اعتیاد کارآفرینی

در این دوره از صحبت کردن در مورد بهداشت روان چک و سلامتی مثبت چه تاثیر ندارد کارآفرینی باید در سلامت روان ؟ آن ضرب المثل معروف است که آن را تنها در بالا’ اما راه اندازی راه اندازی و در حال اجرا یک کسب و کار است که بسیار اعتیاد آور است. خوابی بد عادات و فرهنگ شوک همه تبدیل به همتراز برای دوره و از طرف دیگر واقعا تنها محل.

تعریف فرهنگ لغت از اعتیاد است که این امر یا شرط که معتاد به یک ماده خاص, چیزی, و یا فعالیت است.’ در حال اجرا یک کسب و کار است درست مثل کرک; شما اقامت برای اوج اما نیاز به یک رادیکال مقابله مکانیسم برای مقابله با پایین.

هفت سال پیش من شروع به کسب و کار. من تا به حال یک شریک کسب و کار دو سرمایه گذاران و هیچ تجربه. من مشتاق و رانده شده و بی پروایی نشان دادن. من راحت با خطر من رونق با تحریک ثابت و من در آغوش ناشناخته است. کمی من می دانم که من می خواهم از دست خودم در طول راه.

ما صرف سال اول در حال اجرا کسب و کار در هر آخر هفته. ما ایستاده بود تا دوستان برای شام, روابط ما رنج می برد و ما را متوقف سرمایه گذاری در خودمان هر زمان با تکیه بر بهانه ای از کسب و کار. ما هر اشتباه در این کتاب است. شما به زودی یاد بگیرند که به طلاق شخصی از حرفه ای شما کار بر روی کسب و کار خود و برنامه های خود را از منابع مالی خود را منحصر به فرد موقعیت بازار. و چه چیزی شما را فراموش کرده ام ؟ خودتان را. همیشه خودتان.

فرقه در حال حاضر شش سال است اما سلامت روانی نمی تیتر جلسات هیئت مدیره ما تا حدود سه سال پیش. در آن سال مهم کسب و کار در نظر گرفتن همه چیز از ما – همه ما انرژی – ترک ما مانند پوسته سابق ما خودشان منفعلانه با توجه به دوستی و همچنین به معنی روابط خانوادگی. من اغلب به شوخی کسب و کار من برای اولین بار نوزاد با پسر من بودن و من دوم.

چه غلطی بود من کردم ؟

این هیچ شوخی; کارآفرینی اعتیاد آور است. آن را شبیه به اعتقاد من به سوء مصرف مواد مشکل – rip-خروش اوج و روده غم انگیز پایین.

استقبال از ناشناخته

با توجه به نظرسنجی اخیر با سلامت روان خیریه ذهن پر استرس ترین افکار در ذهن مردم مربوط به کار. یکی از سه نفر (34%) می گویند کار خود زندگی بود یا بسیار و یا کاملا استرس زا بیشتر از بدهی و یا مشکلات مالی (30%) و یا بهداشت (17%). به همین دلیل آن را می سازد حس اخلاقی که کارفرمایان باید شانه برخی از به عهده گرفتن مراقبت از خود را به مردم و کاهش سطح استرس خود را.

اگر شما در حال مبارزه با بهداشت روانی آن نیست و اغلب واضح بگویید. در عین حال زمانی که شما در حال مقابله منفی و سلامت روان را نشان می دهد در کار خود روابط خود را با همکاران اثرات آن خلاقیت خود را و برگ شما را مردد و شکننده… نه ویژگی های شما نیاز به حفظ یک کسب و کار پویا. آن را بسیار سخت برای ارائه بهترین خود را هنگامی که شما احساس خود را بدترین.

شما نمی توانید می دانم که مردم در جنگ داخلی, مگر اینکه شما را متوقف و از آنها بخواهید – باید وجود داشته باشد معتبر فضای امن برای آنها به برقراری ارتباط آزادی و تنظیم مجدد. هنگامی که شما در بالا تنها کسی که می توانید انجام دهید که برای شما این است که شما.

بنابراین من من را شکست اعتیاد. من تعیین مرزهای زندگی من با تمرکز بر روی نقاط قوت من جشن قدرت ” نه ” و به آرامی یاد گرفتم که من دوباره.

من تا به حال به بیرون رفتن در اندام به سرمایه گذاری در سلامت روان سلامتی. طرز فکر کارآفرینی است که در مورد ذاتی نیاز به بهبود مهارت های خود را تنظیم کنید و سعی کنید و دوباره امتحان کنید. با تمرکز بر شخصی خود را به سلامت روان می تواند احساس متضاد با منطق به رشد داخلی تغییر است که اغلب glacially کند و طول می کشد در حالی که به آشکار در خارج اما این یک بخش ضروری از بلوغ به عنوان یک کارآفرین. در آن طول می کشد شجاعت به افشای خود و حقیقت خود صحبت می کنند – اما آن است که اساسی برای اینکه بزرگ, خلاق, الهام بخش رهبر یک شریک عشق و بیمار مادر.

همانطور که با هر گونه تغییر واقعی, شما باید به عنوان مثال منجر شود.

بنابراین صحبت کردن در مورد سلامت روان ساخته شده جلسه هیئت مدیره دستور کار است. شریک زندگی کسب و کار من شروع به صحبت در مورد آن با یکدیگر تیم مدیریت ما و سازمان ما عامیانه. ما تحصیل کرده و خودمان را به عنوان یک جمعی. ما معرفی سلامتی سیاست های نرم و سخت ابتکارات سلامت روان و واقعا متمرکز در حال تغییر کسب و کار ما به ترویج و حمایت مثبت سلامت روانی برای تیم ما است. به عنوان یک کارفرما, ما نیاز به سرمایه گذاری در ‘ناشناخته’ بخشی از مردم ما می خواهم استخدام, به منظور به دست آوردن بهترین نتیجه را از آنها طولانی مدت است. ما نگاه داخلی ما در رفتارها و اعمال ما و آنچه که ما نیاز – به مردم – به عنوان بهترین ما selves.

ما هنوز آن را به میخ اما ما در حال کار بر روی ما الگوهای رفتار به سمت اعتیاد از رهبری کسب و کار. ما حضور هفتگی EA جلسات با یک حزب و دو (ما بنیانگذاران) و استفاده ما از آن زمان به چین و برنامه ریزی و رهایی از بالا و پایین. آن را کمی خونین توانمند سازی. تیم ما شادتر بهره وری ما است و ما در ارائه بهتر کار خلاق به عنوان یک مجموعه. ما همه بیشتر ذهنی سلامت آگاه – به ویژه هنگامی که ما نگاه کردن به یکدیگر است.

گربه ترنر از بنیانگذاران و CCO در فرقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de