استخدام Tom Thibodeau قرار می دهد نیکز بازسازی جلوتر از گاو

ژاک LaVine چشم روشن به عنوان یک لبخند آمد در سراسر چهره خود را.

البته گاو گارد هیجان زده بود به بحث در مورد “من مرد.”

“[او] به سبک آثار” LaVine گفت: در ماه فوریه از مربی. “او یک ضرب و شتم در سراسر بوش نوع مرد. این فقط یک مرد است که هنگامی که شما خرید به مربیگری منظورم نگاهی به سابقه. این لعنتی خیلی خوب است.”

بدون شک بزرگترین حمایت LaVine داده است سر مربی پس از ورود در شیکاگو در سال 2017.

و متاسفانه آن را کارگردانی در او جاری است.

هک نبود او حتی صحبت کردن در مورد سابق خود گاو مربی در فرد Hoiberg.

نوچ آن بود که معامله او به شیکاگو سال پیش و همان یکی که گاو طرفداران همه به خوبی می دانیم. سه فصل بعد, LaVine هنوز raving در مورد یک سال از تجربه بازی زیر Tom Thibodeau.

“آقای Thibs,” LaVine گفت: در آن زمان. “او باید لعنت خوبی بود تا مربیگری در جایی که برای اطمینان حاصل کنید.”

و در حال حاضر به نظر می رسد او خواهد بود با نیکز و Thibodeau نارسایی نهایی است و عبور از چند Ts در پنج سال معامله از روز شنبه.

یک معامله است که نه تنها به ارمغان می آورد به نیویورک بازگشت به NBA ارتباط اما در تصویر بزرگ از کنفرانس شرق در حال حاضر منجنیق خود را بازسازی جلوتر از گاو.

دیوانه ؟

نه در همه.

دیوانه اگر آن نوشته شده بود دو ماه پیش اما ارتباط مایع است و هیچ سازمان انجام داده است و بیشتر به دوباره اختراع خود را در آن زمان از نیکز. اول استخدام طولانی مدت عامل پخش لئون گل رز به عنوان تیم رئیس جمهور و سپس با اضافه کردن ویلیام وسلی (با نام مستعار جهان گسترده ای وس) به دفتر جبهه به عنوان یک مدیر اجرایی است.

خارج از جعبه استخدام? کاملا به ویژه در مقایسه با گاو توقیف Arturas Karnisovas به اجرایی خود را مسئول همه چیز بسکتبال و سپس با اضافه کردن مارک griffin conley به مخلوط به عنوان مدیر کل.

دو حرکت توسط گاو است که به طور گسترده ای تحسین در سراسر لیگ به عنوان نه تنها باهوش اما بسیار مورد نیاز است.

که در آن افزایش یافت و وسلی خطرناک خواهد بود به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری است که در سازمان به خصوص با توجه به روابط آنها ساخته شده است با بازیکنان NBA.

است که می گویند که Karnisovas و griffin conley خواهد شد و عدم در آن منطقه در همه, به خصوص با griffin conley پس زمینه با نایک برای چندین سال.

وقتی که در مقایسه این دو سازمان پیش بروید و تماس بگیرید مقابل دفاتر شستشو.

که در آن خریداران به ظاهر باید نیکز ضرب و شتم است با فهرستی فعلی اما با توجه به خریداران تنها یک پیروزی از نیویورک در این فصل واقعا که خیلی بهتر است ؟ سپس نگاهی به حقوق و دستمزد فعلی ساختار هر تیم نیکز به شما یک مزیت جدی در فهرست انعطاف پذیری بیش از بولز نه تنها این offseason اما نگاه به آینده برای آنچه که می تواند یک تصویر تاریخی رایگان-نماینده کلاس در 2021.

هنوز به یک لبه به خریداران است.

آخرین لبه آنها درآمد.

حتی اگر گاو حرکت از جیم Boylen و دنبال یک Ime Udoka یا آدریان گریفین کسانی که چاقو آورده بودن به یک جنگ با تفنگ یا تپانچه. Thibodeau است مربیگری بسکتبال نخبگان.

نیاز به شواهد ؟ گذشته 15 فصل NBA, آیا او بود که سر مربی یا دستیار سر مربی Thibodeau مربی تیم باید یک .643 درصد برنده شدن. او در طول پنج سال به عنوان گاو, مربی حق رای دادن بود 255-139 (.647 درصد برنده) ارسال شده حق رای دادن-بهترین 86 متوالی-بازی خط بدون از دست دادن بیش از دو بازی در یک ردیف و رهبری لیگ در بازی برنده درصد در .626 (66-40).

Boylen یک .317 درصد برنده است و یک رختکن با بازیکنان آشکارا مصرف jabs در توانایی های خود را به مربی تیم.

با گزارش سطوح در روز شنبه که “شیکاگو 8” حباب چیدن بخار در حال تبدیل شدن به واقعیت وجود دارد فرصت خوبی است که گاو را وارد کنید که حباب هنوز هم به دنبال انجام ملاقات و خوش آمد می گوید بین جبهه و زمان مربیگری کارکنان در حالی که نیکز باید خود را مربی جدید در محل قرار دادن Thibodeau سیستم به کار بلافاصله.

آن را یک گام بیشتر, آن را بسیار به احتمال زیاد است که ظرف دو سال نیکز خواهد بود یک تهدید بسیار بزرگتر در شرق از گاو.

که چه Thibodeau می کند – باعث می شود بی ربط مرتبط است.

نوبت بازندگان به برندگان و سرعت.

درخواست LaVine.

“آقای Thibs” نیست بازی در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net