مسکن مقرون به صرفه بحران بدتر با توجه به COVID-19. فدرال باید کمک کند.

COVID-19 را لرزاند شهر بازار مسکن. از دست دادن شغل منجر شده است بسیاری از دوستان ما و همسایگان به دست اجاره که به نوبه خود باعث می شود که ساختمان آنها را به خانه های آسیب پذیر به سلب حق اقامه دعوی هنگامی که صاحبخانه هستند قادر به پرداخت خود را هزینه.

این شماره ها stark. مسکن مقرون به صرفه ارائه دهندگان در شیکاگو به تازگی مورد بررسی توسط وزارت مسکن گزارش کاهش در اجاره مجموعه به عنوان بالا که 61 درصد در طول چند هفته گذشته. این همان داستان غم انگیز در سراسر کشور است. ملی مسکن چند شورای آپارتمان آپارتمان ساختمان گروه صنعتی نظرسنجی عضویت خود را در بر داشت و 60 ٪ افزایش در عدم پرداخت هزینه از طریق 12 آوریل در مقایسه با مدت مشابه سال پیش.

حتی قبل از بحران 63 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار مستاجرها و 56 درصد از لاتین مستاجرها در شیکاگو بودند هزینه بر دوش در مقایسه با 42 درصد از سفید مستاجرها. اجازه دهید آن صورت: قبل از اولین مورد از COVID-19 تشخیص داده شد شیکاگو یک شهر با عمیق نژادی و اقتصادی تفکیک و کمبود مسکن مقرون به صرفه.

COVID-19 است نه ایجاد بی عدالتی آن است که به سادگی منعکس کننده آن ما در حال حاضر.

جاده به بازیابی شده شامل ما حمایت از هر یک از دیگر به عنوان قبل از هرگز. اگر شما یکی از خوش شانس است که درآمد از دست رفته در طول این زمان یکی از بهترین راه برای حمایت از کسانی که به پرداخت اجاره خود را.

صاحبخانه بهتر شات در انعطاف پذیر بودن با کسانی که پرداخت نمی کند اگر کسانی که می توانید انجام دهید. موجی از اخراج و یا سلب حق مالکیت نیست و هر کسی علاقه.

این شهرستان در حال انجام است که همه از آن می تواند برای مقابله با بحران. قبل از ماه مارس به پایان رسید بخش مسکن ساخته شده 2,000 کمک های مالی برای کمک به مسکن در دسترس و دریافت 83,000 برنامه فقط در پنج روز. (اهدا به دور بعدی در https://givetogethernow.org/ زیر محل اولویت را انتخاب کنید ‘شیکاگو صندوق مسکن.’)

در هفته گذشته معرفی کردیم کمک مالی جدید را برای ما مقرون به صرفه مسکن صاحبخانه برای اجاره کمبود و حذف نوار قرمز به تشکیلات جدید بکار تجاری شهر وام در هفته به جای ماه. کمک های مالی باید تا حد زیادی کمک به ایجاد ثبات در بیش از 3400 واحد از مسکن مقرون به صرفه نگه داشتن هزاران نفر از مردان و زنان و کودکان امن و مطمئن در خانه های خود.

به عنوان شهردار می گوید: ما همه در این با هم. اما ” همه ” باید شامل دولت فدرال بیش از حد.

فدرال مراقبت در عمل ارائه یک شروع قوی برای بسیاری از مسائل اما تنها یک خرده شد اختصاص داده شده به مسکن. برای دیدار با مقیاس بحران ما به سادگی نیاز دولت فدرال بیشتر منابع به نگه داشتن کم درآمد و متوسط Chicagoans قرار دارد. ما در حال صحبت کردن 100 میلیارد دلار در سراسر کشور به صورت مستقیم و اجاره کمک به تنهایی با توجه به ملی کم درآمد مسکن ائتلاف.

در اینجا چه چیز دیگری شیکاگو مستاجرها و صاحبان نیاز از واشنگتن بعدی COVID-19 امداد بسته:

  • اورژانس اجاره کمک و دراز مدت و پایدار برای حمایت از برنامه های است که برای تولید و حفظ مقرون به صرفه مسکن. کوتاه مدت و مستقیم اجاره کمک خواهد پاسخگویی به نیاز مستاجران که در حال حاضر نیست که یک یارانه مانند یک مسکن انتخاب کوپن و می تواند کمک به صاحبخانه به شناور باقی می ماند.
  • بودجه برای دولت های محلی است که می تواند سطحی با از دست دادن درآمد. این اجازه خواهد داد که ما را به بهتر از منابع پاسخ تلاش های مانند مسکن ما کمک صندوق و کمک های اضطراری برای مقرون به صرفه و چند, خواص برنامه.
  • برای کمک به شهرستان پشتیبانی مقرون به صرفه مسکن تحولات است. کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی (LIHTC) برنامه است که تا کنون بزرگترین برنامه های این شهرستان برای ایجاد و حفظ جدید مقرون به صرفه اجاره خانه. بسیار مهم است که در طول این بحران بی سابقه ای که LIHTC ساختمان در خط لوله دریافت پسوند بر روی کلید مهلت برای اطمینان از این برنامه همچنان در خدمت شیکاگو کم درآمد اجاره.

کسانی که برخی از بسیاری از چیزهایی که ما باید از دولت فدرال است. این منابع ارزشمند باید پراکنده در یک شیوه ای که حساب برای COVID-19 مخربی بر سیاه و قهوه ای و جوامع است.

تاریخ به ما می گوید به انتظار نابرابر تاثیر: در طول بحران مسکن که در سال 2008 آغاز شد و لاتین خانوار بودند تقریبا 50 درصد بیشتر احتمال دارد به صورت سلب حق اقامه دعوی از سفید خانواده و نژاد و ثروت و شکاف گسترده تر شد. فقط به عنوان ما را دیده ام نامتناسب با سطح COVID-19 عفونت و مرگ و میر در میان مردم ما نگران هستند و کار خود برای حل مسکن اثرات این ویروس در جوامع از رنگ.

ما راه حل های مسکن باید و رسیدگی به نیازهای هر دو مستاجر و صاحبخانه. ما متعهد به اجتناب از هر دو گسترده اخراج و سلب حق مالکیت. ما می دانیم که با فراهم آوردن و یا حفظ ثبات مسکن مقرون به صرفه, ما در حال سرمایه گذاری در افرادی که زندگی می کنند وجود دارد که با داشتن کیفیت و قیمت مناسب محل به نام خانه می تواند به تمرکز بر روی بخش های دیگر زندگی خود را از این موضوع: خانواده و مدرسه و البته سلامت.

Marisa نووارا در شیکاگو مسکن کمیسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de