با تشکر از همه گیر واقعی در بازی توانایی ممکن است سلطنت عالی در پیش نویس NFL

وجود دارد هیچ چیز خوبی در مورد شیوع کروناویروس در خود هیچ چیزی در مورد بیماری است که باعث می شود آن را به آسانی آشکار است چرا از آن بازدید شده است بر ما. اما ما به دنبال لنت نقره ای – افزایش محبت انسان یک نوظهور قدردانی سکوت ، – هر چیزی که به بالا بردن ارواح ما. و من معنی هر چیزی است.

بنابراین من را ببخشید گستاخی در حالی که من آسیب میرسانند بر روی یک محصول جانبی عجیب و غریب از COVID-19: تیم NFL نمی خواهد بود قادر به مصاحبه با چشم انداز بخش خصوصی در فرد قبل از پیش نویس آغاز می شود مارس 23. این بدان معناست که هیچ مجلل, get-to-know-شما شام. این بدان معنی است که رشد مردان – به طور کلی مدیران و مربیان – نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن معنای عمیق در راه کالج بازیکن دارای چنگال خود را. آنها قادر نخواهد بود به روان علنی در مورد شگفت انگیز خود را, شخصیت خود رفتار سر میز شام علاقه خود را برای چیزی به عنوان آمریکایی پای سیب و رحمت و شفقت در پاسخ به یک پیشخدمت زن’ سردرگمی در مورد آنچه که متوسط نادر به معنی. از همه مهمتر این معنی است که آنها باید یکی کمتر فرصت برای دیدن ویژگی های در یک 21 ساله بچه که مهم نیست و احتمالا نمی به هر حال وجود دارد.

Coronavirus و پیش نویس: یک درب بسته می شود اما یک پنجره باز می شود.

این ما به ارمغان می آورد بازگشت به خرس و میچ Trubisky نه فقط به خاطر آن همیشه … خوب آره چون از آن است. همه راهها به رم. خرس مدیر کل Ryan سرعت کاهش یافت و حتی بیشتر در عشق با Trubisky در شام آنها تا به حال حدود پنج هفته قبل از 2017 پیش نویس است. آن را به طول انجامید بیش از دو ساعت است. پس از آن سرعت خواهد بحث در مورد شخص برتر از اقران یک ماشین Trubisky کشیده بود تا در یک سال 1997 تویوتا کمری با 130,000 کیلومتر از ساییدگی و پارگی به عنوان اگر تمام پاسخ به این جهان می توان یافت در آن استخوان حیوانات. در آن سرعت را دیدم فروتن سخت کار بچه که آموزش جهان است که شجره نامه همه چیز نیست. وجود دارد یک فرصت بسیار خوب سرعت نگاه کردم که ماشین و کارفرمایی – هر دو جنبهی هر دو دست کم گرفت و دیدم یک کمی خود را.

او معامله را به Trubisky با کلی دوم انتخاب کنید و به خوبی شما می دانید.

NFL مدیران گاهی اوقات نیاز به از خود را نجات داد اما بیش از حد اغلب وجود ندارد یک underling به اندازه کافی جسورانه به آن را انجام دهد. این که چرا در این سال در پیش نویس بسیار لذتبخش متفاوت است. مربیان و پیشاهنگی را مجبور به تکیه بر مصاحبه های ویدئویی و بازی نوار از بازیکنان. شاید آماده سازی برای پیش نویس تبدیل خواهد شد کمتر به تجزیه و تحلیل روانی شایسته یک سازمان سیا ارزیابی و بیشتر به آنچه در آن قرار بود در مورد: می توانید این پسر فوتبال بازی کند ؟

آنچه که مهم است. همه چیز بسته بندی. آیا این گیرنده گسترده ای را به سرعت به اندازه کافی برای خلاص شدن از شر خود را از یک cornerback? می توانید این linebacker بازی در پوشش? چرا این کارفرمایی که تنها 13 شروع می شود در کالج ؟

البته تیم را پیدا خواهد کرد راه هایی برای بدست آوردن اطلاعاتی در بازیکنان است. آنها در حال حاضر فرصت برای مصاحبه با آنها را در NFL ترکیب, اما آنها نمی خواهد این شانس را به شراب و ناهار خوردن آنها را. اگر یک تیم احساس نیاز شدیدی به درخواست یک بازیکن “اگر شما میوه چه نوع شما خواهد بود ؟” نمی توان آن را در یک رستوران غرفه. شاید از آن خواهد شد با متن.

چگونه یک بازیکن شانس بازی با پیشاهنگی در حضور و غیاب و او چگونه به نظر می رسد در نوار حمل وزن بیشتری در تیم ارزیابی – به عنوان آن را باید به هر حال. که چگونه از آن بود دهه پیش قبل از اینکه این پول از طریق پشت بام رفت و قبل از اینکه تیم ها می خواستم به مطمئن شوید که آنها می دانستند همه چیز در مورد یک فرد در آنها مورد برای سرمایه گذاری میلیون ها دلار. هیچ چیز اشتباه با آشنایی با یک بازیکن. چیزی اشتباه وجود دارد با تفکر است که شخصیت و چه کسی او را می پوشد مو مهم تر از هر چیز دیگری.

کیفیت خرس بودند بیشتر هیجان زده در مورد با Trubisky شد و مشروع است. او توسط یک بچه. او است فروتن. او در آیا در مورد مراقبت از فوتبال زیادی است. اگر شما خوردن با او در رستوران است که احتمالا آنچه شما می خواهم خانه را همراه با خود را doggie کیسه. اما آن ها نباید جایگزین آنچه در نوار. آنها نباید مبهم و عدم صحت و یا عدم توانایی در درک یک جرم. اما تصمیمگیری در مورد آنها انجام داد.

این فقط یک خرس’ مشکل است. بسیاری از تیم های سقوط در عشق با این ایده از یک بازیکن از واقعیت از او. این در واقع قابل درک است. GMs و مربیان هستند افرادی که نیاز به این باور در پیش نویس میدارد سرعت و عمیق نه تنها برای روابط عمومی مقاصد اما خوب برای این تیم است. اوراق قرضه نیاز به تشکیل روابط جعلی و اعتماد در عجله بسر می رسانید.

اما خدای fellas در برخی از چشم انداز. پیش نویس واقعا در مورد فوتبال در مورد کسی که می تواند بازی کند و چه کسی نمی تواند.

خوب چیزی به عنوان آن است پدید آمده از ظروف سرباز یا مسافر ما در حال حاضر. واقعی سراغ ممکن است در رواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im