درام جوایز حرکت آنلاین برای تکمیل فرایند قضاوت در نور از Coronavirus

با کروناویروس بحران خاموش کردن گردهمایی های اجتماعی و حوادث, درام نقل مکان کرد تا آن زمان جایزه قضاوت روز آنلاین.

این بدان معنی است که رسانه های آنلاین, دیجیتال, تبلیغات, بازاریابی, ایالات متحده آمریکا, طرح گل رز, تبلیغات دیجیتال ایالات متحده آمریکا و فروشگاه تراشه جوایز تسهیل خواهد شد از طریق دیجیتال روش برای اطمینان حاصل شود که همه سخت مشغول به کار وارد است مشاهده و قضاوت است.

قبل از قضاوت آغاز خواهد شد به صورت عادی آنلاین. در قضاوت روزها یک سری از تماس ویدیویی گروهی را برای هر تیم است. هنگامی که همه گروه ها را به اتمام نتایج خود را و ایمیل آنها را به صورت تولید کنندگان جایزه بزرگ باز خواهد شد و قضات را بررسی آنلاین و رای دادن.

پس از این جوایز خاص از صندلی های منصفه و یک داوطلب از هر گروه ملحق خواهد شد یک تماس نهایی به بحث و تایید جایزه بزرگ بر اساس رای گیری از کل تیم است.

همانطور که برای خلاق مسابقات مانند گل سرخ و طراحی جوایز که تکیه بر کسانی ارسال فیزیکی تخته و محصولات درام به ایمیل کسانی که به آنها این فرصت را به اصلاح تمام مطالب ارسال شده آنلاین با فوق العاده, تصاویر, اسناد و/یا تصویری. این اجازه خواهد داد که قضات برای دیدن این نوشته در بهترین آن آنلاین.

قضات نمی کنید برای دیدن هر جسمی ارسالی در این زمان و آن است که توصیه به کسانی که به دیگر ارسال این در.

زیر ضرب العجل تمدید شده است اجازه می دهد تا برای این تغییر:

  • درام رز جوایز: 23 مارس
  • درام جایزه طراحی: 27 مارس

قبل از قضاوت و مجازی قضاوت روز را بازی همان است که در این گزارش مبتنی بر جوایز فوق.

لین لستر مدیر عامل درام حوادث زندگی می کنند می گوید: “درست مانند بقیه جهان ما در حال رفتن را از طریق قلمرو unchartered اما نشان می دهد باید در, به عنوان آنها می گویند. همین دلیل است که ما در تأمین انرژی آینده با جایزه ما قضاوت را در یک کنترل از راه دور ظرفیت که در آن هیئت منصفه خواهد بود پیوستن به هر یک از دیگر از طریق لینک به ارزیابی کیفیت مطالب. ما ایجاد یک محیط است که احساس می کند به عنوان نزدیک به بودن در یک اتاق که ممکن است اجازه می دهد برای قوی بحث و بسیاری از تصمیم گیری است.

“این هرگز مهم تر بوده است برای صنعت ما را در آغوش خلاقیت و نوآوری به سمت این دریا از تغییر و ادامه خواهد داد به رشد است و به همین دلیل ما به تأخیر انداختن و با تجلیل از کسانی که لیاقت جشن گرفته می شود. و امیدوارم که نامزد دریافت جایزه خواهد شد و در نتیجه در برخی از, نشاط بخشی, اخبار, برای ما کسانی که در میان نگرانی و تشویش است که آنها در حال حاضر مواجه است.”

در حال حاضر فروشگاه تراشه و تبلیغات دیجیتال USA جوایز هنوز باز برای ورود.

نیمه دوم سال 2020 جوایز در حال حاضر باز برای مطالب ارسالی با یک سوپر پرنده زود هنگام نرخ تخفیف (30%) تا زمانی که در دسترس پنج شنبه 30 آوریل. پس از 20% تا روز جمعه 12 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de