Telus برج بسته شکاف بزرگ در خدمات تلفن همراه در بزرگراه اشک

Category: ونکورسان Comments: No comments

ایمنی است که هنوز هم یک مسئله برای ساکنان است که تکیه بر بزرگراه 16 به اطراف اما Telus بهبود شروع به ایجاد تفاوت و این شرکت قصد دارد به انجام بیشتر.

$1 میلیون سلول در حدود 60 کیلومتری غرب تراس در بزرگراه به شاهزاده روپرت بسته شده است 20 متر فاصله در خدمات تلفن همراه در بزرگراه از اشک. Telus

جدید Telus تلفن همراه برج بسته شده است 20 کیلومتر فاصله در بزرگراه 16, قبلا یکی از طولانی ترین امتداد به اصطلاح بزرگراه از اشک بدون خدمات تلفن همراه.

$1 میلیون سلول است که در حدود 60 کیلومتری غرب تراس در بزرگراه به شاهزاده روپرت. ساخت و ساز به پایان رسید و در ماه دسامبر و پس از تست روی سایت رفت و زنده شده است.

“این خبر خوبی است و برای بهبود ایمنی” گفت: رزماری Craig, مدیر اجرایی, تراس, زنان مرکز منابع. “تلفن همراه پوشش به تاریخ شده است کاملا هماهنگ و است که بر مردم رفت و آمد است.”

شارون برایانت از شمال غربی بین ملت خانواده و خدمات اجتماعی زندگی می کند که در Kitsumkalum گفت که این بزرگراه است باد می وزد تیره و اغلب پوشانده در باران و برف و مه و خال خال با تلفن همراه مرده مناطق.

از سال 1970 ده ها تن از زنان و دختران نامتناسب تعدادی از آنها بومی ناپدید شده اند و یا به قتل شده است در امتداد بزرگراه از اشک 725 کیلومتر کشش از بزرگراه 16 از پرنس جورج به شاهزاده روپرت, B. C.

خانواده ها در کنترل از راه دور جامعه با استفاده از آن کشش از بزرگراه در هر روز گفت: Craig. با وجود هشدار تابلوهای تبلیغاتی هنوز هم بسیاری از تکیه بر مسافرت مفتی به اطراف به سادگی از آنجا که وجود دارد چند گزینه.

“حتی فقط قادر به اجازه کسی می دانم که زمانی که شما در حال ترک خانه خود را و زمانی که شما وارد جایی مهم است” گفت: کریگ که سفر به تنهایی کشش از بزرگراه بارها.

“در Kitsumkalum مردم خواهد شد ایستاده در ایستگاه گاز به امید پیدا کردن کسی که می دانید برای گرفتن یک سوار با, و اگر آنها نمی تواند آنها را به hitchhike” گفت: برایانت. او گفت: او را انتخاب کنید تا hitchhikers هر زمان که او می تواند اما تنها اگر آن را یک خانواده و یا یک دختر. “من آنها را انتخاب کنید و آنها را یادآوری آن را امن نیست,” او گفت:.

کریگ گفت: او احساس تشویق کرد. “ما در حال تلاش برای تغییر از اشک به امید و در این سال ما بودند درگیر در درمان راه رفتن در فوریه 14, که در سال های گذشته شده بود یک راهپیمایی اعتراض. ما در حال گرفتن برخی از تشکر و قدردانی از مسائل و به عنوان سازمان های جامعه شده است وجود دارد یک حس حرکت رو به جلو و با هم کار کنید.”

در حالی که او خوشحال است که خدمات تلفن همراه در حال گسترش است برایانت گفت: خدمات اتوبوس به خصوص در تعطیلات آخر هفته هنگامی که وجود دارد هیچ سرویس اتوبوس هنوز هم نیاز به بهبود.

“یک سیگنال تلفن همراه است که یک مرکز مهم زمانی که شما در جاده ها به ویژه در مناطق روستایی و بخش های از راه دور استان” گفت: وزیر شهروندان خدمات آن Kang.

Telus آن گفت: امیدوار است در نهایت تمام شکاف در پوشش سلول بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>