باید مایک Madigan بماند یا باید برود ؟

ایلینوی مجلس خدمت کرده است که در همه نقش قدرتمند برای 35 از 37 سال گذشته. در حال حاضر او است که فرو رفته در همیشه در حال گسترش مجموعه ای از دولت ها و تحقیقات. او انجام داده است و نه به اندازه کافی برای ریشه کن کردن آزار و اذیت جنسی و دیگر سوء رفتار در اسپرینگفیلد. او تبدیل چشم به سمت موذی تضاد منافع است که به کمک او و دیگر مقامات منتخب به سود حاصل از قدرت خود را.

در عین حال او انتخاب شده است و انتخاب مجدد دوباره و دوباره او را مسخر همکار دموکرات.

دوشنبه گذشته من تعدیل یک فروم های نامزدها در حال اجرا در مارس 17 دموکراتیک اولیه برای نماینده دولت در منطقه 12th. در ژانویه صندلی باز کرد تا برای اولین بار در 26 سال از زمانی که دولت تشکر. سارا Feigenholtz منصوب شد به یک دولت سنا صندلی جای گذاشت دولت ایالت جان Cullerton.

پنج نامزد رقابت برای نشان دادن این سمت شمال قانونی منطقه که شامل بخشهایی از Lakeview لینکلن پارک در نزدیکی سمت شمال و شهر.

ظاهر می شود در این فروم بودند و مارگارت Croke معاون رئیس ستاد در ایلینوی وزارت بازرگانی و فرصت های اقتصادی; وکیل James A. “جیمی” گارفیلد; Marty مالون یک مدیر سابق امور جامعه برای طبخ شهرستان; عامل املاک و مستغلات و تازه منصوب شده دولت Rep. یونی Pizer; Ryan Podges همچنین وکیل و کیمبرلی Walz سابق دستیار به کنگره ایالات متحده مایک Quigley. (Walz از کاهش یافته است خارج از مسابقه).

روز قبل از فروم های منطقه سیاسی کارفرمایان منصوب Pizer, Democratic Party, ماشین, سبک, به خدمت مانده از Feigenholtz کند.

من مطرح Madigan سوال: “چگونه بسیاری از شما فکر می کنم آن زمان برای مایک Madigan به عنوان سخنران از خانه؟”

تمام شش مطرح شده دست خود را.

یک سورپرایز شیرین و لذت بخش. سپس من آن را متوجه نیست ،

یک کلاه نکته برای مقاله نویس غنی میلر که انجام داد. او به دنبال در انجمن برای خود منحصر به فرد سیاسی, خبرنامه کنگره فکس و به من اجازه به اشتراک گذاشتن آنچه که او در بر داشت.

میلر نوشت که او “رسیده به پنج نفر از شش نفر به دنبال درخواست, در میان چیزهای دیگر, اگر این معنای آنها را نمی توان رای به تجدید انتخاب Madigan ژانویه آینده.”

گارفیلد در حال حاضر اعلام کرد او نمی خواهد رای برای Madigan و Podges و Walz پاسخ نمی دهند به میلر سوال. اما Pizer, Croke و مالون پاسخ نمی دهند — و wimped ،

Madigan باید گام پایین هر سه گفت: اما آنها هنوز هم رای به حفظ او در قدرت به عنوان سخنران.

Pizer ارائه شده blathering لفاظی در مورد یک “شکسته” فرهنگ در اسپرینگفیلد. “من ترکیبات از دست داده اند و ایمان خود را به مقامات منتخب و من همه چیز را من می توانم به اطمینان حاصل شود که ما دوباره ایمان خود را,” او گفت میلر.

در حالی که Pizer پشتیبانی قانونی رهبری محدودیت مدت او گفت: او را برای رای دادن به Madigan بیش از هر جمهوری خواه به دلیل “وجود دارد بیش از حد در معرض خطر” برای دموکرات ها’ طرح های سیاست.

او برای تلفن های موبایل مانند جمهوری خواهان در واشنگتن که وحشت زده از گرفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Croke گفت که او معتقد است “که اسپرینگفیلد را بهره مند از نسل جدیدی از رهبری است.” در عین حال او گفت که او “خواهد رای برای حزب دموکرات برای بلندگو که در تمام احتمال خواهد بود مایک Madigan.”

مالون پشتیبانی از محدودیت مدت بیش از حد. اما او گفت: اگر Madigan در حال اجرا است “من می خواهم رای” بله ” به دلیل وجود دارد هیچ وجه من 5 درصد مالیات بر ملک کلاه قانون را یک فرصت بدون او.”

منافقان همه. آنها حتی انتخاب شده است اما در حال آماده تسلیم شدن.

اسپرینگفیلد غرق شده است با اتهامات فساد و تخلفات تبعیض و تضاد منافع است. Madigan ریاست بیش از آن همه است.

آن را که راه ماندن تا زمانی که حزب و قدرت “تهمت” انجام کار درست.

ارسال نامه به: letters@suntimes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de