معلق کوری مربی مایک الیور هنوز در انتظار برای CPS تصمیم

Category: سانتایمز Comments: No comments

شماره یک تیم در منطقه شده است و بدون آن مربی برای هشت بازی. کوری مایک الیور متوقف شده است از اواخر ماه ژانویه است. مدارس عمومی شیکاگو برداشته و او را از خود امنیت و موقعیت پس از یک اتهام از یک درگیری فیزیکی با یک دانش آموز.

الیور بسیار نا امید, اما باقی مانده است بیمار است و معتقد است که CPS را روشن او را هنگامی که آن را پس از اتمام بررسی است.

“مردم [در کوری] به من گفت محققان آمد نگاه دوربین ها و مسائل است که آن را” الیور گفت. “من فقط در خانه نشسته است. من در برزخ و من هیچ چیز نمی دانم. من مطمئن هستم که تحقیقات در جریان است را به پایان برساند.”

الیور ملاقات با کشیش جسی جکسون در هفته گذشته گفت: رنگین کمان فشار ائتلاف شده است حمایت شده است.

“وجود دارد برخی از مسائل که آنها در حال برنامه ریزی با برخی از محلی شبان” الیور گفت. “می تواند وجود داشته باشد چیزی بزرگ است. ما فقط تلاش برای دیدن جایی که این رود در هفته آینده.”

Condors برداشت یک پیروزی بزرگ در جنگل بلوط در روز شنبه و یک مرحله نهایی مسابقات مهم قبل از پلی آف روز چهارشنبه در شماره 5 نوتردام.

“این یک وضعیت دشوار است اما ما باید برای نگه داشتن سر ما در مسیر” Condors ارشد Savieon ویلیامز گفت. “ما می دانیم چه جایزه بزرگ است و ما باید به تمرکز بر روی است که برنده مسابقات قهرمانی کشور.”

این حادثه ادعا شده است که اتفاق افتاده در طول الیور را به عنوان یک گارد امنیتی در کوری نه به عنوان یک مربی و آن را درگیر یک دانش آموز که نیست تیم بسکتبال. چند پدر و مادر از بازیکنان بسکتبال برگزار شد تجمع در حمایت از الیور در فوریه. 7 که در آن آنها خواستار پاسخ از CPS.

“هیچ کس در برقراری ارتباط از CPS” الیور گفت. “چرا من باید به یک منظره از این ؟ من فقط می خواهم عادلانه بررسی است.”

الیور یک کوری گراد رهبری Condors به کلاس 4A دولت عنوان در 2015-16. او قبلا به حالت تعلیق در آمد توسط IHSA در سال 2016 و CPS در سال 2014 پس از واجد شرایط بودن ،

الیور وارد یک 542-133 رکورد در 27 فصل است.

“من برای CPS امنیتی با 27 سال و من هرگز تا به حال یک اتهام علیه من” الیور گفت. “من هرگز حتی حال نوشتن از یک اصل یا یک پدر و مادر کنفرانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>