بحث: وقت آن است که برای یک شات در ایلینوی?

فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن به طور مستمر مورد بحث علاوه بر این از یک ساعت شات به مدرسه بسکتبال. اما این بهار NFHS دوباره رد یک پیشنهاد به دستور استفاده از یک شات.

ایلینوی دبیرستان انجمن پیروی از قوانین NFHS سازگار.

اما متوقف نشده فردی متحده از اضافه کردن یک شات در درون خود دولت های ورزشی انجمن ها و ایده این است که واقعا شروع به انتخاب کنید تا بخار و پشتیبانی در ایلینوی در سراسر بسکتبال جامعه است.

“این IHSA است و نه انحراف از NFHS قوانین از لحاظ تاریخی به عنوان انجام این کار forfeits صدای ما در کشور قوانین نوشتن فرایند” IHSA سخنگوی مت Troha گفت.

شده است وجود دارد گفت و گو و بحث در مورد علاوه بر این از یک ساعت شات در ایلینوی در سال های اخیر است. اما شده است وجود دارد هرگز به عنوان سازمان یافته از برنامه ریزی برای پیاده سازی آن وجود دارد امروز با یک گروه از مربیان که باید کنار هم قرار دادن تلاش های مردمی.

با مربی جوان تایرون کشتار جلو و مرکز در حداقل آوردن آن به خط مقدم دختران و پسران مربیان سراسر کشور شده اند به طور فعال درگیر در هفته های اخیر جلسه از طریق زوم تماس به بحث و بررسی امکانات آوردن ساعت شات به ایلینوی دبیرستان بسکتبال.

این تلاش شامل انجام یک ایالت نظرسنجی در میان دبیرستان مربیان که رفت و روز دوشنبه برای مربیان برای تکمیل توسط چهار شنبه, جولای 26. حتی وجود دارد یک هشتگ در توییتر #IHSAShotClockNow.

“من فکر می کنم این روند در اوایل بزرگ بوده است و هوشمند در چگونه آن را در حال انجام” لویولا مربی تام Livatino گفت.

این IHSA بررسی مربیان بسکتبال در سراسر کشور در ساعت شات (و بسیاری از مسائل دیگر) در سال 2018 است. مربیان به دقت در برابر ساعت شات 222-221.

اما برای حمایت از ساعت شات به نظر می رسد قابل توجهی در منطقه شیکاگو. Livatino است که می گوید “نمی بینم هر منفی.”

این IHSA آگاه است از حرکت و دارای یک سیستم در محل برای تغییر حکومت.

“اگر مشروط زیادی از مربیان بودند در حمایت از اتخاذ یک شات می تواند آنها پیشنهاد آن به IHSA بسکتبال, کمیته مشاوره” Troha گفت. “با فرض این که کمیته حمایت از تغییر آن را به اجرا از طریق عادی ما کمیته فرایند بازخورد و IHSA هیئت مدیره را نهایی می گویند اگر هنگام و چگونه ساعت شات می تواند اجرا شود.”

اوانستون مربی مایک الیس نیز طرفدار عمده برای علاوه بر این از ساعت شات به مدرسه بالا بازی ها. الیس مربی در ایلینوی مرکزی در حالی که در پئوریا Richwoods و در منطقه شیکاگو در دهه گذشته در اوانستون, بازی سبک های مختلف و با استفاده از روش های مختلف برای مخالفان. که شامل داشتن تیم است که به طور متوسط 70 امتیاز و یک بازی و یک بازی است که یک 31-29 اضافه کاری دست دادن به شمعون و دریک رز در سال 2006 وزارت امور خارجه قهرمانی بازی.

الیس می داند که کسانی که مخالف این ساعت شات فرض کنیم که با کمتر اموال کمتر با استعداد تیم بهتری شات در بیشتر تیم با استعداد. اما او معتقد است این ساعت شات مزایای این مربی است.

