Syfy سری فضایی با قاطعیت می رود که دیگران رفته اند قبل از

اشتها برای “جنگ ستارگان”به سبک خارجی
فضای ساقه-’em-ups ظاهرا می داند هیچ محدودیتی وجود ندارد چرا که در اینجا می آید یکی دیگر.

این یکی است که به نام “دربدر ملکه” و این قهرمان عنوان رومینگ یک دور
کهکشان در جستجوی اقلام با ارزش است که او یا در می یابد و یا دزد و سپس به فروش می رساند به سایه کاراکتر که او برخوردهای مختلف سرکش سیارات.

در اولین قسمت از این نمایش
— شروع می شود که در Syfy این جمعه — عمل می گیرد در درجه اول در یکی از این lawless orbs.

در میان این تنظیمات یک سالن پر شده با طیف گسترده ای از interstellar, دوپا
موجودات — یک محل است که به احتمال زیاد با الهام از یکی از اولین این است که دیده می شد در اولین “جنگ ستارگان” فیلم منتشر شده در سال 1977.

که مدت زمان طولانی پیش — 43 سال —
پس از آن می ایستد به همین دلیل است که این نشان می دهد تلویزیون را با استفاده از اصل “جنگ ستارگان” فیلم به عنوان منبع مواد بی معنی خواهد بود به آنچه — — نیمی از جمعیت زنده امروز ؟

تبلیغات

تبلیغات

این نمایش جدید
اقتباس از یک سری از کتاب های کمیک است که قطعا هدف هر کسی که زنده بود در 1970s که برای اولین بار مواجه می شوند “جنگ ستارگان” در یک فیلم واقعی تئاتر (و تنها وجود دارد).

یک
فرد مسن تر به طور طبیعی به نظر می رسد skeptically در این نوع اکشن, درام و سپس می پرسد خودش یک سری از سوال بی ربط (سکوت البته) از جمله: ساخته شده است که همه از این فضای کشتی ؟ که در آن
آیا این پول از آمده است ؟ چگونه این همه افراد یاد بگیرند که به پرواز آنها ؟ چگونه آنها قادر به نقل مکان کردن از سیاره به سیاره در زمان آن را به ما طول می کشد به پرواز از نیویورک به شیکاگو ؟ و از همه مهمتر:
که در آن علم پشت این همه ؟

اگر شما نوع از کسی که این افکار در هنگام تماشای محتوای این پس واضح است این است که برای شما نیست.

شاید مثل دیگران خود را
سن شما در حال حاضر دیده می شود به اندازه کافی پر از دست انداز به رهبری بیگانگان در صفحه نمایش های کوچک و بزرگ برای یک عمر گذشته.

در واقع دو شخصیت به نظر می رسد در اولین سکانس از “دربدر
ملکه است.” آنها بر قهرمان ما فقط به عنوان او در بر داشت یک مورد او مشتاق نگه داشتن. جای تعجب نیست که آنها پس از آن تلاش برای وادار کردن او به بخشی با آن است.

پس این اولین صحنه
نشان می دهد و او را نشان ستاره شخصیت شما چگونه فکر می کنید این رویارویی می رسد ؟ نمره: دربدر ملکه 2 پر از دست انداز به رهبری بیگانگان 0.

ملکه جوان از عنوان بازی با
خود نمایی و بیش از کافی است شدت توسط Adriyan Rae (تصویر بالا). معلوم می شود که او به معنای واقعی کلمه یک ملکه, اما بدون یک پادشاهی برای هم بودن.

چگونه او ممکن است دوباره بازسازی شد
به حق تاج و تخت سلطنت دوباره این داستان زمینه ای که قرار است برای حفظ این مجموعه است. در عین حال به اندازه کافی وجود دارد shootouts خطرات و باریک فرار برای جلب رضایت طرفداران این
انواع نشان می دهد و رنجاندن بقیه از ما.

“دربدر ملکه” برای اولین بار روز جمعه (27 مارس) در 10 p. m. شرقی در Syfy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de