بهترین تبلیغات از عجیب ترین روز زمین در آن 50 سال سابقه

امروز (22 مارس) علائم 50 سال پس از اولین روز زمین جشن گرفت در ایالات متحده است. خشم نشت روغن دود و آلوده به رودخانه ها در این روز در سال 1970 20 میلیون (10 ٪ از جمعیت ایالات متحده) بیرون آمد در زمستان نور خورشید به نشان دادن با هم.

سریع به جلو به امروز و جشن ها کمی عجیب و غریبتر این سال با این بیماری همه گیر تغییر فعال سازی آنلاین و وادار کردن مردم به جمع آوری تقریبا.

به عنوان همه گیر همچنان در سراسر جهان ترک یک کشته و نابود کسب و کار در پی آن یکی مثل نور سوسو نور در انتهای تونل است که با توجه به زمین برخی از خوب نیاز به هوای تازه. در عین حال با جهان زمین به توقف محیط زیست در حال ترک تعمق آیا واضح تر از دریاها و بهبود کیفیت هوا خواهد شد به طور موقت حل کنند.

2019 شد و یک سال نقطه عطفی برای فعالیت های زیست محیطی از انقراض شورش تصاحب در ماه آوریل به آب و هوای حملات در ماه اکتبر. و در حالی که آن را آسان به دریافت جاروب در coronavirus و خبری که به خوبی نیاز مذاکرات آب و هوا خواهد بود با تاخیر در سال 2020 – تعدادی از برندها و فعالان گروه در حال گرفتن پشت روز زمین سال 2020 به مردم یادآوری کند که زمانی که این بیماری همه گیر می شود یک حافظه دور, مشکل محیط زیست را هنوز هم باقی بماند.

دستچین زیر بهترین هستند 50th-سالگرد کمپین تا کنون.

کلی امتیاز

0/5
رای

کلی امتیاز

5/5
رای

کلی امتیاز

0/5
رای

کلی امتیاز

3/5
رای

کلی امتیاز

5/5
رای

کلی امتیاز

5/5
رای

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de