سال گذشته بود و من لذت به بخشی از داده ها, داده ها, داده های پانل در درام برنامهای پانچ رویداد در لندن است. با وجود دیدگاه های مختلف از گوشه های مختلف این صنعت آن را به من زده بود که سطح قابل توجهی از توافق در پنل ما در مورد چالش های پیش روی این بخش از صنعت بازاریابی. برای مسائل مربوط به تبلیغ در مورد جمع آوری و با استفاده از داده مخاطبان برای بهبود عملکرد بازاریابی همه جوش پایین به یک چیز: فاصله بین فرضی بالقوه از داده ها و نه متفاوت واقعیت عملی.

بالقوه قادر به هدف قرار دادن مصرف کنندگان فردی در مقیاس و با دقت اشاره کردن برای تلفن های موبایل بسیار جذاب که همه همانند سند چشم انداز انجام دهد. و در عین حال روز به روز واقعیت این است که خیلی از داده ها استفاده شده است تقریبا به عنوان دقیق که ادعا شده است و اغلب آن را در حال اجرا به درستی. به عنوان مورد بحث ما روی پنل آن را مانند چشم انداز بزرگ از “£350m یک هفته به بیمه خدمات درمانی” در رنگ سفید در کنار بوریس’ قرمز بزرگ, اتوبوس, در اتحادیه اروپا همه پرسی. در اصل این صدا عالی و بدون شک ثابت می شود یک رای برنده است. این واقعیت بیش از سه سال است که به جای متنوع وجود دارد خیلی بیشتر شیطان در جزئیات است.

در پنل من نمی افزایش مشاهدات من از برخی از نظری مشاور ديدگاه. من شده است با ساختمان بزرگ مقیاس تبلیغات دیجیتال قابلیت برای شرکت ها مانند آسمان و AOL برای بیست سال گذشته. و در Ebiquity کار ما متعهد برای تبلیغ است که همه انجام شده توسط ex-تجارت میز DMP و adtech حرفه ای. آن را از این دست تجربه عملی است که ما پایه مشاهدات ما.

در برنامه ریزی رسانه ها, تجارت, شرکت های بزرگ و کوچک بحث به طور معمول در مورد تحول مزایای داده است. اما در تجربه ما از کار با برخی از بزرگترین و پیشرفته ترین تبلیغ داده ها به ندرت می شود در هر نقطه در نزدیکی وعده. یکی از چالش های بسیار واقعی برای تبلیغ این است که شرکت های فروش خدمات و راه حل های بیش از حد متمرکز بر یک نظری صعودی یا هرگز ذکر است هر یک از خطرات و جنبه های منفی و محدودیت. این است که شبیه به راه سیاستمداران قاب استدلال به حمایت خود نتیجه مورد نظر از آراء رای دهندگان. این که چرا در طول چند سال گذشته واقعیت چک کردن خدمات رشد قابل توجهی در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

ناگفته خطرات و جنبه های منفی در برنامهای شامل افزایش و کاهش از کوکی و این واقعیت است که غالب جداره-باغ سیستم عامل امتناع از اجازه می دهد مستقل اعتبار سنجی داده های خود را با دقت. فشار نظارتی – GDPR در عمل از ورود قریب الوقوع کالیفرنیا قانون حمایت از مصرف کننده و جدید اتحادیه اروپا حریم خصوصی بخشنامه – همه شتاب مرگ کوکی. بنابراین هم در حال تغییرات در تنظیمات حریم خصوصی در اکثر مرورگرهای اصلی; Safari, Chrome و Firefox. در عین حال بسیاری از شرکت های پیشرو در ادامه به فروش مخاطبان اطلاعات محصولات و خدمات به عنوان اگر هیچ چیز به حال تغییر در اکوسیستم بیش از پنج سال گذشته و ما شاهد فشار برای افزایش مخاطبان-led خرید برای سال 2020 بدون استراتژی های لازم برای کاهش این خطرات.

از کار ما شده است به تازگی انجام با مشتریان آن را روشن است که رویای استفاده از داده مخاطبان نیست ترجمه به کارآمد را افزایش می دهد در فروش. در بسیاری از موارد آن را ارائه پایین تر بازده سرمایه گذاری از دیگر گزینه های سنتی در دسترس است. اگر آن را حمل بر این, آن را تنها در افزایش تعداد و شدت دشوار است سوال از رئیس مسئول امور مالی.

من را دریافت نمی اشتباه. همه چیز در مورد برنامهای است که عذاب و دل تنگی و ما به هیچ وجه کاملا غم انگیز در ‘داده, داده ها, داده های پانل در برنامهای پانچ. اما آنچه ما می خواهیم یک مقدار واقع بینانه تر بحث – و یکی که توازن بالقوه و upsides با خطرات و جنبه های منفی در بسیار به همان شیوه که مصرف کننده محصولات سرمایه گذاری باید گفت به ارائه فرصت هایی که “می تواند به عنوان”.

در پایان جلسه از من پرسید که آیا خود تنظیم شد مورد نیاز در برنامه ریزی. من در جواب درخواست مخاطبان اگر آنها بر این باور بودند که صنعت انرژی باید تنظیم شود در مسائل مربوط به تغییر آب و هوا و یا اینکه آیا آنها باید اجازه داده شود برای تنظیم خود را. مثل همه پرسش های لفظی را نمی نیاز به پاسخ دادن. و بنابراین برای من, برنامه ریزی نیز باید مستقل نظارت و دقیقا به همین دلیل به عنوان انرژی بانکی و سیاسی بخش انجام دهید: به اطمینان حاصل شود که فشارهای تجاری به رشد درآمد و سود رانندگی رفتار است که می تواند اثرات منفی برای مشتری.

تیم حسین جهانی عامل اصلی Ebiquity Tech

Ebiquity Tech بودند یک شریک برنامهای پانچ انگلستان 2019. ثبت نام در اینجا برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de