شیرین 16: Len Kasper تنظیم برای گرفتن هری Caray در توله طول عمر

آن است که دقیقا یک نقطه عطف و آن را تنها در مورد نیمه راه به رکورد, اما آن را هنوز هم معنی دار است.

هر زمان که بیس بال بازده لن Kasper خواهد کراوات Hall of Famer هری Caray با 16 فصل به عنوان توله صدای تلویزیون. جک Brickhouse است که بیشتر با 34.

من تا به حال دو افکار زمانی که متوجه شدم که: این احساس Caray بود و در اطراف بسیاری دیگر آن را احساس نمی کند که در همه برای Kasper.

شاید که می گوید چیزی در مورد آنها. Caray بود که در این غرفه هر روز با نمایشی تماس و یک شخصیت است که اغلب تحت الشعاع این تیم است. کاسپر خیلی بیشتر انجام نگرفته و ارائه منسجم و مداوم پخش.

اما طول عمر خود شواهدی وجود دارد که راه خود را با این نسخهها کار بیش از حد. وجود دارد هیچ راز سس زیر چه Kasper خدمت می کند. هر چند سبک خود را مشتق شده بود از دیگر Hall of Famer سابق ببر گوینده موبایل Harwell, Kasper هرگز سعی کرده بود کسی او نیست. او نمی تواند یک Harwell شاگرد اگر خود را demeanors مطابقت ندارد.

“من من در همه زمان ها” گفت: Kasper, 49, “من فکر می کنم در شیکاگو افرادی مانند خود پخش می شود انسان برای اولین بار و رسانههای دوم. بار وجود دارد که من می شنوید ‘شما نیاز به بیشتر بود این پسر یا این که مرد.’ پاسخ من است که همیشه ” من فقط رفتن به بهترین لن Kasper من می شود.’ که برای تلفن های موبایل واقعا مبتذل, اما این درست است.”

Kasper بزرگ شده گوش دادن به Harwell در میشیگان. Harwell به نام ببر, بازی برای بیش از 40 سال, و فلسفه خود را با کلیک Kasper که به نام Harwell “خستگی ناپذیر سازگار است.” بدون توجه به نمره یا وضعیت او نگهداری شناور و دوستانه صدا. به عنوان Kasper شد تا در آینده در کسب و کار او نزدیک شد با Harwell که نگه زبانه ها در دانش آموز خود را پیشرفت.

طرفداران توله تا حد زیادی قدردانی Kasper را پخش خصوص گفتگوی بورسی او به اشتراک گذاشته شده با قبلی تحلیلگر باب Brenly و زمان شریک جیم Deshaies. برخی از آرزو Kasper حال امضای عبارت یا home-run تماس مانند Caray. اما دوباره که نه او. Kasper ترجیح گریز به هر تماس منحصر به فرد است. او نمیخواهد به صدا صدای موج. علاوه بر این به جز گاه به گاه “اوه عزیزم!” هیچ چیز به طور طبیعی آمده است که ارزش چسبیده به.

“طرفداران تمایل به زمانی که آنها مانند [پخش], آنها می خواهم که آن را راحت است که من نمی آزار آنها” Kasper گفت: در تمام جدیت. “وجود دارد یک ارزش بزرگ است که من به شما گفتن. این یک بازی راحتی. شما سه ساعت در روز به صورت یک کل در شش ماه فصل است. آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که آزار مردم است.”

Kasper ساخته شده است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک فن راحت در خاص است. در سال اول خود را با توله, Kasper دریافت نامه دست نویس از یک زن است که یک دیرین توله فن. او به او گفت که زمانی که تیم برنده شود او باید بگویم “توله پیروزی” به دلیل Caray آن را گفت.

“او گفت که بسیار آرامش چیزی که من خوانده است و من کاملا با موافقت او” کاسپر گفت. “و من فکر کردم آن را چیزی که من آن را یک توله چیز. من فکر می کنم آن است که به راحتی مواد غذایی برای توله طرفداران و آنها آن را دوست دارم و من امیدوارم که برای عبور از آن به بعد صدای تلویزیون.”

وقتی کاسپر قادر خواهد بود تا دوباره آن را می گویند موضوع دیگری است که به عنوان بازیکن و صاحبان هش کردن اقتصاد کوتاه شود. در عین حال او را میزبان پادکست جدید با Deshaies, “باز کردن امتیازات با لعن و JD” – که این تیم قصد دارد همچنان در طول فصل و offseason – و گاه به گاه حضور در توله جدید, خانه, متحرک, شبکه ورزش.

و هنگامی که بیس بال رزومه Kasper از سر گرفته خواهد نقش خود را به عنوان خود را.

“اگر شما و مردم آن را دوست دارم – یا شاید بهتر است قرار نیست از آن – شما می توانید آخرین چندی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im