آگهی شورای نیروهای با گوگل, ارتش ملی افغانستان و دیگر تبلیغات رسانه ای و بازاریابی, تجارت, انجمن, در یک صنعت گسترده جنبش که با التماس از آمریکا به ‘#StayHome. صرفه جویی در زندگی می کند’.

جنبش های ایجاد شده در موفقیت #AloneTogether – اجتماعی فاصله کمپین ایجاد شده توسط MTV و سرگرمی و جوانان برندهای ViacomCBS.

هدف اصلی از ‘#StayHome. صرفه جویی در زندگی’ است که برای تشویق به عنوان بسیاری از مردم ممکن است به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی و کسانی که در هیئت مدیره خواهد خود را به روز رسانی آرم با سقف آیکون در سراسر کانال های رسانه های اجتماعی و وب سایت. بیشتر برای نشان دادن حمایت از این جنبش آنها را ترویج صدایی دیگر که تمرکز بر اجتماعی فاصله.

سقف دارایی طراحی شده توسط گوگل و #AloneTogether PSA دارایی های توسعه یافته توسط سرگرمی و جوانان برندهای ViacomCBS.

“من هرگز قبل از دیده می شود این سطح از سخاوت و استعداد و تعهد از سراسر صنعت ما به عنوان من پس از شروع COVID-19” گفت: لیزا شرمن رئیس جمهور و رئیس exec آگهی شورا.

“با متحد کردن همه صدای ما و سیستم عامل در یک صنعت گسترده جنبش به تقویت یک پیام با یک آیکون ما را الهام بخش در سراسر کشور رفتار تغییر خواهد کرد که این بیماری همه گیر. ما همه در این با هم به عنوان یک صنعت به عنوان یک جامعه و یک کشور و ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانید از طریق این بحران با هم.”

انجمن تجارت همکاران و گروه تشویق اعضای خود برای پیوستن به این جنبش شامل آمریکا تبلیغات فدراسیون داد به صورت فراگیر و چند فرهنگی, بازاریابی, انجمن آمریکایی از آژانس های تبلیغاتی, انجمن, ملی, تبلیغ, محتوای دیجیتال بعد بین المللی تبلیغات انجمن Interactive Advertising Bureau, بازاریابی موبایل, انجمن, اخبار, رسانه, داد, در بیرون, Advertising, Association of America, Pttow!, رادیو و تبلیغات دفتر تلویزیون اداره تبلیغات تصویری تبلیغات اداره است.

کسانی که برندهای شرکت های رسانه ای و سازمان های که در حال حاضر ساخته شده و تعهدات استفاده از دارایی های خلاق عبارتند از داد مسکونی Ally Financial, AMC, شبکه های قابل توجه آشپز Effectv (تبلیغات فروش بخش Comcast Cable), Facebook, گوگل/یوتیوب GumGum زیستگاه برای بشریت, IBM, iHeartMedia, Kiosicle, OKCupid, Oreo, Philo, پینترست, Postmates قرمز چرخه ق Roku Rooster Teeth, ترسناک, مامان و دختر او Media, اسنپ چت, Tastemade, توییتر, انواع, ورایزون, رسانه های ViacomCBS, معاون Media Group, Volcom, WarnerMedia, Wattpad.

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de