آینده از خلاقیت در جهان متصل

علاقه مند در آینده از خلاقیت ؟ دانلود گزارش در اینجا

حتی اگر حجم کار همیشه در حال افزایش است و بسیاری از کارکنان هستند که وظیفه انجام بیشتر با کمتر تنها 36 درصد از کسانی که در صنعت خلاق در حال حاضر با استفاده از ابزار یا تکنولوژی در کسب و کار خود را برای کمک به کارگران همکاری بیشتر موثر است.

جدید آینده از همکاری خلاق whitepaper از Adobe, در همکاری با, درام, نشان می دهد که چرا ابزار مشترک بسیار مهم است و هدف را به معماران و طراحان کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آنها را در یک راه است که در واقع باعث می شود کارکنان سازنده تر است.

داشتن بررسی 166 ارشد معماران و طراحان کتاب نشان می دهد که در میان کسانی که در حال حاضر اعمال مشارکتی فناوری در کسب و کار خود را 31 درصد شاهد افزایش بهره وری به طور کلی در حالی که 29 درصد احساس در محل کار داده بود که بیشتر معنی دار و گردش ساده تر به دنبال.

در عین حال با وجود این آشکار مثبت وجود دارد هنوز هم معماران و طراحان است که مردد هستند به جهش — کتاب همچنین نشان می دهد که 23 درصد از معماران و طراحان معتقدم که آنها هنوز هم قادر به تصمیم گیری آگاهانه در آن مشارکتی تکنولوژی یا ابزار خواهد بود بهترین راه حل مناسب به آنها بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر. و بیشتر از 20 درصد بر این باورند ابزار مشترک هستند بیش از حد سخت به استفاده از.

این گزارش جدید ارائه آسان به دنبال مشاوره است که از طریق کاهش این نوع سردرگمی را نشان می دهد و به همین دلیل استفاده از تکنولوژی مانند هوش مصنوعی به منظور ایجاد کارکنان ماندن بهتر متصل می تواند کمک کند و نه مانع. با ورودی از سازمان های مختلف از جمله واحد 9 و VCCP این whitepaper نیز فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونه ابزارهای مشارکتی در حال حاضر تغییر کسب و کار خود را برای بهتر.

جان Bancroft, همکار مدیر خلاق در VCCP می گوید: “همکاری خلاق چسب است که دارای ما با هم. آن را به عنصر ضروری از کار است که طول می کشد یک فکر از یک ایده و تبدیل آن به یک چیز واقعی است که کار می کند.

“بدون همکاری ما کار نمی کند به عنوان یک شرکت جمعی فکر فرایند خلاقیت و تولید ما کمک می کند تا اجرای این شغل به بالاترین استانداردها به عنوان هر دنده در این سیستم می داند چه انتظار از همسالان خود است و می تواند تمرکز بر خود قطعه ای از این روند و کمک به الهام بخش بقیه به افزایش این ایده. این اجازه می دهد تا ما را به کار بیشتر و سریع این گزارش به شما نشان دهد چگونه به آینه این نوع موفقیت است.”

در ضمن Unit9 هنر مدیر Karol Goreczny می افزاید: “همکاری خلاق ابزار کوتاه شدن فاصله بین مردم به خاطر آنها آن را حذف به طور کامل. آن را مانند جمع آوری تمام اعضای تیم در همان اتاق حتی اگر آنها دور از یکدیگر. همکاری خلاق ابزار ترکیب سرعت ایجاد خود را با مزایای استفاده از کار با هم.”

با 42 درصد از طراحان اعتقاد به محتوای خلاق را تنها تر و بحرانی برای صنعت خود بیش از پنج سال آینده بسیار مهم است که کارگران پیدا کردن یک راه به مرض جرب این افزایش بار کار. مرکزی برای ترویج محتوای خوب خواهد بود که نشاط از فن آوری است که سوخت های همکاری به ویژه برنامه هایی مانند Adobe Creative Cloud, شل و Figma که اجازه می دهد تا تیم به کار یکپارچه بدون توجه به جایی که آنها از لحاظ جغرافیایی واقع شده است. استفاده از ابزار مشترک شروع خواهد شد و به کمتر احساس مانند یک خطر و بیشتر شبیه به یک پاداش نتیجه whitepaper.

فرم را پر کنید برای دانلود این گزارش به صورت رایگان.

یک راه بهتر از کار با هم.

با Creative Cloud برای تیم شما همکاری ابزار ساخته شده را به تمام خلاق خود را به نرم افزار آن را آسان برای ذخیره و به اشتراک گذاری و همگام سازی دارایی های ایمن و ایجاد کار شگفت انگیز در هر نقطه شما هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im