مسا, Ariz. – برای تمام عدم قطعیت در اطراف توله این بهار پنجم استارت کار ممکن است Tyler Chatwood را به از دست دادن.

که ممکن است به عنوان بزرگترین آسایش به توله طرفداران که به تماشای right-hander خود را از دست چرخش شغلی در سال 2018 است.

اما Chatwood انجام و برای خیلی از فصل گذشته از اغل گاو یا حشم – برش خود را تا سال 2018 راه رفتن نرخ تقریبا در نیمی در روند و تبادل مربی تامی Hottovy پیشنهاد $38 میلیون پارچ مورد علاقه بیش از الک آسیاب برای آخرین استارت کار.

“او به وضوح می خواهد که مرد” Hottovy گفت. “رفتن را در او را در چشم من در آن نقطه بود که مرد.

“Chatwood رفتن به آماده برای رفتن و واقعا خود را در یک نقطه خوب در این نقش است.”

سابق Padres و Marlins پارچ کالین Rea ثابت در کلاس AAA در سال گذشته است که او را از آسیب جدی و او نیز می تواند فشار Chatwood و آسیاب Hottovy گفت.

چشم انداز Adbert Alzolay که عرضه در سال گذشته با بالا و پایین نتایج نیز خواهد شد برخی از شروع این بهار است اما به احتمال زیاد در یک محافظه کارانه تر برنامه.

“بدون شک در ذهن من است که او را در ترکیب برای مسائل در طول این فصل که آیا آن را در همان ابتدا و یا اگر آن را در midseason,” Hottovy گفت.

توجه داشته باشید: Free agent right-hander Taijuan واکر روشن جوان استارت برای دریانوردان و دایاموند قبل از آسیب های محدود او را به 14 نوبت دو سال گذشته کار می کرد برای توله خود را در بهار تسهیلات دوشنبه. “احساس خوب” گفت: واکر به عنوان او به سمت چپ پیچیده با نمایندگان خود. تیم مقامات کاهش یافته است به بحث تمرین و یا سطح علاقه خود را در پارچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im