 درصد کاهش سرعت وسایل نقلیه در محل برخورد

در اکتبر 2019, cutouts از یک Mountie و RCMP رزمناو بودند مستقر در سراسر سوری در مناطق شناسایی شده به عنوان بالا برخورد محل با هدف ساخت جاده های ما امن تر با کاهش سرعت در خیابان. جزوه

یک برش مقوا از یک Mountie برگزاری یک تفنگ رادار اثبات می تواند عامل بازدارنده موثر برای سرب-footed رانندگان با توجه به آمار منتشر شده در روز دوشنبه توسط سوری RCMP.

در اکتبر, زندگی به اندازه cutouts از یک Mountie و RCMP رزمناو بودند مستقر در سراسر سوری در مناطق شناسایی شده به عنوان بالا برخورد محل با هدف ساخت جاده های ما امن تر با کاهش سرعت در خیابان.

با توجه به ساری RCMP, نتایج اولیه از سه ماه به صورت آزمایشی با نام مستعار عملیات دو را نشان می دهد که به طور متوسط استقرار cutouts منجر به 12 درصد کاهش سرعت وسایل نقلیه است.

“کاهش سرعت متوسط ما دیده می شود پس از این ابتکار دلگرم کننده است” گفت: گروهبان. ایان MacLellan سوری RCMP ترافیک خدمات فرمانده “عملیات دو را خواهد شد در ادامه به هدف های مختلف بالا برخورد تقاطع ها و مناطق اطراف این شهر که در آن در معرض خطر رفتارهای رانندگی شناسایی شده اند که اغلب با افسران ما انجام همزمان اجرای.”

بیش از سه ماه از این طرح cutouts مستقر شدند در 8800-بلوک 144 خیابان 17100-جلوگیری از فریزر بزرگراه تقاطع خیابان 28 و 184 و 12500-بلوک 96 خیابان.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر