Coronavirus ایجاد معضلات متعدد برای کسب و کار

برای شیکاگو کسب و کار coronavirus در ابتدا به نظر می رسید مانند دور پوسته از یک خصمانه ارتش هنوز هم به دور از هدف خود.

تولید کنندگان متکی به شرق دور زنجیره تامین احساس اولین راهپیمایی در ماه ژانویه است. زندگی رفت و برای شرکت های دیگر و البته با بیشتر ضد عفونی کننده دست. اما تغییر که در شیکاگو در این هفته هنگامی که coronavirus تهاجم با هجوم به شهر روانی دروازه.

کنوانسیون های برنامه ریزی شده برای مک کورمیک محل شروع به گرفتن لغو شد, به ویژه کسانی که نقشه کشی از حضور در خارج از کشور و یا از شهرستانها ساحل غرب ضربه قبلا توسط COVID-19. که با چکش هتل هواپیمایی, رستوران ها و پیمانکاران وابسته به گردشگری است. با پایان هفته لغو بزرگ دیگر جلسات کسب و کار به نظر می رسد به قاعده و نه استثنا.

رهبری عمده شیکاگو کارفرمایان مانند گوگل و مک دونالد بیشتر کسب و کار در حال گفتن کارگران دفتر برای ورود از صفحه اصلی در صورت امکان. شرکت فرستاده اظهارات شهادت به پا تا توجه به پاکیزگی. هواپیمایی خدمات دقیق کاهش گسترش به تابستان است.

مایکل Jacobson, مدیر عامل شرکت ایلینوی هتل و محل سکونت ارتباط گفت: در مرکز شهر بازار از حدود 50000 اتاق های هتل بیش از 130,000 اتاق شب از دست داده اند با توجه به برگزارکنندگان تلاش برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است. “شما باید هتل ها دیدن 60-70% کاهش در اشغال خود,” او گفت:. اگر این کار ادامه آنها هیچ چاره ای اما به تصمیم گیری های دشوار در مورد نیروی انسانی.”

آخر هفته آینده با روز سنت پاتریک رژه بزرگ و خانمان کنوانسیون خواهد شد گیج کننده باشد. اما حوادث لغو شد. “بسیاری از هتل ها انتظار می رود که 100% اشغال شده است. در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در حدود 25%” او گفت:.

در شیکاگو کسب و کار مشاوره اسلالوم واکنش شامل “به تازگی تبدیل تمام جلسات شرکت بیش از 35 شرکت کنندگان به جلسات مجازی و به تعویق انداختن آن جلسات که مجازی ممکن نیست” رئیس ستاد کهربا هاینریش گفت.

راب Karr, مدیر عامل شرکت ایلینوی تجار خرده فروشی ارتباط گفت: تاثیر این ویروس در حال کار راه خود را در طول یک زنجیره اقتصادی با شروع از صنایع پیشروی به سفر و گردشگری و در حال حاضر شامل کارکنان اداری خرده فروشان و دیگر بخش های نزدیک به زندگی روزانه. فروشگاه تا به حال اجرا بر روی لوازم اساسی از مردم فکر آنها را سرپا ایستادن پایین Karr گفت.

“اما چه اتفاقی می افتد اگر حمل و نقل عمومی تعطیل و مردم نمی توانند به کار?” او گفت:. “اگر وجود دارد محدودیت های قرار داده شده بر روی جمعیت و اندازه و چگونه است که تاثیر زیادی فروشگاه مواد غذایی و یا یک خرده فروش جعبه بزرگ است که ممکن است 120 کارکنان?”

چک کردن جلوتر از زمان در یک مرکز که باز شد عاقلانه هر چه اندازه آن است. شیکاگو بازارهای آتی را Jackson بلوار طبقه تجاری در کسب و کار جمعه و مطالعه هنگامی که آن را امن برای بازگشایی شده است. معامله گران در این میان می تواند کار استراتژی های خود را آنلاین به عنوان بسیاری از در حال حاضر در حال انجام است.

و از همه جا به طور معمول متین اسناد ملی مرکز دولت فدرال در این شهرستان در جنوب غربی طرف بسته است و به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

اما یک تولید کننده در خط مقدم بحران است دیدن پتانسیل خبر خوب. جاستین Formella مدیر ارشد استراتژی افسر در لیبرتیویل مبتنی بر MBX سیستم اشاره کرد کره جنوبی است که شاهد کاهش در COVID-19 موارد و برخی از تولید کنندگان در چین بود که تعطیل هستند به 90 درصد ظرفیت است.

“من معتقدم که وجود دارد خواهد بود یک نقطه عطف در اینجا به زودی” Formella گفت. 180-کارمند شرکت تولید سفارشی محاسبات سخت افزار و نرم افزار برای طیف وسیعی از کاربران نهایی است. اما او هنوز هم نگرانی در مورد طرف تقاضا.

برخی از مشتریان مواجه نگردند تا در انتظار عرضه قطع و MBX حضور چند نمايشگاه هر سال که برخی از آنها ممکن است لغو شود. “این نشان می دهد بخش بزرگی از چرخه فروش” Formella گفت.

چرا که تولید کنندگان می تواند نه تنها به کارکنان برای کار از خانه Formella گفت MBX است ارزیابی خود را حداقل سطح نیروی انسانی و افزایش عبور-آموزش و توصیه کارگران به ماندن در خانه هنگامی که بیمار است. او گفت: nonunion شرکت با افزایش سالانه آن روز پرداخت می شود بیمار به ازای هر کارگر به 15 از 10.

دیگر کارفرمایان هستند که یادآوری در مورد شیکاگو فرمان است که نیاز به کارگران حداقل پنج روز پرداخت می شود بیمار در هر سال است.

که می تواند یک موضوع را در محلی از eateries که در آن مزایای کارکنان می تواند کمتر سخاوتمندانه. “این یک زمان به چالش کشیدن” گفت: سام Toia مدیر عامل شرکت ایلینوی انجمن رستوران. او گفت اعضای مرکز شهر شاهد کاهش ناهار کسب و کار به دلیل کار در خانه عامل اما مواد غذایی و تحویل سفارشات و برخی از محله ها مکان هایی هستند که گزارش یک چشم انداز مثبت در کسب و کار.

خواسته در مورد اخراج Toia گفت: “ما در آن نقطه است.” هنوز لغو ورزش حرفه ای بافندگی را به عنوان یک تهدید برای رستوران.

وجود دارد به طور کلی واکنش افراطی به ویروس ؟ در نظر پپسی که بسته خود را در مرکز شهر ساختمان اداری 24 ساعت روز شنبه به مالش دادن آن را. یک پیام داخلی به کارکنان ارائه شده به آفتاب نیوز نسبت به تصمیم خانواده عضو یک کارمند مشغول به کار در یک محل با یک تشخیص داده شده مورد کوروناویروس. ساختمان ستاد گفت: Sun-Times عکاس است که در آن باز بود پنج شنبه. یک سخنگوی این شرکت نمی تواند رسید.

بسیاری از ادعا کسب و کار باید گمراه در کنار احتیاط ، “وجود دارد یک تناقض در اینجا” گفت: MBX را Formella. “اگر آن را به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی پس از این واقعیت به این معنی که شما احتمالا کار درست را انجام داد و کمک کرد تا این وضعیت را بهبود بخشد.”

این MBX سیستم های تولید کف در لیبرتیویل. این شرکت دیده می شود آن زنجیره تامین مسائل مربوط به بهبود است اما ممکن است در صورت کاهش تقاضا با توجه به کوروناویروس.
MBX سیستم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de