نگهبان سیمان اروپایی روابط با ‘امید بدون مرز’ خواننده کمپین

نگهبان را هدف سیمان و ارتباط آن با اروپا با خوانندگان “امید بدون مرز’, چند رديفه بازاریابی درایو راه اندازی شد امروز با تصاحب خروج صفحه نمایش در یورواستار ترمینال در لندن St Pancras.

تصور با همکاری خانه, خلاق, آژانس الیور کمپین وجوش با تجدید تعهد به قاره امور با editor-in-chief کاترین Viner تایید یک جریان جدید از مصاحبه ویژگی ها و فیلم های مارک ‘این است که اروپا پشتیبانی شده توسط یک وب سایت اختصاص داده شده و با حضور در نگهبان را در صفحه اول.

این تلاش ها به اوج رسیدن با راهاندازی این هفته این است که اروپا خبرنامه و یک سری از حوادث زندگی می کنند برنامه ریزی شده را در سراسر این قاره است.

اعلام شرقی آن محوری به مسافران نگهبان گردد یک قرار دادی کمپین برای برقراری ارتباط از آن “امید بدون مرز’ پیام در سراسر 36 خروج صفحه نمایش در بروکسل و خروج سالن از جمله یک بنر زرد ترویج ‘این است که اروپا.

انواع دیگری از این پیام اجرا خواهد شد و در رسانه های اجتماعی و تبلیغات بنر در سراسر نگهبان سایت با نسخه امروز روزنامه nestled در این است که اروپا پوشش بسته بندی برای تکمیل طیف کامل پیام.

کیت دیویس مدیر تجاری و آگاهی نگهبان اخبار و رسانه ها گفت: “این آگهی را فراهم می کند یک توقف و خیره لحظه برای مسافران است که به همان اندازه موثر هنگامی که دیده می شود آنلاین و یا اجتماعی. این طراحی منحصر به درخشان فرصت های خلاق را به حمایت از سرپرست جدید این است که اروپا سری و طبیعی گام بعدی در حال گسترش ما “امید است که قدرت’ در مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.”

سام جاکوبز مدیر خلاق نگهبان در خانه الیور تیم افزود: “ما از نزدیک با دکترا برای ایجاد یک طرح رسانه آورده است که ما نزدیک به مرز ما اجازه می دهد برای ایجاد برخی از خلاقانه تبلیغات متنی. این پروژه همچنین به معنای ما کار مشترک با نگهبان درخشان سرمقاله طراحی و بازاریابی تیم است. که زیبایی از کار در خانه – ما می توانیم همکاری در سرعت به ایجاد به طور کامل یکپارچه و موثر مبارزات.”

نگهبان مشتق از 15 ٪ از تمام داوطلبانه حمایت مالی از خوانندگان در سال 2019 با یک چهارم از همه نگهبان هفتگی مشترکین نقطه از قاره.

آگاهانه از این آمار نگهبان گچ بری 2,000 پرواز پوستر در اطراف برلین هفته گذشته به عنوان بخشی از یک تجربی شیرین کاری تشویق رهگذر به شکستن شیشه’ و گرفتن یک تعریف کپی از نگهبان هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de