“این ساعت شات قرار می دهد بیشتر در مربیگری به بازی گفت:” الیس که هدایت چهار تیم به پیوریا و به خانه آورد چهار دولت غنائم. “شما می رویم به استخدام بیشتر استراتژی به کسانی که اموال. کیفیت مربیگری در استفاده از ساعت شات استراتژی طول می کشد برخی از ارزش از استعداد به دور است.”

الیس نیز اشاره می کند که این تعداد به طور متوسط از اموال آماری در دبیرستان بسکتبال بازی است 65. که می آید به حدود 15 ثانیه در اختیار داشتن طور متوسط.

“ما در واقع درخواست به دو زمان به طور متوسط در اختیار داشتن یک دبیرستان بازی با 15 ثانیه” الیس اشاره کرد. “هنگامی که شما نگاه کنید در تصویر بزرگ وجود دارد بسیاری از مزایای از علاوه بر این از یک ساعت شات.”

مین جنوب مربی تونی Lavorato انجام داده است چیزی جز پیروزی در پارک ریج به طور متوسط 21 برنده سال گذشته 11 فصل برنده پنج regionals و مقطعی عنوان در حالی که بازی در یکی از ایالت سخت ترین کنفرانس ها.

تحت Lavorato بسیار موفق شاهین بازی یک سیستم در هر دو به پایان می رسد از زمین است که به طور متوسط فن را یکی فکر می کنم یک ساعت شات مضر خواهد بود به موفقیت خود را. مین جنوب به طور متوسط 51 امتیاز و یک بازی در طول سه فصل گذشته. 28-پیروزی تیم در 2012-13 به طور متوسط 50 امتیاز یک بازی است.

“من 100 درصد به نفع یک شات” گفت: Lavorato. “من هیجان زده خواهد شد با یک شات. ما تا به حال نشده یک قاعده مهم در تغییر از سه نقطه شات که من فکر می کنم در آمد و در سال 1987. این خواهد بود یک نفس هوای تازه برای این بازی است.”

جانباز مربی Al Biancalana موافق است.

Biancalana که تا به حال از مدرسه بالا سر مربیگری متوقف می شود در کالیفرنیا و در ایلینوی در Stagg, Downers Grove, North York, دکالب و در حال حاضر Glenbard شرق عاشق این ایده از یک ساعت شات. و این است که از یک مربی شناخته شده برای استادانه درست شده و مقدار زیادی از فرد توهین آمیز مجموعه او اجرا می شود در طول این دوره از یک بازی است.

“من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم ساعت شات یک مزیت است برای بیشتر با استعداد تیم گفت:” Biancalana. “من فکر می کنم مخالف است. آماده تر بیشتر سازمان یافته تیم بزرگتر برای استفاده بیش تر تیم با استعداد. من فکر می کنم برنامه آموزشی را یک مزیت و آن را قرار می دهد مربیان در خط مقدم.”

Biancalana که صرف 10 سال به عنوان یک کالج, دستیار مربی در برادلی و UIC دارای یک لیست طولانی از دلایل که چرا او فکر می کند که درست است. او شخصا دوست دارد همه استراتژی های درگیر اعتقاد داشتند که بخش های مخفی بازی تبدیل شدن بیشتر جریان آزاد مانند وادار کردن بچه ها به انتقال هجومی و دفاعی بهتر. او هیجان زده در مورد تمام فرصت های ساعت شات ایجاد برای مربیان است.

Lavorato معتقد است این ساعت شات می افزاید: فن بهره نیز در حالی که اضافه کردن به یک بازیکن درک درستی از بازی و سرعت بازی آسان تر است.

“این باعث می شود برای یک خالص تر بازی و آن را نگه می دارد بازی true” گفت: Lavorato که معتقد است این ساعت شات کار می کنند به هر کسی استفاده.

Lavorato همچنین معتقد است که این باعث می شود بازی بسیار جالب تر — برای بازیکنان و فلسفی.

