اسکات بدترین است. THE. بدترین.

او یک preternaturally unmotivated 24 ساله رفتن را از طریق زندگی در یک قابلمه – و قرص ناشی از بی حسی تقسیم وقت خود را بین تماشای تلویزیون از اتاق نشیمن مبل و تماشای تلویزیون در یک, grungy, زیرزمین با stoner دوستان است. او به طور منظم به قلاب تا با یک دوست اما نمی خواهد اجازه دهید او آمده در اطراف خود ، او نمی تواند نگه داشتن یک شغل اما می گوید او قصد دارد بزرگ برای یک روز باز ترکیبی رستوران/اطاق نشیمن خال کوبی. (او اسمش روبی Tatoosday اما سلامت کد تخلف خواهد بود مناسب تر.) و هنگامی که یک کودک 9 ساله بچه می پرسد اسکات به او بدهد, تا تو, خوب, اجازه دهید فقط می گویند اسکات نیست بلافاصله رد این ایده است.

و در عین حال به نحوی وجود دارد چیزی … در اوردن از گرو در مورد این دراز و باریک بازنده با چشم غمگین و شوخ طبعی سریع. ما می دانیم که او صدمه زدن به داخل و اگر او می تواند فقط از راه خود و صادقانه با خود واقعی انسان فقط ممکن است به سطح افزایش یابد.

پیت دیویدسون است شخصیت عنوانی در Judd apatow آمده تیز خنده دار و روشنگری برش زندگی “پادشاه جزیره استاتن” و هیچ کوچک شباهت بین بازیگر و شخصیت داده دیویدسون رشد در استاتن آیلند و دوست دارد به دود و گلدان — و مانند اسکات خود را از دست آتش نشان پدر در سن جوان است. هنوز دیویدسون ارائه می شود به طور کامل متوجه شدم, ظریف, عملکرد, مقابله کمدی تاریک و خام درام برابر با اعتماد بنفس.

از لحظه ای که ما می بینیم اسکات رانندگی در امتداد و به عمد بسته شدن چشمان خود را برای یک گامه مقدار طولانی از زمان در یک نیمه آرزوی مرگ ما می دانیم که این مرد از دست داده است. او پوشاند درد خود را در ضخامت روکش از من-نیست-به-یک-bleep, آیا او تجارت طعنه آمیز انگلیسی دوبله با ragtag دوستان اسکار (ریکی بلس) ایگور (Moises Arias) و ریچی (لو Wilson) و یا گفته او خواهید بود راست خارج به خداحافظی خود را به خوبی تنظیم خواهر کوچکتر کلر (Maude apatow آمده) است که ترک کالج — اما برای اولین بار او می خواهد به تماشای پایان این قسمت از “SpongeBob SquarePants.”

اسکات و دوستانش در حال چشمگیری underachieving knuckleheads اما هوش و ذکاوت و کلامی ریتم خود را احمق طنز. زمانی که یک دختر جدید خود را بازديد تاریک لانه خرگوش و یک پسر به او هشدار می دهد دور از دوستان خود گفت: “آیا به او صحبت کنید او به کلامیدیا.” پاسخ: “من نمی باید کلامیدیا من کلامیدیا شما معرفی من به این دختر بچه که به من کلامیدیا بنابراین شما اساسا به من داد کلامیدیا.”

حتی مرگ غم انگیز اسکات پدر خارج از محدوده است. در واقع اسکات است به طوری خم بر همه اطمینان بخش او خوب او را تشویق می کند جوک مانند:

“Knock Knock?”

“چه کسی وجود دارد؟”

“نه بابا!”

ادم Powley است captivatingly خوب به عنوان Kelsey اسکات را نوعی که مذاکرات به عنوان سخت به عنوان بچه ها اما هوشمند است و بلند پروازانه و unabashedly افتخار از محیط اطراف خود. شگفتی های او با صدای بلند: چرا استاتن آیلند بود به عنوان سرد به عنوان بروکلین? و او را گام به دریافت یک برنامه ریزی شهرستان کار به طوری که او می تواند در نهایت قهرمان خانه اش قصبه. Kelsey همچنین می خواهم به کشف یک رابطه جدی با اسکات اما او می گوید آن را یک ایده بد است. او به خراب کردن احساسات است. او در ضد افسردگی. او ترس او می تواند صدمه دیده است خود یا شخص دیگری.

همه چیز شروع به تغییر در اسکات و اسکات متنفر تغییر دهید. Kelsey تا به حال آن را با درمان مانند یک چاره اندیشی موقت کلر رفته است به کالج و هولناک تر از همه اسکات مادر (Marisa Tomei, به طور معمول فوق العاده) آغاز شده است دوستیابی برای اولین بار در 16 سال است. حتی بدتر, این مرد Ray (Bill Burr در قوی دراماتیک/کمدی تبدیل) توسط یک آتش نشان است که بود, آشنا با اسکات پدر. اسکات ممکن است به رشد که آیا او می خواهد یا نه. او حتی ممکن است به … حرکت در خارج از خانه.

Marisa Tomei نقش اسکات مادر, در حال حاضر قدمت یک آتش نشان (Bill Burr پشت او) که می دانستند او پدر مرحوم.
Universal Pictures

هر apatow آمده معمول طرز عمل “پادشاه جزیره استاتن” به یک زمان در حال اجرا از 2 ساعت 17 دقیقه اما آن را هرگز احساس overlong. وجود فضای تنفس برای هزاران فاکتور فرعی شامل یک بد تصور سرقت تلاش و شدید غیر مسئولانه اسکات نوعی وظیفه با پیاده روی ری دو کودک به مدرسه و بازگشت.

این فیلم بسیار خاص به آن مکان و شخصیت و در عین حال آن اتحاد جهانی طبقه کارگر را لمس کنید. من در شیکاگو و حومه جنوب 800 مایل و در دهه های حذف شده از این داستان هنوز وجود دارد آنجا که من می تواند مربوط. هر صحنه در “پادشاه جزیره استاتن” احساس می کند در زندگی و واقعی به لطف غنی لایه اسکریپت apatow آمده را حتما, دست, جهت, جهانی عالی منجر اجرای برنامه و برخی از آمیزش خوب تمدید تکه از Pamela Adlon به عنوان ری همسر سابق; Kevin Corrigan به عنوان اسکات پسر عموی دهد که اسکات یک کار به عنوان یک پادو در رستوران و استیو بوشمی به عنوان یک جانباز آتش که زد در اطراف با اسکات پدر خود را در روز.

به عنوان اسکات یاد می گیرد برخی از غیر منتظره حقایق در مورد پدرش و در نهایت نشان می دهد نشانه هایی از تبدیل شدن به یک مفید بالغ, مطمئن, برخی از طرح تحولات کمی بیش از حد مرتب — اما دوست عزیز این چیزی است که ما به امید که اسکات در نهایت می تواند به مقابله با از دست دادن خود را و شروع به حرکت به بعدی فصل از زندگی جوان خود را.

ما امیدواریم که برای پیت بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im