محتوای مقاله

من نمیفهمد من می خواهم سه روز آخر.

منظور من ایستاده بیش از یک اجاق داغ برای پنج روز به سختی برای تلفن های موبایل مانند یک تعطیلات. من هرگز تا به حال یک مهمانی شام که در آن من یک ظرف غذا تا مهمان من زنگ زد زنگ. با این وجود من را متقاعد به ثبت نام برای یک بوت کمپ در جهان برتر آشپزی, کالج, the Culinary Institute of America (CIA).

که در آن من می خواهم یک بار در خواب با آشپزی در کنار تخت من می خواهم شروع به وحشت پخت و پز. در حال حاضر آن را در زیر من به زر و زیور اراستن Costco لازانیا با خرد جعفری, امید به تصویب آن را به عنوان خود من است. Harrisa? Sirracha? من بومی بازداشت در focaccia. من تا به حال شروع به گمان است که بدتر از من میل برای پخت و پز بود زنگ چیزی معنی دار است.

پخت و پز برای مردم آن را به من رخ داده است در همان راه به عنوان به ذهنم خطور Grinch شد در مورد چیزی بیشتر.

و بنابراین من آمد به خودم اواسط زمستان در آموزش مداوم ساختمان در محوطه این موسسه آشپزی و امریکا بالا در بانک ها از رودخانه هادسون در هاید پارک نیویورک است. پردیس است gobsmackingly زیبا impeccably نگهداری می شود و خانه های سه عالی رستوران به علاوه یک کافه. بیش از یک بار من آن را توصیف به عنوان یک آجر قرمز کاخ باکینگهام. (یادداشت سردبیر: این پردیس در حال حاضر بسته به طور موقت به دلیل جاری COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de