تیزر استفاده شده توسط B. C. پلیس خزد تا

یک Postmedia اخبار و تحلیل پلیس در استفاده از زور داده ها نشان می دهد تیزر استفاده شده است, افزایش یافته است و به بالاترین سطح در یک دهه.

رابرت Dziekanski در فرودگاه ونکوور. ونکوور سان

مرگ یک مرد پس از درگیری با ویسلر RCMP که شامل حال اسپری فلفل و شوکه با یک تیزر برجسته واقعی اگر نادر خطرات ناشی از یک سلاح است که با دیدن یک تجدید حیات در حال استفاده توسط B. C. پلیس.

Postmedia اخبار تجزیه و تحلیل بیش از یک دهه از استفاده از زور داده ها توسط پلیس در B. C., از 2006-2018 و متوجه شد که پلیس شلیک اسلحه تیزر 255 بار در سال 2018 — بیشتر از هر سال از سال 2008.

Provincewide این تیزر استفاده افزایش یافته است و هر سال از سال 2011 — پس از سال ها از شیب کاهش در طول یک دوره بررسی شدید از این سلاح ها پس از مرگ مهاجر لهستانی رابرت Dziekanski بود که Tasered چندین بار توسط RCMP در فرودگاه ونکوور در سال 2007.

مرگ و میر مرتبط با اسلحه تیزر باقی می ماند نادر است. وجود هشت مرگ و میر مرتبط با اسلحه تیزر از های 2013-2018 انجام دهد و در هر مورد محققان عوامل مؤثر مانند مسمومیت های دارویی و یا خود تحمیل صدمات بودند که علت اصلی مرگ است.

داگ پادشاه مدیر اجرایی با هم برابر فقر و یک پلیس سابق پاسخگویی وکیل محوری حقوقی جامعه گفت: او را به دیدن تیزر با استفاده از تیک تاک ،

“این Braidwood پرس و جو قرار بود به مجموعه ای از استاندارد برای تمام آینده تیزر استفاده کنید,” او گفت: “اما شده است وجود ندارد رسمی حسابرسی فرآیند برای تعیین اگر اسلحه تیزر استفاده می شود در شیوه ای مناسب.”

وقتی پرسیده شد که برای جزئیات بیشتر در گذشته و یا آینده بررسی بخش تیزر استفاده از هر دو VPD و RCMP گفت: آنها قادر به پاسخ.

دکتر ریک پدر و مادر سابق دانشيار و جرم شناسی در دانشگاه سیمون فریزر گفت که در سال های پس از Dziekanski مرگ تیزر استفاده شده است ممکن است غیر طبیعی پایین به عنوان افسران ممکن است مردد را از یک تیزر حتی زمانی که توجیه وجود دارد.

“من شنیده ام ماموران گفت:” من با استفاده از یک تیزر من قصد ندارم به آن را, آن را به ارزش نیست مشکل,’ ” گفت: پدر و مادر که صرف 30 سال با دلتا پلیس.

مورد نیاز گزارش

پلیس در B. C. ملزم به ارائه گزارش هر بار یک تیزر کشیده شده است و یا از کار اخراج و این اطلاعات فرستاده شده به وزارت امنیت عمومی و وکیل کلی در هر سال.

اکثریت قریب به اتفاق تیزر استفاده از RCMP که پلیس حدود 70 درصد از B. C. جمعیت زیادی از آن روستایی است. چالش های پلیس جوامع روستایی می تواند کمک به افزایش اعتماد به اسلحه تیزر و یا دیگر سلاح های غیر کشنده با توجه به کیت McDerby ارشد ارتباطات افسر در ارتش بررسی و رسیدگی به شکایات کمیسیون RCMP.

“اگر شما در حال 87 کیلومتر از نزدیک ترین پشتیبان گیری,” او گفت: “شما ممکن است حرکت را از طریق (استفاده از نیروی چارچوب) متفاوت و یا سریع تر از اگر شما می دانید شما باید پشتیبان آینده از دو بلوک دور.”

هنوز اطلاعات نشان می دهد که Mounties به مراتب بیشتر احتمال دارد خود را به آتش اسلحه تیزر از بخش های دیگر. در سال 2013 RCMP اخراج اسلحه تیزر 30 درصد از زمان آنها کشیده شد. تا سال 2018 افزایش یافت که تعداد به 46 درصد است.

هیچ افزایش در رسیدگی به شکایات, مرگ و میر,

با وجود افزایش استفاده از استانی ناظران می گویند شکایات مربوط به اسلحه تیزر باقی مانده اند نادر است.

مستقل تحقیقات از میلاد که پروب هر پلیس-درگیر حادثه منجر به آسیب جدی و یا مرگ است انجام هشت تحقیقات در پنج سال گذشته مربوط به اسلحه تیزر — کسری از صدها نفر از تحقیقات انجام شده در همان دوره زمانی.

داده ها از اداره پلیس شکایت کمیسر (OPCC) که نظارت بر شکایت به پلیس شهری در قبل از میلاد نشان می دهد که تعدادی از صدمات ناشی از اسلحه تیزر رو به افزايش بوده است.

Andrea Spindler معاون پلیس شکایت کمیسیون در OPCC, اخطار می دهد که برخی از این افزایش می تواند منعکس کننده افزایش آگاهی و گزارش در بخشی از پلیس. او گفت: OPCC تمدید کرده است تمرکز بر حصول اطمینان از گزارش های ثبت شده برای همه مورد نیاز در حوادث و که آنها در حال پرداخت توجه خاص به استفاده از نیروی گزارش “intermediate سلاح” یک دسته که شامل اسلحه تیزر, فلفل, اسپری beanbag اسلحه و دیگر سلاح های غیر کشنده.

سلامت روان

آن را اعتقاد بر این مردی که پس از کشته شدن Tasered در ویسلر شد دیرین مقیم و محلی صاحب کسب و کار که ممکن است در برخورد با روانی-مسائل مربوط به سلامت. او شناسایی توسط پلیس و یک عضو خانواده نمی خواهم به اظهار نظر در مورد مرگ او.

این غیر معمول است برای مردم با روانی-مسائل بهداشتی برای پیدا کردن خود را در پایان دریافت از یک تیزر. حدود 30 درصد از مردم Tasered توسط پلیس در استان از های 2013-2018 انجام دهد معتقد بودند که دچار روان-سلامت. یکی دیگر از 30 درصد مشکوک به تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل.

جانی موریس مدیر عامل شرکت B. C. بخش Canadian Mental Health Association, گفت که او می خواهم برای دیدن یک تعمیق د-تنش های آموزشی برای پلیس و ادامه کاهش استفاده از نیروی.

“ما می بینیم مردم در پریشانی در خیابان و بسیاری از این شرایط بهداشت و درمان اضطراری” او گفت:. “برای کسی که تجربه صوتی توهم مثلا پلیس دستورات فقط یک صدا.”

وی با اشاره به VPD را در سال 2016 سلامت روان استراتژی که برجسته گروه بحران و د تشدید آموزش به عنوان شواهد از مراحل در مسیر درست اما گفت: افزایش تیزر استفاده از شمار سوال: موجود است آموزش کافی است و آن را در خدمت هدف خود را?

[email protected]

@njgriffiths

بازدید heretohelp.سال قبل از میلاد.ca برای پیدا کردن روان-سلامت و ماده-استفاده از منابع و یا تماس با شماره) 1-800-خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im