آگهی شورای رمپ تا صنعت گسترده Covid-19 پاسخ تلاش

پیدا کردن هدف واقعی میان جهانی همه گیر آگهی شورا شده است سخت در کار بر روی آن در حال انجام ملی Covid-19 پاسخ تلاش از جمله سلامت روان کمپین و اطلاعیه خدمات عمومی (PSA) برای تشکر از کارگران ضروری.

با توجه به سنبله در مسائل مربوط به سلامت روان در طول مستند, آگهی, شورای کمدی مرکزی و ViacomCBS’ سرگرمی و جوانان برندها را منتشر کرده اند فاز دوم #AloneTogether کمپین برای کمک به کسانی که ممکن است واقعا در حال مبارزه.

کمپین جهانی در پاسخ به تحقیقات انجام شده توسط MTV که اکثریت آمریکایی ها (56%) بودند نه به دنبال کمک خود را برای سلامت روانی با وجود 37 درصد کاهش کلی سلامتی روحی پس از همه گیر مارس آغاز شد.

با 42% گزارش خود سلامت روحی و روانی است ‘عادلانه’ یا ‘ضعیف’ در مقابل 26 درصد با استناد به ‘عالی’ و یا ‘بسیار خوب’ سلامت روان این مطالعه نشان داد زنان و اقشار کم درآمد بیش از نمایه سازی برای احساس ‘عادلانه’ و Gen Z است که به احتمال زیاد به اذعان احساس ضعیف است.’

از کسانی که شناخته شده به عنوان احساس ‘عادلانه’ یا ‘ضعیف’ پژوهش نشان داد که 37 درصد هستند نه به دنبال کمک به دلیل آنچه آنها باور دارند که عدم نیاز به آن و 34 درصد ذکر است که هر گونه نیاز خواهد شد.’

در تلاش برای مبارزه با این ذهنیت مشارکت راه اندازی یک وب سایت با تمرکز بر پرداختن به اثرات انزوا در سلامت روان. آنلاین hub ارائه می دهد عملی منابع برای کمک به مردم ‘آرامش’, ‘همیشه در ارتباط ماندن’ و ‘فعال ماندن در حالی که آنها در خانه بمانند.’

به نقطه مردم در جهت وب سایت مجموعه ای از PSA ایجاد شده برای پخش, چاپ دیجیتال و رسانه های اجتماعی. این همچنین شامل فعال سازی با Infinite اثرگذارندهها و چاپ PSA با Hearst.

در کنار آن آخرین #AloneTogether PSA تبلیغ شورای اتحاد ایجاد یک کمپین برای تشکر از کسانی که در خط مقدم از Covid-19 همه گیر است که ویژگی های منتشر نشده آهنگ جدید از Alicia Keys, ‘کار خوب است.’

طراحی شده برای نشان دادن قدردانی برای همه ضروری کارگران از جمله پزشکان رانندگان تحویل, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, کمپین حمایت توسط Ally Financial, روشن, کانال های جدید, سنت, نیویورک تایمز, نتیجه, سلامت, Vistar و شرکای اضافی را خارج وجود دارد برای ما ابتکار عمل با بهره گیری از دیجیتال خارج از خانه (OOH) فضای تبلیغاتی و تصویری برای نمایش پیام با تشکر از کسانی که در ادامه به ترک خانه های خود و قدرت American society: کارگران ضروری.

طراحی و توسعه نرم افزار رایگان توسط سازمان خلاق R/GA با آه و تصویری دارایی با تشکر از کارگران ضروری در خاص و حرفه ای از جمله بهداشت و درمان کارگران و رانندگان کامیون مراقبان بقال و بهداشت کارگران, افسران پلیس, و بیشتر.

“مراقبت از سلامت روان خود را و چک کردن در با دوستان خود و عزیزان بسیار مهم در طول این بحران به خصوص در حالی که ما اجتماعی فاصله و بسیاری از آنها جدا شده احساس می گوید:” لیزا شرمن رئیس جمهور و رئیس exec آگهی شورا.

“ما افتخار میکنیم که برای کمک به ساخت قدرتمند #AloneTogether پلت فرم با این پیام های مهم و منابع و سپاسگزار از همه همکاران ما برای همکاری با ما برای تقویت پیام است.”

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de