من آن را بپذیرد. برای بخش عمده ای از زندگی حرفه ای من به عنوان یک مدارس عمومی شیکاگو مربی من در یک مدرسه دولتی منافق.

در واقع کل منطقه است ریاکارانه وقتی که می آید به آن شیوه ثبت نام. و اگر CPS است به زندگی می کنند تا وعده های مکرر خود را به تمرکز بر روی سهام به طوری که هر کودک این فرصت را به دریافت یک آموزش و پرورش خوب, این شیوه باید تغییر کند.

در طول دوران کودکی و نوجوانی من با حضور در مدارس دولتی در لاکپرت کوچک حومه فقط 40 دقیقه از شیکاگو است. من در دبیرستان ثبت نام کرده و هنوز هم می کند و تقریبا هر high school-aged بزرگسالان جوان که زندگی در آن حضور مرزی جز درصد کمی که حضور در یک مدرسه کاتولیک در شهر دیگر.

پس از کالج اولین کار تدریس در Corliss دبیرستان یک مدرسه محله در Roseland در سمت جنوب. در Corliss من شروع به دیدن دست اول چگونه مدارس دولتی در شیکاگو کار بسیار متفاوت از حومه مدارس دولتی و اغلب کودکان در سرما.

Corliss شد یک محله بود اما از دست دادن محله دانش آموزان است. برخی به سادگی انتخاب مدارس در دیگر جوامع. دانش آموزان با نمرات آزمون درهم به نخبگان بهتر بودجه انتخابی مدارس مانند پسر عمو بروکس کالج دبستان که به تازگی ساخته شده است.

من فکر کردم آن را عجیب و غریب است که انتخابی مدرسه بود و هنوز هم به عنوان یک مدرسه دولتی حتی اگر آن را تنها برای دانش آموزانی که ملاقات معینی نمره آزمون آستانه. تنها درصد کمی از دانش آموزان در محله واجد شرایط.

سه سال پس از شروع کردم در Corliss دستیار اصلی به سمت چپ برای باز کردن یک مدرسه با نام تجاری جدید. من پیوست او در تیم انگلوود که بستری دانش آموزان از طریق یک قرعه کشی.

آن را اولین گام به سوی یک مدرسه عمومی منافق.

من به یاد داشته باشید گفتن دیگران در مورد قرعه کشی سیستم پذیرش بود که به تصویب رسید توسط منشور و دیگر مدارس جدید پس از آن باز در سراسر شهرستان. بسیاری از کسانی که من صحبت شد و متعجب و متحیر شده توسط این واقعیت است که تیم انگلوود در نظر گرفته شد یک مدرسه دولتی به دلیل ثبت نام سیاست.

در طول یک مکالمه قبل از نوجوانی من بود صحبت کردن با پرسید: “پس شما باید خوش شانس برای شرکت؟”

“بله. من حدس می زنم درست است که” همه چیز من می توانم در پاسخ. جالب اینجاست که تیم انگلوود در نهایت بسته به علت کم ثبت نام.

پس از تیم انگلوود من می خواستم موقعیت امن تر در یک مدرسه با یک رشد ثبت نام. بنابراین من در زمان یک کار تدریس در Lindblom ریاضی و علوم, آکادمی انتخابی مدرسه در انگلوود که ثبت نام تنها حدود 15 درصد از دانش آموزان از جامعه اطراف است.

من دوست داشتم من هم در Lindblom و من هنوز هم احترام زیادی برای دانشجویان و استادان. اما من به خوبی آگاه است که من آموزش نخبگان جامعه است و کودکان در محله مدارس مورد نیاز معلمان جانباز هم مثل خودم و همکاران من. در عین حال در آن زمان مدارس محله شد و به سرعت در حال از دست دادن دانش آموزان و وادار کردن مدیران برای استخدام معلمان بی تجربه و قطع برنامه های علمی.

دانش آموزان از دست رفته را آموزش به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند تصویب یک آزمون و یا برنده شدن در یک قرعه کشی.

من به تازگی به سمت چپ CPS برای شرق Leyden دبیرستان یک دبیرستان دولتی فقط در خارج از شیکاگو است. بسیار شبیه به دبیرستان من بود با حضور در آن را ندارد “آزمون” دانشجویان اعتراف آنها را از طریق قرعه کشی و یا محدود کردن ثبت نام در هر راه. ما باز به هر دانش آموز در حضور ما مرز است.

ما والدین و دانش آموزان را مجبور به حرکت از یک دوره مانع از گزینه های برای پیدا کردن یک دبیرستان — چون مدرسه محله در تلاش است — و پس از آن امید به انتخاب برتر خود را که چگونه CPS سیستم ثبت نام کار می کند. تست و قرعه کشی شانس نیست بخشی از معادله است.

به عنوان یک سابق Chicagoan و شیکاگو معلم, من موفق به سوال این شیوه زیرا آنها وضعیت موجود. اما من مصرانه از معلمان ، والدین و دانش آموزان برای پرسیدن این سوالات در حال حاضر.

انتخابی مدارس همگانی مدارس ؟ چرا باید کودکان و خانواده ها باید به تکیه بر شانس برای رسیدن به یک مدرسه ؟

پاسخ CPS می دهد را نشان می دهد چقدر جدی آنها در مورد سهام برای هر کودک.

جینا Caneva است کتابخانه رسانه های متخصص برای شرق Leyden دبیرستان در فرانکلین ParkShe تدریس در CPS برای 15 سال است. او در توییتر دنبال کنید @GinaCaneva

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im