“همه شما باید انجام دهید این است که سازمان دیده بان پس از-فاصله-بازی می کند که در حال اجرا در دانشگاه و جوانب مثبت” Lavorato گفت. “کسانی که در موقعیت های شگفت انگیز در چه می بینید.”

Livatino فکر می کند که در آن منافع همه — از بازیکنان به طرفداران برای مربیان.

لویولا در خصوص یک مثال نخست است. بیشتر افراد بر اساس موفقیت آنها و نمرات از بازی های آنها در بازی که در ابتدا باور Livatino خواهد بود ثابت قدم در مخالفت خود برای ساعت شات.

دیگر دفاعی فکر برنامه برای اولین بار با متمایز بیمار تهاجمی سبک لویولا برنده 30 بازی و شیکاگو کاتولیک لیگ این فصل است. اما Ramblers مجاز فقط دو تیم به نمره 50 و یا بیشتر امتیاز تمام فصل در 34 بازی های انجام شده.

“علیه احتمالا نظر محبوب من فکر می کنم ساعت شات منافع ما” گفت: Livatino. “من فکر می کنم به عنوان یک مربی این به شما می دهد کنترل بیشتری از آنچه اتفاق می افتد در یک بازی هجومی و دفاعی.”

این شات بود و به تازگی به تصویب رسید در گرجستان با یک مرحله به مرحله در روش. در مجموع با علاوه بر این از گرجستان وجود خواهد داشت 10 متحده در این کشور است که در حال حاضر بازی با یک شات از یک قاعده در جایی به افزایش سرعت بازی. کالیفرنیا, ماساچوست, مریلند, New York, North Dakota, داکوتای جنوبی, رود آیلند و واشنگتن در کشورهای دیگر.

NBA شده است با استفاده از یک شات برای بیش از نیم قرن در حالی که NCAA اتخاذ ساعت شات در سال 1985. NBA شات ساعت 24 ثانیه. NCAA با زن 30 ثانیه با ساعت شات.

این استدلال برای یک شات ساده: سرعت سریع تر و بیشتر اموال بهتر بازی جریان و افزایش استراتژی به خصوص در آخرین دقیقه از یک بازی است.

بعضی مربیان لیگ در مورد هزینه نصب و عامل ساعت شات. یک مطالعه انجام شده در اوهایو سه سال پیش نشان داد که میانگین هزینه نصب و در حال اجرا یک شات است که بین 5000 و 10000$. وجود بیش از 100 مدارس با تیم بسکتبال در این شهرستان است.

“چیزی که به در نظر گرفتن مدارس مانند ماست” کلمنته مربی آدم هوور گفت. “در حال حاضر یکی از بزرگترین بازی روز تنش است که پیدا کردن یک دانش آموز واجد شرایط برای اجرای این ساعت. اضافه کردن یک شات به این مسئولیت خواهد بود دشوار است. هیچ معلمان و یا بزرگسالان را دوست دارم آن را انجام می دهند پس آنها نمی پرداخت می شود. من دوست دارم این ساعت شات اما مطمئن نیستید که چگونه ما می توانیم آن را به کار عملکرد.”

تفت مربی Jason تاکر به تازگی تغییر ذهن خود را در ساعت شات.

“در ابتدا من نگران بودجه” تفت مربی Jason تاکر. “ما در شمال و من فکر می کنم شاید 2 از 10 تیم در این کنفرانس به scoreboards در ورزشگاه.

“اما من متقاعد شده پس از صحبت با برخی از همکاران من. من برنده ام بعضی از بازی ها با نگه داشتن توپ, اما من می دانم آن است که خسته کننده بسکتبال است و فریب دادن بچه ها. ما نیاز به بازی می شود سریع تر به گرفتن تا با کشورهای دیگر در کشور است. شیکاگو مکه بسکتبال و ما نیاز به گرفتن تا با زمان.”

کمک: Michael O’brien

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de