مماس راه اندازی وب سایت جدید برای B2B تکنولوژی در مقیاس Codility

فنی مهندسی استخدام پلت فرم Codility منصوب شده است مماس به ارائه یک نام تجاری تازه و یک طراحی مجدد کامل از آن پلت فرم های دیجیتال.

نرم افزار شرکت تبدیل به دیجیتال تجربه مشتری آژانس زیر کار آنها تولید شده برای دیگر B2B tech مقیاس یو پی اس از جمله داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت های دسیبل و اوج AI.

محدوده کار شامل دو پروژه جریان در حال اجرا به صورت موازی به آمار بلند پروازانه خود را رفتن-زنده تاریخ.

مماس کوتاه بود برای ایجاد افتراق نام تجاری برای بازار پیشرو پلت فرم و بهبود تجربه کاربر در سایت.

Codility که کار با امثال مایکروسافت آمازون و پی پال تا به حال یک شروع قوی برای سال بعد یک بودجه اخیر دور از بیش از $22m. وب سایت جدید پشتیبانی خواهد کرد برنامه های خود را برای رشد بیشتر است.

راشل وایتهد معاونت بازاریابی در Codility نظرات به the راه اندازی: “مماس تیم شده است یک شریک واقعی برای ما از همان ابتدا.

“آنها به چالش کشیده تفکر ما پیشنهاد راه حل های خلاقانه برای مشکلات ما و در نهایت تحویل یک محصول دیجیتال که ما واقعا افتخار است. ما با نام تجاری جدید هویت و سایت به ما کمک خواهد کرد بهتر ارتباط برقرار ارزش ما با ارائه مشتریان ما و نماد بلوغ ما در بخش ما.”

پس از تحویل این پروژه مماس خواسته شده است برای حمایت بیشتر از Codility کسب و کار با SEO.

Oli سبز مدیر عامل در مماس اضافه می کند: “سفر ما به اشتراک گذاشته شده با Codility برای ارائه نام تجاری خود را و وب سایت است که یک کتاب درسی نمونه ای از این روابط نگاه ما به توسعه با مشتریان ما است.

“ما خوشحال هستیم که ادامه کار با Codility و بهینه سازی محصول است.”

// در این مقاله برجسته

مماس

قسمت مشاوره بخش آژانس کاملا دیجیتال.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im