درام را می توانید در جشنواره: به ما بپیوندید برای دو هفته در ماه ژوئن به قهرمان صنعت

درام است که برای راه اندازی آن می توانید انجام دهید, جشنواره, دیجیتال ابتکار است که اجرا خواهد شد از 15 ژوئن تا 26 ژوئن. این رویداد خواهد بود یک جشن بازاریابی بهترین عمل و نوآوری و همچنین به عنوان یک پلت فرم برای برجسته کردن می تواند انجام نگرش در قلب این صنعت است.

با زمینه تم خلاق اختلال در آنلاین جشنواره بازی میزبان را به یک سری از سخنرانی اصلی پانل جلسات و جداول دور آنلاین که در آن نمایندگان را بشنود و دست اول در مورد چگونه بسیاری از مارک های پیشرو و سازمان های خود را تبدیل مدل های کسب و کار در آب و هوای فعلی.

گوردون جوان, editor-in-chief در درام گفت: “ما می خواهیم به رسمیت شناختن ظهور ایده ها و نوآوری تفکر است که کمک به بسیاری از حرکت فعلی چالش های اقتصادی است. و آن است که همه دل تنگی و عذاب وجود دارد. این صنعت است بطرز شگفت انگیزی انعطاف پذیر و نوآورانه آن تفکر و تفکر خلاق است و بخش عظیمی از داستان است.”

علاوه بر این طبل اعلام خواهد شد بسیاری از برندگان آخرین جوایز طرح که پوشش یک از بخش ها از جمله بازاریابی و طراحی و خلاقیت و جستجو. بسیاری از برنده جایزه مطالعات مورد بحث خواهد شد در جزئیات ارائه برخی از بینش به بهترین شیوه.

“ما می خواهیم به این کار معروف و مردم پشت آن معروف است. که از راه جامعه به عنوان یک کل می توانند یاد بگیرند از کسانی که در حال گرفتن آن را حق و شاید ببینید که چگونه آنها می توانند این درس را در کسب و کار خود را” اضافه شده است.

این می تواند انجام جشنواره به شرح زیر داغ بر روی پاشنه از درام دیجیتال تحول یک رویداد آنلاین است که با تمرکز بر رشد نیاز به مهارت های دیجیتال و فن آوری در کسب و کار به منظور شکوفا.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد درام می توانید در جشنواره ثبت نام علاقه خود را در اینجا و یا تماس با لین Lester درام کارگردان حوادث برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net