درام ترویج Stephen Lepitak به سردبیر اجرایی و کامرون کلارک به سر از محتوا به عنوان بخشی از یک تحول صنعت خود را پوشش.

داشتن رهبری درام به عنوان سردبیر برای پنج سال گذشته Lepitak خواهد شد در حال حاضر تمرکز بر تقویت روابط در سراسر بازاریابی جامعه خواهد شد و نقش کلیدی در درام به سرعت در حال توسعه حوادث خروجی در اجرایی جدید ویرایشگر پست.

پله پس از تقریبا چهار سال به عنوان معاون سردبیر کلارک مسئول خواهد بود برای تمام محتوا در سراسر درام کانال ها و سیستم عامل و منجر تیم خود را از روزنامه نگاران.

او پشتیبانی خواهد شد در نقش جدید توسط شارلوت McEleny درام را APAC ناشر و در حال حاضر معاون مطالب در حالی که بسیار با تجربه روزنامه نگار Sonoo سینگ ادامه خواهد داد به توصیه سراسر هیئت مدیره و مسئول مارک محتوا به عنوان مشاور ویرایشگر.

گوردون جوان که همچنان به عنوان سردبیر گفت: “Covid-19 بحران برجسته و تسریع در روند رسانه ای است که در حال حاضر وجود داشته است. جهان در حال تغییر است و ما باید به تغییر بیش از حد. بنابراین من هیجان زده به اعلام خبری که تاکید ما چابکی و ثابت می کند که چرا این درام را از طریق این دوره قوی تر از همیشه.

“هدف ما به تکامل از یک سنتی, اخبار, سایت برای تبدیل شدن به یک پلت فرم است که از طریق آن تجزیه و تحلیل بینش و همچنین موضعی اطلاعات واقعا کمک به خوانندگان ما تصمیم گیری بهتر. تبریک به استفان و کامرون در نقش های جدید و با تشکر از شارلوت و Sonoo برای خود ارزشمند ادامه داد: ورودی است.”

Lepitak گفت: “در طول هفته های اخیر از طریق ما برای اولین بار آنلاین جشنواره ما به کاوش انتقال دیجیتال در سراسر بسیاری از بخش های کسب و کار است که مناسب با توجه به درام ادامه داد: آرمان. به عنوان کل رسانه ها و بازاریابی بخش تجارب اساسی تغییر خواهد کرد که درایو رو به جلو آن نوآوری های دیجیتال, بنابراین بیش از حد خواهد شد این نشریه از طریق آن محتوای دانش و حوادث.

“این شگفت انگیز پنج سال به عنوان سردبیر و من دوست دارم به می گویند با تشکر از کل تیم در گذشته و حال برای آنچه که ما بدست آورده ایم با هم.”

کلارک افزود: “من هیجان زده به پیشرو ما بسیار با استعداد تیم به مرحله بعدی ما سرمقاله رشد. از طریق این تست زمان برای همه ما و فراتر از ماموریت ما این خواهد بود به ارائه بینش ارزشمند برای خوانندگان ما در سراسر جهان و درخشش نور در این صنعت فراوانی از نوآوری و خلاقیت است.”

Symbolising تغییر ماهیت درام خروجی thedrum.com این ماه شده است بازی میزبان به انتقال دیجیتال جشنواره یک زندگی جریان کنفرانس شامل مارک های مانند BBC, اخبار جهان, l’oréal و Liverpool FC و سخنرانان از جمله علامت گذاری به عنوان خوانده شده, مدل لباس تازد و آقا مارتین سورل.

در ماه ژوئن درام خواهد شد در حال اجرا برای اولین بار می تواند انجام جشنواره یک رویداد آنلاین که جشن بهترین عمل و نوآوری و می تواند انجام نگرش نهفته است که در قلب صنعت بازاریابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im