‘بانکدار,’ سرگرم کننده و روشن کننده, شایسته خود بيشترين بهره

چند ماه پیش اپل شد بانکداری اعتبار اسکار-طعمه پروژه به اعلام خود را به عنوان جدی, جدید, حضور در این فیلم کسب و کار.

با فرهمند اواز یا موسیقی دو نفری از آنتونی مکی و Samuel L. Jackson (“Avengers assemble!”) عنوان آگهی “بانکدار” بود بر اساس داستان واقعی از دو آفریقایی-آمریکایی کارآفرینان که bucked این سیستم در سال های 1950 و 1960 ساخته شده چشمگیر امپراتوری مالی فرار گرفتار قانون و افزایش آگاهی نژادپرستانه مسکن به شیوه.

طرح تغییر زمانی که سینتیا گرت دختر برنارد گرت (شخصیت بازی توسط مکی) جلو آمد و با اتهامات او برادر ناتنی برنارد گرت جونیور یک اعتبار تهیه کننده در فیلم, تا به حال مورد آزار جنسی او و خواهر کوچکترش که آنها کودکان بودند.

اپل به سرعت کشیده “بانکدار” از اکران. (من به معنای واقعی کلمه ساعت دور از یک برنامه ریزی فرصت را به آن را ببینید که به من گفته شد همه چیز را در خود نگه دارد.) برنارد گرت جونیور است که دیگر ذکر شده به عنوان یک تولید کننده.

سریع به جلو به امروز با “بانکدار” در نهایت پس از رسیدن در تئاتر برای یک هفته دو اجرا قبل از مارس 20 اولین بار در تلویزیون اپل+.

حتی اگر این دوره زمانی تحت پوشش در این فیلم به پایان می رسد قبل از سال 1970 زمانی که اتهام اعمال سوء استفاده توسط برنارد گرت جونیور رخ داده است یکی نمی تواند کمک کند اما باید احترام عمیق سینتیا و داستان او.

اما در پایان روز هدف ما در اینجا به نقد و بررسی “بانکدار” به عنوان یک فیلم داستانی — و در حالی که آن طول می کشد شاعرانه مجوز با حقایق در سنت هر انزجار از “The Bridge on the River Kwai” به “آمادئوس” به “یک ذهن زیبا” به “کتاب سبز” این یک فیلم پر از حقیقت ضروری در مورد حوادث در دست و آن ارائه impactful بلکه entertainingly رزونانس پیام.

آن را نیز یک آمیزش خوب و رضایت بخش عاطفی, قدیمی, هیجان انگیز با به آسانی قابل شناسایی قهرمانان و صدای خش خش شایسته خائنانی.

Anthony Mackie بسیار جامد حرفه ای رفتن اما او باید حتی یک ستاره بزرگتر را به عنوان نشان خود را فورا دوست داشتنی عملکرد در اینجا به عنوان برنارد گرت an off-the-نمودار-درخشان و رو به جلو فکر کردن املاک و مستغلات سفته بازان که تیم با Samuel L. Jackson, Joe موریس به جلو و یک سری از بی پروا و فوق العاده سودآور معاملات در برابر همه شانس در نژادپرست بازار از 1950s.

برای همه موفقیت خود را برنارد و جو اجرا به ظاهر غیر قابل نفوذ دیوار زمانی که آنها سعی می کنید برای گسترش عملیات خود را. برخی از درب های (به عنوان مثال, در باشگاه های کشور) تنها می تواند توسط سفیدپوستان است. آنها در حال رفتن به نیاز به یک مرد سفید پوست به آن را به سطح بعدی.

Nicholas Hoult, نوبت در فوق العاده چشمگیر/کمدی عملکرد به عنوان یکی از مت اشتاینر یک “اجتماعی قابل قبول” قفقازی که در واقع مخفف Bernard, لا آدام درایور در “سیاه KlacKkKlansman.”

مدیر و همکاری نویسنده George Nolfi می کند بسیار خوب کار از فریم “بانکدار” مانند یک heist فیلم با برنارد جو مت et al., کشیدن برخی از نرم و صاف حرکت می کند به گرفتن بیش از یک زن و شوهر از بانک ها و سطح میدان بازی به طوری طبقه کارگر سیاه در اعماق جنوبی می تواند همان فرصت برای خرید یک خانه و یا صاحب یک کسب و کار کوچک.

Anthony Mackie همیشه با خود حمل گردیده همه آمریکایی پیشرو-man با شخصیت. او به ارمغان می آورد که قدرت ستاره به نقش خود به عنوان فوق برنارد که پدیدار از کوچک-زمان شهر های کوچک پیله از 1950s تگزاس می رسند در جنوب کالیفرنیا در تعقیب رویای آمریکایی است.

از لحظه ای Samuel L. Jackson وارد هر فیلم وجود دارد صفر شکی نیست که او به زنده شدن تا رسیدگی — اما جکسون نوبت در یکی از معتبر ترین و قوی اجرای کار خود را به عنوان جو موریس, عملی, زرق و برق دار دیده می شود آن همه تاجر. در ابتدا شک و تردید از برنارد انقلابی ریاضیات مبتنی بر تئوری های اقتصادی او در نهایت می رود همه با برنارد عواقب گم می شود.

در حوزه های مختلف و تند و تلخ بار در طول راه به عنوان زمانی که برنارد جو و برنارد همسر اول, بازی های برگزار شده توسط Nia Long, مخفی و به معنای واقعی کلمه همین مظاهر مسخر کارگران مانند limo رانندگان سرایداران و خدمتکاران ما یادآوری این فقط در برخی از نور دل, جلف جیغ وداد بازی کردن از طریق تاریخ اخیر. این یک جدی و سوزاننده یادآور گام و فداکاری های ساخته شده توسط پیشگامان که حاضر به قبول وضع موجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر