مقابل خانه: پشت صحنه نگاه در ونکوور خانه-نوسازی بازار

Category: ونکورسان Comments: No comments

اجازه بار به طور قابل توجهی کمتر در کوکیتلام, Squamish و ساری می گوید: HGTV میکی ساخت است که یکی از دلایل آن مناطق جذاب برای افرادی که مایل به در با خرید و بازسازی یک خانه همراه با این واقعیت است که آنها ارزان تر به خرید.

میکی ساخت (سمت چپ) و سباستین Sevallo میزبان HGTV بدترین برای اولین بار. HGTV

نوسازی خانه را نشان می دهد همیشه رضایت بخش به تماشای. از راحتی از نیمکت خود را شما می توانید شاهد یک ملک بود به زیبایی تبدیل بدون نیاز به تجربه هر یک از موارد لازم خرحمالی درگیر در گرفتن وجود دارد. و وجود دارد خرحمالی حتی برای تلویزیون را نشان می دهد می گوید میکی ساخت و سباستین Sevallo میزبان HGTV بدترین برای اولین بار و آن معمولا با اجازه روند.

“وجود دارد هیچ قانون طلایی ما باید برای ارسال درست مثل هر کس دیگری و ما اجازه هنگامی که ما اجازه, و سپس ما er انجام می شود می گوید:” ساخت.

در انتظار مجوز ساخت و ساز ماه طول می کشد او می گوید: بنابراین در جهان از تلویزیون آن را خوب به پروژه های متعدد بر روی بروید که اجازه می دهد تا آنها را برای فیلم همه چیز آنها نیاز دارید – مانند ایجاد عکس های از خانواده – در حالی که آنها صبر کنید تا قادر به شروع ساخت و ساز.

مردم وجود دارد که صبر کنید سال برای خانه.

در ونکوور مناسب زمان انتظار برای مجوز ساخت و ساز بسیار مهم است و می گوید ساخت با ساده بازسازی اغلب مصرف تا یک سال برای دریافت, و هر چیزی که ساده نیست می تواند بسیار طولانی تر است.

“افرادی هستند که صبر کنید سال برای خانه,” او می گوید.

ساخت می گوید او معتقد است که این زمان انتظار است با توجه به تعداد برنامه های کاربردی با ونکوور تجربه “بالا شار” جدید ساخت و بازسازی بیش از 20 سال گذشته است.

“من فکر می کنم تنها مردم رنج هستند و مالیات دهندگان در این شهرستان است که در حال تلاش برای ساخت یک مجموعه برای کودکان خود و یا نوسازی خانه خود را به طوری که آنها می توانید زندگی در آن را به درستی” او می گوید.

آن چیزی است ساخت می گوید او هشدار می دهد مشتریان خود را در مورد زمانی که آنها درخواست مشاوره خود را در خانه آنها دنبال آن هستید در خرید.

“اگر آنها به خرید یک خانه و می خواهید برای نوسازی در حال حاضر آنها در حال پرداخت وام مسکن در یک خانه آنها نمی تواند زندگی می کنند به علاوه اجاره, چرا که آنها در انتظار مجوز به طوری که آنها می توانید شروع به. و در حال حاضر آنها در حال پرداخت برای دو خانه,” او می گوید.

اجازه بار به طور قابل توجهی کمتر در کوکیتلام, Squamish و سوری او می گوید که یکی از دلایل آن مناطق جذاب برای افرادی که مایل به در با خرید و بازسازی یک خانه همراه با این واقعیت است که آنها ارزان تر به خرید.

“هر شهرداری کمی متفاوت است اما آن را شب و روز وقتی که می آید به ونکوور و این نقطه من در تلاش برای استرس,” او می گوید.

برای بسیاری از مردم ساخت یک خانه جدید است برگزار رویا می گوید Sevallo اما بازسازی منافع آن است سازگار با محیط زیست ،

“به عنوان دور به عنوان مقرون به صرفه و کارآمد انرژی و کاهش انتشار کربن خود را نوسازی است یک راه عالی برای, رفتن,” او می گوید و شما برای جلوگیری از ضایعات ایجاد شده در تخریب خانه برای ساخت جدید.

بازسازی امروز است و آنچه در آن بود 20 یا 30 سال پیش می گوید Sevallo با تعداد زیادی از کامپوزیت مصالح ساختمانی (با دوام و قوی) و درجه بالا پنجره ها و درها در بازار و تخفیف است که تشویق به نوسازی بیش از ساختمان جدید پس از نتیجه نهایی بسیار انرژی کارآمد است.

ساخت می گوید او را تشویق مشتریان خود را به فکر می کنم محیط زیست زمانی که آنها در حال بازسازی خانه های خود.

“اگر شما در حال رفتن به انجام نوسازی به دنبال راه های بهتر است خانه خود را. بسیاری از خانه در ونکوور در حال مسن اصلا مناسب عایق یا نه و صدا بنابراین شما می توانید همه چیز برای عایق کردن لوله های خود را به کارآمد تر آب و برق در آن وجود دارد برای بیشتر انرژی کارآمد خانه,” او می گوید.

حدود نود درصد از مشتریان ترجیح می دهند باز طرح های طبقه می گوید: ساخت و آنها متوجه یک روند واقعی نسبت به “ساده” عناصر در صفحه اصلی است که تشویق اتصال به طبیعت مانند طراحی را در آنجا نور طبیعی به عنوان امکان پذیر است و با استفاده از مواد مانند سنگ و چوب زندگی.

“اگر شما باید تمام موجودی تسلی و آن را مدرن به دنبال, اما پس از آن شما باید این زنده دال جدول اتاق ناهار خوری و یا قفسه های ساخته شده از سنگ کنده مدفوع یا گیاهان, آن را به شما متصل به طبیعت است. من یک مکنده برای آن خودم” او می گوید.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>