این درام نشان می دهد: یک CMO و آژانس در بازاریابی در زمان coronavirus

در یک نسخه ویژه از این درام نشان می دهد در طول انتقال دیجیتال, جشنواره, رئیس بازاریابی در هرتز و بنیانگذار سازمان خلاق آقای رئیس جمهور به اشتراک گذاشته شده خود را چگونه کسب و کار مربوطه در حال مقابله طول زمان coronavirus بحران است.

پیوستن به درام سردبير Sonoo Singh, Vincent Gillet, معاون رئیس جمهور بین المللی بازاریابی در هرتز و آقای رئیس جمهور از بنیانگذاران و مدیر خلاق افسر Laura Jordan Bambach مورد بحث تنها موضوع در هر صاحبان کسب و کار در دستور کار – چگونه برای زنده ماندن از هفته های آینده و ماه.

Bambach گفت که “خیلی زود” بدانید که چه تاثیر خواهد بود در یک شرکت کوچک مثل آقای رئیس جمهور که تعداد مترو بانک و Betvictor در میان مشتریان است. او با تمجید از تلاش های دولت برای ارائه کسب و کار با کمک های مالی و وام های زیر صدراعظم را اعلام کرد که £330bn خواهد بود محفوظ است برای حمایت از اقتصاد است.

“قطعا آن را یک حرکت بزرگ و چیزی که غیر منتظره بود به طوری که یک چیز خوب,” او گفت:. “اما چگونه آن را به شدت پایین است دیده می شود و مورد بحث در روزهای آینده.”

بسیاری از آژانس های تبلیغاتی در حال انتظار برای مشتریان خود را برای تصمیم گیری در مورد چگونه آنها را صرف بازاریابی در ماه های آینده. شاید concerningly هرتز را Gillet گفت که کسب و کار خود است “که کاملا محافظه کار” برای هم بودن.

“چیزی که ما متمرکز بر این است که مطمئن شوید که ما در وسایل نقلیه استفاده می شود به بهترین توانایی ما و ما انعطاف پذیر بر لغو سیاست. این توصیه های عملی [ما به مردم]. هیچ علاقه داشتن به بازاریابی در این مرحله,” او گفت:.

هر دو Bambach و Gillet ستایش برندها سعی کرده اند که برای دریافت خلاق و مفید با پیام خود و محصولات در طول بحران. برای مثال LMVH دستور داد آن کارخانه ها برای جلوگیری از ایجاد لوازم آرایشی به جای آن را ضد عفونی کننده دست در حالی که Bambach تحسین غیر معمول برای این کار آن را انجام داده است و با دم سگ به تولید خود sanitiser.

“شما خواهید دید که بسیاری از این چیزهای شگفت انگیز ظاهر. در یک راه هیجان انگیز است. این وحشتناک است, بدیهی است, اما مشتریان وجود دارد تلاش برای پیدا کردن راه حل” او گفت:.

سازمان دیده بان کامل مصاحبه با مهمانان بیشتر بررسی تاثیر coronavirus و تعمق به موضوع انتقال دیجیتال و آنچه که به معنی برای صنایع مربوطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im