دولت هشدار خطرناک حیوان خانگی نمایندگی با گربه ماهی الهام گرفته از تبلیغات

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

به راهنمای جوجه صاحبان حیوان خانگی در راه درست به فروشگاه برای حیوانات, وزارت, محیط زیست, غذا و امور روستایی (دفرا) کردم 23red به منظور توسعه یک مینی مستند به منظور بالا بردن آگاهی از شیوه های بد.

یک بازی در MTV را گربه ماهی مجموعه تلویزیونی است که در معرض مردم تظاهر به شخص دیگری در رسانه های اجتماعی کمپین ‘Petfished’ کار می کند در یک روش مشابه به نشان می دهد که حیوانات فروش آنلاین ممکن است آنچه تبلیغ شده است.

با توجه به آسیب جدی این عمل بد می تواند وارد این کمپین بر اهمیت انجام تحقیقات قبلی قبل از خرید یک حیوان خانگی. آن را تشریح ‘پرچم قرمز” است که خریداران باید هنگام ارزیابی فروشندگان به امید آن افزایش خواهد یافت و تعداد افرادی که گزارش مشکوک نامشروع تامین کنندگان به مقامات محلی.

این فیلم ارائه دو داستان های واقعی از صاحبان حیوان خانگی که ‘petfished’ سوال توسط روزنامه نگار, Leah سبز.

هر حزب می رود به تجارب آسیب زا بودن فریب خوردن توسط حیوان خانگی فروشندگان که به صورت محلی از به ظاهر امن خانه خانواده. اما مدت کوتاهی پس از آن هر دو حیوانات خانگی جدید به طور جدی بیمار شد, با یک حیوان خانگی که بسیار بیمار است که او تا به حال به پایین قرار داده می شود در عرض یک هفته.

کمپین بودجه تقسیم شده است بین روابط عمومی های اجتماعی و جستجو پرداخت و هدف آن با توجه به یک حیوان خانگی.

در راه اندازی کمپین شارلوت آرمیتاژ معاون کمپین برای محیط زیست و آب و رفاه در دفرا گفت: “این کمپین با هدف کمک به آینده نگر حیوان خانگی خریداران بهترین انتخاب ممکن قبل از استقبال جدید سگ یا گربه را به خانه خود را.

“ما به دنبال برجسته کردن اهمیت تحقیق که شما در حال خرید و یا اتخاذ یک حیوان خانگی از, برای جلوگیری از ‘Petfished’. این کمپین را تشویق می کند هر کس به ما به عنوان خوانده شده راهنمایی در مورد چگونه به نقطه علائم هشدار دهنده است که یک حیوان مطرح شده در پایین رفاه شرایط با جستجوی ‘حیوان خانگی خود را با خیال راحت’.”

اضافه کردن به این, وندی مانوئل کسب و کار مدیر در 23red گفت: “متاسفانه تحقیقات نشان داده است که یکی در پنج دامپزشکان گزارش داده اند که یک حیوان فروشنده به مقامات پس از درمان یک بیماری به احتمال زیاد ناشی از اصلاح شرایط. این یک نشانه نگران کننده است که کم رفاه پرورش دهندگان عامل بر روی یک مقیاس بسیار بزرگتر. ما امیدواریم که این کمپین قدرت عمومی برای بررسی #که’sBehindThePet قبل از فراق با پول خود را.”

کلی امتیاز

5/5
رای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>