نگاهی که ستاره و پرتاب آن — توله کاپیتان دیوید راس می خواهد یک جایزه و یک رژه

David Ross آماده به پا زدن برخی از ستاره ها.

حق محدود کردن.

فکر می کنم 60 بازی فصل به طور منظم نامشروع است? فکر می کنم بیس بال در سال 2020 است تا برای grabs در زمین و خارج از آن — که هر کدام از تیم ها افزایش می یابد به بالا به سادگی نمی خواهد نگه دارید تا در مقایسه با بیشتر سعی کردم-و-قهرمانان واقعی, خوب, تقریبا هر سال دیگر در لیگ تاریخ ؟

توله’ rookie مدیر نیست و خرید آن.

“اگر آنها در حال عبور از یک جایزه من آن را می خواهم” راس گفت: در اولین جلسه با رسانه ها از طریق زوم از بهار آموزش متوقف شد در ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس.

“اگر آنها در حال توزیع حلقه و همه ما با شروع از همان نقطه من اهمیتی نمی دهند اگر آن را پنج بازی فصل. این رقابت و این چیزی است که ما لذت بردن از انجام. این است که چرا ما کت و شلوار.”

آنها خواهید بود استیلای دوباره این هفته در زمینه انوری — و برای برخی تاکسی-اعضای تیم ملی در توله تسهیلات در, South Bend, Ind. — برای شروع تمرینات که منجر به با حداکثر سرعت دویدن از یک فصل برنامه ریزی برای شروع جولای 23 یا 24. به عنوان عجیب و غریب همه چیز خواهد بود به عنوان بیس بال بازی در حالی که اجتماعی فاصله و یک میزبان از دیگر مرتبط با سلامت پروتکل های در حال اجرا در حداقل راس خواهد بود قادر به راه اندازی مجدد شمارش معکوس به خود مدیریتی اولین.

او تا به حال بیش از خود را پر از آنچه که او به نام “یک کل بسیاری از عجله کردن و صبر کنید.”

او می خواهم به این باور بازیکنان خود را بیش از حد.

“اگر شما صحبت کردن با این بازیکنان آنها نمی تواند صبر کنید برای شروع” راس گفت. “برای تقریبا هر پسر صحبت شما به این بچه ها مشتاق رفتن است.”

به گفته مدیر کل Jed Hoyer اکثریت بزرگی از بازیکنان تست خواهد شد شنبه برای COVID-19. تعداد کمی تست شده اند و منتظر نتایج. دو توله اعضای هیات آزمایش مثبت خواهد شد و دست به شروع اردوگاه. هر دو ردیف 1 کارکنان Hoyer گفت: بدین معنی که می تواند مربیان ورزشی مربیان پزشکی, کارکنان و یا دیگران که دست در تماس با بازیکنان.

هنگامی که راس استخدام شد بسیار ساخته شده بود نیاز به او را به آوردن بازیکنان به هم نزدیک و در تمرینات خود pregame روال در نحوه ارتباط آنها با یکدیگر و بالا بردن نوار در منطقه از پاسخگویی.

در حال حاضر بازیکنان حتی نمی تواند نشستن در کنار در ستاره شرق. هیچ آغوش. هیچ بالا و سپاس. هم بدست یک کل خیلی سخت تر است.

“اما [ما] همه با هم برای یک هدف و درک فداکاری ما در حال ساخت و uncomfortableness از برخی از این پروتکل و چه در خارج از هنجار این محیط این است که” راس گفت. “و هنوز هم قادر به رقابت در سطح بالا و رقابت برای یک دیگر می شود و یک واحد در این حباب ما در حال تلاش برای ایجاد, من فکر می کنم که واقعا مهم است.”

راس شوخی که در هیچ زمان و در مصاحبه های خود با رئیس جمهور تئو اپستاین و هویر وجود هر گونه سوال در مورد مدیریت در جهانی همه گیر. این آسان نخواهد بود. بله در زمان آن خواهد بود بی دست و پا و عجیب و غریب.

آن را هنوز هم بیس بال ، و اگر همه می رود با توجه به طرح وجود خواهد داشت دو تیم مبارزه برای یک دنیای سری پیروزی در پایان.

نامشروع? بیا مرد.

“هر کس دیگری می توانید با قرار دادن چیزی بر روی آن اما اگر ما برنده تمام چیزی که من هنوز یک حلقه و یک جایزه” راس گفت. “در واقع من نمی دانم چه رژه خواهد بود اما ما تنظیم کنید که هنگامی که ما وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *