“متوسط بچه جبرئیل دست انداز را اولین رمان می یابد شادی در ساحل جنوبی

گابریل ضربت را اولین رمان “در همه جا به شما تعلق نمی” است که روایت های معمولی اما فراموش نشدنی بچه کلود مک کی عشق در برابر پس زمینه از شیکاگو ساحل جنوبی است. عشق شکست در عشق و احساس فشار اجتماعی بدون در نظر گرفتن محیط زیست است.

عشق فقط زندگی وجود دارد.

“من فقط مثل یک بچه به طور متوسط,” دست انداز گفت. “بسیاری از کسانی که در جنوب ساحل بنابراین مهم است که به من نشان می دهد که شخصیت.”

دست انداز است که از ساحل جنوبی و اتمام نوشتن رشته در دانشکده هنر موسسه. با الهام از استوارت Dybek از داستان های کوتاه در مورد شیکاگو محله ضربت می گوید او متوجه داستان های مشابه وجود داشته است و در این مکان او به نام خانه.

وی به ایجاد انگیزه برای نوشتن در مورد یک محل او می دانست که “نبود لزوما نشان” در طول مراحل اولیه خود را اولین رمان.

“این یک سرگذشتی رمان من می خواستم به” دست انداز گفت. “من می خواهم به رویکرد نوشتن در مورد محل و نوع مانند یک جادویی مانند سرگرم کننده و داستانی با این شخصیت های جالب.”

نویسنده دست انداز و شخصیت عشق هر دو بزرگ شده و در همان منطقه و هر دو را بنویسید. فراتر از آن است که آنها نه به اشتراک گذاشتن هر گونه شباهت بیشتر. شخصیت های داستانی. Bump گفت: گزارش در مدرسه خود را بالا روزنامه در دانشگاه شیکاگو آزمایشگاهی مدارس تغذیه به برخی از داستان های او ایجاد شده است.

خود را زودتر به گزارش مدرسه U-بالا میدوی سایت ارائه یک درک در مورد چگونه مردم نسبت به باندهای و آنچه که کودکان نیازهای اجتماعی هستند. “کلود ندارد به پیوستن به یک باند حتی اگر او در اطراف آن است چرا که او دارای ثبات در خانه” دست انداز گفت.

شخصیت های دیگر فرض کنیم در غیر این صورت و typecast عشق به عنوان یک بچه زندگی با معتادان.

“من فقط رشد در آن فضا و نه لزوما شرکت در هر چیزی که شما می بینید در گزارش, اخبار,” دست انداز گفت. “شما می دانید که بسیاری از آنها در بسیاری از افراد وجود داشته باشد در آن فضاهای. اکثریت قریب به اتفاق مردم که در آن فضاهای فقط در تلاش برای رفتن به روز بعد.”

پوشش جبرئیل دست انداز است “در همه جا شما تعلق ندارند.”
Algonquin کتاب

عشق خجالتی و آرام است. بر خلاف بسیاری از راویان او “حساس” و معاملات با افسردگی و اضطراب است.

“من احساس می کنم مردم [را] پیدا کردن چیزی در خود را در کلود” دست انداز گفت. “این بچه از بخشی از جهان است که بسیار اشتباه گرفته است. … مردم می توانید سطح از شادی و ترس و غم و اندوه و طنز وجود دارد که در این فضا حتی زمانی که همه چیز به نظر می رسد واقعا بد در محله.”

او پس از دریافت وزارت امور خارجه در داستانی از دانشگاه ماساچوست-امهرست دست انداز به پایان رسید تا در بوفالو, نیویورک, که در آن او در بر داشت یک بیت از شیکاگو است.

“این خود زنگ معمولی کمربند شهر” گفت: دست انداز. “این محله-جهت گیری … بنابراین من به پایان رسید تا حلق آویز در اطراف در اینجا و من آن را دوست داشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر