TBWA\ سنگاپور Ara Hampartsoumian: چرا ما در حال سرمایه گذاری در تمرکز حواس

در حال حاضر ما جدید مخمصه, من خواسته بسیاری از سوالات.

چگونه کسب و کار است مراتب? چگونه شما را حفظ شماست ؟ چگونه خواهد سنگاپور بزرگترین آژانس خلاق ایستاده آزمون COVID-19? اما ‘توپ کریستال’ نوع سوالات با uncharted waters این دزدان دریایی جمعی قایقرانی است.

اما این نادر است برای هر کسی که بپرسید چه ما در سازمان در حال انجام است برای آسایش روحی و روانی مردم ما.

که می آید به عنوان جای تعجب ندارد.

سلامت روان و رفاه را به ندرت دارای امتیاز بسیار در لیست اولویت برای صنعت ما با برخی تدریجی بهره تنها در سال های اخیر است. ما یک کسب و کار است که بسیار سخت و نیاز به یک چرخش سریع و مشکل حل برای مشتریان ما. تمام مهارت های که نیاز به تیغ تیز تمرکز مهارت و استعداد. مسلما که بخشی از دلیل بسیاری از ما در این کسب و کار.

به عنوان کسی که مشغول به کار در این صنعت برای بیش از 30 سال حفظ این دقیق سرعت در نهایت طول می کشد تلفات خود را.

و آن را نه فقط در صنعت ما است که احساس سوزش به خصوص که جهان با بحران مواجه.

ظهور مسائل مربوط به سلامت روان با توجه به فشارها و عدم قطعیت در اطراف COVID-19 همه گیر بسیار واقعی افزایش تهدید. همه در اطراف ما محلی و جهانی اخبار از سنگاپور Straits Times به بار مالی در حال گریم یادآوری روزانه از واقعیت تلخ از آنچه این سلامت روانی پیامدهای داشتن در ما. و این فقط چیزی است که در حال گزارش شده است.

به سنگاپور می رود به اقامت بیشتر و کار از خانه محدودیت و به تازگی از کار از خانه نهفته و اجتماعی آنلاین می پوشد آنچه را مردم به نوبه خود برای کمک به آنها را از طریق خود بی قراری?

من هیچ کارشناس بلکه به عنوان یک های اخیر از تمرین تمرکز حواس,, من می دانم آن است که بهترین سرمایه گذاری من برای خودم ساخته شده و این سازمان در سال 2020 است.

قبل از شروع COVID-19 TBWA\سنگاپور در حال اجرا بود یک هفته تمرکز حواس در کلاس. تیم رهبری آغاز جلسه در ماه نوامبر سال گذشته و پس از آن ما باز کلاس agency گسترده این فوریه.

با ما مدیر استعداد مندی Goh ما در بر داشت یک دوره است که طراحی شده است برای هدایت مردم ما برای رسیدن به شخصی و همچنین حرفه ای سلامت روانی.

ما هدف نهایی شد و برای مردم ما برای رسیدن به یک سطح بالاتر از تمرکز; ارائه آنها را با یک حس راحتی که آنها به تنهایی نیست; در حالی که به آنها فضا برای کسانی که به خوبی نیاز به استراحت در غیر این صورت یک روز گیج کننده است. این دوره نیز ارائه می دهد تمرینات روزانه ما را می توانید به بهبود عمل ما. ذهن مانند بسیاری از عضلات نیز نیاز به آموزش و تمرین برای ایجاد انعطاف و قدرت را به ما از طریق زندگی روزانه ما است.

ما درگیر عالی mindfulness coach Cheen قهوهای مایل به زرد از nowyourmind. خودش قبلا از شرکت های بزرگ جهان Cheen ارائه شده در کلاس بر اساس علم آموزش بدن و ذهن خود را به یک استراحت و هضم حالت به جای ما غریزی ” مبارزه یا پرواز حالت است که باعث تحت استرس است.

استراحت و هضم حالت فعال شدن سیستم ایمنی بدن ما به زخم التیام یابد در حالی که طولانی شدن مبارزه و یا حالت پرواز گونه های بدن و ذهن ما.

که به سادگی قرار داده اما اثر واقعی هستند.

پس ما جدید طبیعی ” می بیند ما کار از خانه آژانس در ادامه این جلسه تقریبا. با مجموعه ای کاملا جدید از خواسته ها و چالش های قرار داده شده در مردم ما نیاز به ادامه این کلاس ها بود و مهم تر از همیشه.

در حال حاضر در چهار هفته و هفته به هفت برای برخی از ما (TBWA شده است در تقسیم کار #WFH پس از پایان فوریه) یک پوشش نقره ای به #WFH است این جلسات به کل آژانس در سنگاپور و همچنین همکاران در سراسر آسیا; اخیرا پیوستن به ما از ژاپن و مالزی و اندونزی است.

اگر چه ما از هم جدا هستیم با هم. آن است که یک راه فوق العاده برای دیدن چهره همکاران و احساس درگیر در یک منحصر به فرد (و آرام) راه – در طول یک زمان عجیب و غریب انزوا. (به علاوه آن را هر روز چشمانم و آرام ماندن در مقابل یک گروه از همکاران بیش از Webex گره خورده است.)

در حالی که این زمان های عجیب و غریب من دوست دارم که چگونه ما در حال تطبیق و اخلال در هنجارها را در راه های خلاق.

سرمایه گذاری ما در تمرکز حواس از شروع شده است در درجه اول برای فرد خود حفظ و تندرستی.

اما من بسیار فرانک وقتی که من می گویند من امیدوارم که این سرمایه گذاری به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار می افراد حرفه ای و موفقیت است.

هنگامی که مردم در حال حاضر متمرکز شده و به طور کامل درگیر آنها جذب اطلاعات بهتر جلسات بیشتر کارآمد و قادر به پیدا کردن یک تعادل بین کار و زندگی شخصی منجر به شادتر مردم است.

از یک سطح شخصی من در پیدا کردن این جلسات باید به من اجازه تمرکز خود منعکس کننده اولویت بندی وظایف و ارائه یک حس آرامش در میان بسیاری از چالش است.

من واقعا امیدوارم که مردم ما اتخاذ تمرکز حواس فراتر از وضعیت فعلی ما. این یک عمل است که در مورد همه چیز در زندگی ما فراتر از فقط کار می کنند. این یک سرمایه گذاری بلند مدت ما در مهم ترین دارایی های مردم ما است.

Ara Hampartsoumian است مدیر عامل شرکت TBWA\ گروه سنگاپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de