تاکو بل پیدا کرده است Marisa Thalberg جایگزینی در نیکی لاوسون که حرکت نقش خود را در KFC برای تبدیل شدن به خواهر خود شرکت جهانی رئیس تجاری افسر.

لاوسون خواهد شد پیوستن به Tex-Mex نام تجاری در ماه آوریل پس از خروج از سلف Thalberg در ماه اوت گذشته.

Thalberg که از پیوست لاو را به عنوان رئیس با نام تجاری و بازاریابی افسر بود سر تا نام تجاری در تاکو بل پس از سال 2015 در حال حرکت از طریق نقش رئیس تعامل با نام تجاری, افسر, افسر ارشد بازاریابی جهانی و رئیس برند افسر.

لاوسون بود که قبلا مدیر عامل KFC جنوب اقیانوس آرام با داشتن قبلا برگزار شد عنوان اقیانوس آرام جنوبی مدیر ارشد بازاریابی و توسعه افسر. او به پدر و مادر شرکت یام برندها در سال 2001 به دست آورده و تجربه کار در آفریقای جنوبی و استرالیا است.

بازاریاب گزارش خواهد شد به طور مستقیم به تاکو بل اجرایی علامت پادشاه. داشتن پیوست و این شرکت در ماه ژوئیه گذشته و پادشاه گفت: او جاه طلبی به موقعیت های زنجیره ای به عنوان یک “نیروگاه برند جهانی” است که گسترش “فراتر از QSR”.

“با سابقه اثبات شده و باور نکردنی قلب من نمی تواند فکر می کنم از هر کسی بهتر است برای این کار از نیکی و من می دانم که او علاوه بر تقویت خواهد شد تاکو بل موقعیت برای دهه از رشد جهانی,” او گفت:.

لاوسون افزود: “من دوست داشتم در هر لحظه از پیشرو KFC نام تجاری در SOPAC منطقه و همکاری با مردم پویا و حق رای دادن همکاران که در قلب موفقیت ما لذت می برد. به در حال حاضر فرصت برای پیوستن به این باور نکردنی تاکو بل با نام تجاری است که فراتر از آن هیجان انگیز است.

“من خیلی تحت تاثیر خود نوآورانه فرهنگ و ارتباط قوی با مشتریان و نگاه به جلو برای رانندگی در فصل بعدی از تاکو بل رشد و هدف در سراسر جهان است.”

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de