Swizzels حمایت از راه اندازی بزرگ, انگلیسی, Puds با رسانه های جدید کمپین

Guerillascope هستند خوشحال به اعلام یک کمپین رسانه ای از Swizzels های بسیار دوست داشتنی قنادی های غول پیکر.

ساز عشق قلب Squashies و دستگاه کلرزنی خواهد شد از ویژگی های در سراسر تلویزیون و VOD رسانه های اجتماعی و رادیو در حمایت از آن بسیار پیش بینی بزرگ, انگلیسی, Puds طیف وسیعی از chews شامل کلاسیک طعم مانند پودینگ تافی مهم, پای سیب و ریواس فرو ریختن.

این آگهی 30 ثانیه تولید شده توسط Manchester-بر اساس, سازمان خلاق, Cheetham بل آماده است به هوا در امثال کانال 4, ITV, صبحانه, کانال 5 و آسمان 1 به عنوان به خوبی به عنوان All4 آسمان در تقاضا و STV VOD.

قصد مارک آن 90هفتم تولد در یک حالت خاص Swizzels برگزار شد یک مسابقه برای پیدا کردن بهترین ایده برای ایجاد جدید. بزرگ انگلیسی Puds محدوده فراری بود برنده بازتاب کشور love affair با نوستالژی و راحتی خانه.

تأمل در مبارزات انتخاباتی سارا لوییز Androidwear مدیر بازاریابی در Swizzels Matlow گفت: “ما به دنبال به جلو به معرفی آقای Swizzels و بزرگ انگلیسی Puds به طرفداران ما با استفاده از یک طنز خلاق و یکپارچه طرح رسانه; ما لذت می برد کاوش در رسانه ها فرصت با Guerillascope و کنار هم قرار دادن یک قوی راه اندازی برنامه است.”

سارا Chappell مدیر بازرگانی در Guerillascope افزود: “ما هیجان زده به کار با Swizzels در یک کمپین است که تحریک خانواده ها بالا و پایین کشور – آن را به یک لذت برای همکاری با یک نام تجاری است که بسیار جاه طلب و مشتاق و باز به ایده های. ما مشتاقانه منتظر دیدن معرفی آقای Swizzels و شیرینی های خوشمزه جدید ایجاد وزوز خور یکی از بازار عمده بازیکنان است.”

آن بوده است مشغول دوره برای Swizzels با این شرکت نیز به تازگی با انتشار ویژه چاپ کیسه ای عشق دل در حمایت از بیمه خدمات درمانی.

حامل پیام مانند با تشکر از شما من قهرمان می شود و نوع تمام سود حاصل از شیرینی ها را به یک گروه اختصاص داده های مراقبت ويژه صندوق تحقیقات برای دانشگاه منچستر NHS Foundation Trust.

انتخاب کنید تا خود را بزرگ انگلیسی Puds آنلاین و یا در انتخاب Asda, Morrisons, B&M, صفحه اصلی, معامله, McColl های برتر قفس و مشاجره فروشگاه.

// در این مقاله برجسته

Guerillascope

ما رشد برندها از طریق برنامه ریزی شخصی, انعطاف پذیر, خرید و تفکر خلاق است. و با ثابت بهینه سازی در تمام رسانه های اثربخشی مبارزات انتخاباتی خود را تنها باعث بهبود در طول زمان است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de